Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: 2016 tv kanalları !

New Member
    Giriş Tarihi
    02-01-2016
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    617990

2016 tv kanalları !

Arkadaşlar, herkese merhabalar..

Bu konuyu açmamda ki sebep; 2016 yılında TV kanallarından beklentilerimizi dile getirmek, birlikte hareket ederek sosyal paylaşım sitelerinden vs. sesimizi duyurmak..

Bizi rahatsız eden konuları, elestirilerimizi bu konudan paylasıp birbirimize yardımcı olabilicegimizi düşündüm..

Mesela HD olmayı bırakın 16:9 olmayan kanallar var, neler düşünüyorsunuz ? Hangilerinin gecmesini istiyorsunuz?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423002

gereksiz bir konu. ulusal kanalların %90ı zaten HD oldu.yeterli seviyeye ulaştı.içerik bakımından artık hepsi dizi ve haber ağırlıklı bu kaçınılmaz.rtük meselesine zaten hiç girmiyorum.yerel kanallar ise genel olarak birçoğu kendi rayında gidiyor.bir kısmı ise bol reklamı bal ot bot satarak geçimini sürdürüyor. onlardan zaten hiçbir beklentim yok ama ulusal kanallardan da hiçmi hiç bir beklentim yok. çünkü tematik platform kanalları şimdilik benim isteklerimi yerine getiriyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-10-2008
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    461301

Ben Haber Kanallarından biraz daha TARAFSIZ YAYIN bekliyorum açıkçası. Kamu Reklamlarıyla finanse edilen A Haber, 360, 24, BeyazTV, ÜlkeTV, TVNet gibi kanalların haberlerinde biraz daha tarafsızlık olmalı.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-03-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    426414

Türkiye lisans alan varsa (RTÜK) hepsi kapansın TV açmasın.

Belgesel -ve teknoloji açsın yeter
    Düzenleyen 24 Jack Bauer : 11-01-2016 at 00:39

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-03-2013
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    592195

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mastdon Mesajı Göster
    gereksiz bir konu. ulusal kanalların %90ı zaten HD oldu.yeterli seviyeye ulaştı.içerik bakımından artık hepsi dizi ve haber ağırlıklı bu kaçınılmaz.rtük meselesine zaten hiç girmiyorum.yerel kanallar ise genel olarak birçoğu kendi rayında gidiyor.bir kısmı ise bol reklamı bal ot bot satarak geçimini sürdürüyor. onlardan zaten hiçbir beklentim yok ama ulusal kanallardan da hiçmi hiç bir beklentim yok. çünkü tematik platform kanalları şimdilik benim isteklerimi yerine getiriyor.
    Aynen katılıyorum. Bu devirde tv izlemek için herhangi bir platforma üye olmak şart oldu. FTA türksat çöpten başka bişey değil. Normalde çizgifilm kanallarıda genelde platformlardan yayın yapar onlara özel olur sadece bu konuda Türkiye istisnai durumda nickelodeon hariç hemen hemen bu türdeki tematik kanallar şifresiz Türksatta. Benim tek beklentim cartoon network'ün HD yayına geçmesi o da imkansız herhalde.

6. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı