Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Korax ipbox belgesel kanalları lazım....!

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-03-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    427305

New Icon26 Korax ipbox belgesel kanalları lazım....!

:help1:Arkadaşlar bende Korax ipbox hd uydu alıcısı var başlıktada da dediğim gibi belgesel için almıştım ama Cccam'lar gittiginden behri belgesel kanaları izleyemiyorum eğer iptv de güncel tr belgesel kanalları varsa yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
    Düzenleyen yabensem : 05-01-2016 at 22:03

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    249669

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yabensem Mesajı Göster
    :help1:Arkadaşlar bende Korax ipbox hd uydu alıcısı var başlıktada da dediğim gibi belgesel için almıştım ama Cccam'lar gittiginden behri belgesel kanaları izleyemiyorum eğer iptv de güncel tr belgesel kanalları varsa yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Cccam yukletin bence, iptv de kalıcı olmuyor, bir kaç güne gidiyor.Sağlıklı olmuyor. Ama yabancı dilde isterseniz mail adresinizi özelden yazın bana ben size birkaç adresi dosya olarak yollayım, cihaza yukleryin. İp box 256 adet kanal alır ıp den. Listeniz doluysa yuklemex, listede 256 dan az kanal varsada, onların arkasına yukler, yani sonlarda olur bilginize. Eğer hiç kanal yoksa ip bölümünde o zaman sorun yok, bilginize

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-03-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    427305

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi worlds Mesajı Göster

Cccam yukletin bence, iptv de kalıcı olmuyor, bir kaç güne gidiyor.Sağlıklı olmuyor. Ama yabancı dilde isterseniz mail adresinizi özelden yazın bana ben size birkaç adresi dosya olarak yollayım, cihaza yukleryin. İp box 256 adet kanal alır ıp den. Listeniz doluysa yuklemex, listede 256 dan az kanal varsada, onların arkasına yukler, yani sonlarda olur bilginize. Eğer hiç kanal yoksa ip bölümünde o zaman sorun yok, bilginize
    İlk öncelikle ilgi için teşekkür ederim evet Cccam yükledim 6 aylık ama eutelsat w3 deki yayınlar sona erdigi için ki bundan da bilgin vardır taminimce ordaki History tv NatGeo Wild vs kanalları çok izliyordum tek çarem burası kaldı burdan eli boş dönemiceğime inanmıyorum

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-03-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    427305

[QUOTE=worlds;9225000]
    [/QU

Bişey daha yazmayı unuttum bende horbird deki ve astradaki belgeseller açıyor ama işte dil sıkıltısı boş boş bakıyorum onun için dedim ipden bulursan izlerim diye tekrar ilginiz için teşekkür ederim sağolun :)

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-03-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    427305

Arkadaşlar hiç mi yok ipde tr belgesel kanalı

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    249669

[QUOTE=yabensem;9225070]
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi worlds Mesajı Göster

[/QU

Bişey daha yazmayı unuttum bende horbird deki ve astradaki belgeseller açıyor ama işte dil sıkıltısı boş boş bakıyorum onun için dedim ipden bulursan izlerim diye tekrar ilginiz için teşekkür ederim sağolun :)
    Hotbirdde Animaux, chasse peche, trek kanalları Turkçe yayın yapıyor. Bunları seyredebilirsiniz enazından.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    19-11-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    400912

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yabensem Mesajı Göster
    0.8 thor da turkçe history ve bbc earth var gayet guzel.

8. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı