Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Uydu alıcı önerir misiniz?

Starting Member
    Giriş Tarihi
    04-01-2016
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    618027

New Icon5 Uydu alıcı önerir misiniz?

Merhaba,

Yeni bir uydu alıcı almak istiyorum. Yalnız bilmenizi isterim ki Sunny marka uydu alıcı kullanıyordum. Kanallarda mozaiklenme başladı. Daha önceden de tamire gittiği için değiştirme kararı aldım.
    Bu yüzden sunny almayı düşünmüyorum. Bu cihaz arızalanınca piyasada 50tl ye de uydu alıcı varken almışken iyisi olsun diye gittim 140TL verip Next Minix Tango Plus aldım. Bir kere menüsü berbat.
    Hadi dedim idare edeyim. 10 gün çalıştı. Bir gün baktım kanallarda izlemeye değer bir şey yok. Dedim iptv ye kanal ekliyim ordan izliyim ve sadece bir tek link girdim. O andan itibaren 10 günlük cihaz kapandı daha da açılmadı. Bende bu cihazı bir zarfa koyup next genel merkezine bol küfürlü bir şekilde iletmeye karar verdim.

Sonuç olarak Sunny ve Next dışında, saçma sapan sebeplerden sorun çıkartmayacak, çokta pahalı olmayan bir cihaza ihtiyacım var. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    08-03-2005
    Mekan
    64 Uşak
    Üye No
    80703

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kartalg Mesajı Göster
    Merhaba,

Yeni bir uydu alıcı almak istiyorum. Yalnız bilmenizi isterim ki Sunny marka uydu alıcı kullanıyordum. Kanallarda mozaiklenme başladı. Daha önceden de tamire gittiği için değiştirme kararı aldım.
    Bu yüzden sunny almayı düşünmüyorum. Bu cihaz arızalanınca piyasada 50tl ye de uydu alıcı varken almışken iyisi olsun diye gittim 140TL verip Next Minix Tango Plus aldım. Bir kere menüsü berbat.
    Hadi dedim idare edeyim. 10 gün çalıştı. Bir gün baktım kanallarda izlemeye değer bir şey yok. Dedim iptv ye kanal ekliyim ordan izliyim ve sadece bir tek link girdim. O andan itibaren 10 günlük cihaz kapandı daha da açılmadı. Bende bu cihazı bir zarfa koyup next genel merkezine bol küfürlü bir şekilde iletmeye karar verdim.

Sonuç olarak Sunny ve Next dışında, saçma sapan sebeplerden sorun çıkartmayacak, çokta pahalı olmayan bir cihaza ihtiyacım var. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
    mrb . arkadaşım öncelikle küçük cihazları almanı tavsiye temem. çünkü cihazda 1 entegreye 3-4 iş birden yüklüyorlar oda sorun çıkarıyor...next dışında amstrad 19400 önerebilirim .. tabiki karar sizin saygılar....

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-09-2014
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    609052

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kartalg Mesajı Göster
    Merhaba,

REDLINE TS 5000 CI . Yalnız tavsiye ederim akıllı kumandasını da al.Tv ile birlikte uyduyu tek kumanda ile idare etmek büyük kolaylık.Al rahatına bak.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    26-11-2015
    Mekan
    31 Hatay
    Üye No
    617296

next pandora al bence çok kaliteli bir cihaz bende senin gibi hata yapıp next brother aldım beş para etmmez minix serileri ama pandora başka mükemmel bir cihaz aldım ben çok harika denemelisin bence

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı