Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 24 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Yeter artık şu cihaza bizim çözüm bulun.

Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2013
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    598798

Yeter artık!!! şu cihaza bir çözüm bulun!!!

inno durduruldu, google play durduruldu uyarısı vermekten başka bir işe yaramıyor cihaz. cihaz ilk çıktığında daha bayilerde satışta dahi yokken ali beyden aldım. ama aldığımdan beri belki yazılımla düzeltirler firmaya köstek olmaya gerek yok vs. duygularla sesimi çıkarmadım ama yetti artık. adam akıllı bir yazılım ne zaman çıkacak.( bu arada yazılım yüklemelerim birebir anlatılanlar gibi. sd kart takınca düzelir dendi fabrikaya götürüp bizzat taktırdım ama sonuç hep hüsran)
    Düzenleyen ad19 : 02-01-2016 at 11:17 Sebep: Harf hatası

Member
    Giriş Tarihi
    05-08-2014
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    606719

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ad19 Mesajı Göster
    inno durduruldu, google play durduruldu uyarısı vermekten başka bir işe yaramıyor cihaz. cihaz ilk çıktığında daha bayilerde satışta dahi yokken ali beyden aldım. ama aldığımdan beri belki yazılımla düzeltirler firmaya köstek olmaya gerek yok vs. duygularla sesimi çıkarmadım ama yetti artık. adam akıllı bir yazılım ne zaman çıkacak.( bu arada yazılım yüklemelerim birebir anlatılanlar gibi. sd kart takınca düzelir dendi fabrikaya götürüp bizzat taktırdım ama sonuç hep hüsran)
    İnşallah olur dicem ama bence umudunu kes hiç bir şey yapmazlar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-05-2015
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    614009

her şey alana kadar yazıklar olsun bunlara

Member
    Giriş Tarihi
    14-04-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    92600

Bir zamanlar g3 almistim cihaz cok tuttu g4 yaptilar sonra ondanda aldim cihaz tutmadi g5 yaptilar almadim iyiki almamisim once g3 musterisine attiginiz kazigi cikarin atlanta yetkilileri g3 u alali daha 1 sene olmadi cihazin saglikli bir kanal listesi bile yok

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2013
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    598798

Aslında g4 kullanıcıları olarak toplu şekilde mahkemeye başvurabilsek. Mahkemenin atayacağı bilirkişinin raporuna göre cihazları firmaya iade ederek paramızı geri alabiliriz. Yazık bizlere ben iyice sabır taşı oldum

Member
    Giriş Tarihi
    12-06-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    357240

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ad19 Mesajı Göster
    Aslında g4 kullanıcıları olarak toplu şekilde mahkemeye başvurabilsek. Mahkemenin atayacağı bilirkişinin raporuna göre cihazları firmaya iade ederek paramızı geri alabiliriz. Yazık bizlere ben iyice sabır taşı oldum
    atlanta g4 ler tam bir fiyasko çıktı.problem çıkmayanda nadirdir.

Member
    Giriş Tarihi
    27-07-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    500789

Arkadaşlar boşuna uğraşmayın satın kurtulun. Bunlar-dan bi hayır gelmez. Bakın eski ustadlardan kimse kalmadı onlar çoktan satıp kurtuldu.
    Düzenleyen sitigmata : 04-01-2016 at 22:04

Banned Member
    Giriş Tarihi
    27-09-2015
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    616214

Siz benim dediğim videoyu uygulayın. Ve cihaz açılınca hiçbirşey yapmadan 30 saniye ile 1 dakika arası bir kanalda bekleyin sorun olmuyor. Ben artık eskisi kadar sorun yaşamıyorum. Tv görüntüsüne çok rakılmıyorsanız tabii ki kurtulun cihazdan. Ben 4k gibi görüntü alıyorum onun için direniyorum. 1080 p 60 hz bir cihaz varsa söyleyin onu alalım. Bu arada ali beyin yerine gelende boşuna uğraşmayın forumlara uğramıyor.

Average Member
    Giriş Tarihi
    29-03-2005
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    88281

Arkadaslar uyari almamak icin appleri yukledikten sonra Google playi ve ona bagli butun eklentileri cihazdan kaldirin...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    31-07-2015
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    615281

New Icon6 Androidmi dinlenip dinlenip kaçın .

Android uydu alıcımı . Düşman başına . c100s aldım ısı 80-90c aşağı düşmüyordu ısı . delik deşik yapım fan taktım ısı gene 60-70c cpu soğutucusu ufacık . onuda değiştirdim . ancak normale döndü .
    Android uydu alıcılarına google destek vermiyo zaten . Üvey evladız .
    güya google TV lere desteği var . 4k philips TV aldım oda aynı ..
    2k görüntü veriyo Android sorunlarından geçilmiyor .bi zamanlar boykod ettiğim ismi lazım değil mini uydu alıcısı bağladım bağladım . misafirler isterse onunla bakıyom salonda :-)))))

New Member
    Giriş Tarihi
    15-11-2015
    Mekan
    74 Bartın
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    617072

Aldığımdan bu yana ne yüklediysem çalışmadı , dedim sabır düzeltiriz.. durup dururken donar 1-2 sn sonra gelir meşhur "İnnosat Hybrid Stoped" sorunu düzenli olarak karşıma çıkar... "google play durduruldu" ( ne zaman çalıştı ki ) PVR belli zamandan sonra görüntü kayma atlama yapar .. dsmart modül hiçbişey yokken " Cam is inserted" uyarısı alırım yeniden başlatmadan düzelmez ... bir açarım ses yok yeniden başlatırım.... dsmart blu çalışmaz ... tabii ki bu sorunların hiçbirinin cihazla zinhar bir alakası yok ya kullanmayı bilmiyorsunuz ya internet sağlayıcıdan ya android den şurdan bundan çünkü G4 bütün hatalardan münezzehtir... bu cihazı ballandıra ballandıra anlatanlar nerdeler ? İnsanlara 200 tl etmeyecek cihazı 500 tl aldırdılar yazıklar olsun ...

Member
    Giriş Tarihi
    14-04-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    92600

He bizdeki sorun bu ama giren girdi atlanta kürdan yapsa almam artik

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2013
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    594100

Iki senedir G4 kulaniyorum yukarda yazilanlara karsi benim cihazda sikayet edebilecegim bir durum olmadi

Banned Member
    Giriş Tarihi
    27-09-2015
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    616214

Theabrek doğru diyorsun. Fiyat bencede çok akılsız ve pahalı. Ve ayrıca infobar yazılımı sadece buna verilmemeside çok ilginç bence. Ben neyseki 15 tl ile sorunları azalttım. Bir modüllü farklı ve 100 hz cihaz çıkarsa alırım. Yoksa alacak çok farklı cihaz yok maalesef.

Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2013
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    598798

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Berat.Ata.Demir Mesajı Göster
    Theabrek doğru diyorsun. Fiyat bencede çok akılsız ve pahalı. Ve ayrıca infobar yazılımı sadece buna verilmemeside çok ilginç bence. Ben neyseki 15 tl ile sorunları azalttım. Bir modüllü farklı ve 100 hz cihaz çıkarsa alırım. Yoksa alacak çok farklı cihaz yok maalesef.
    berat bey 15 tl sorunları nasıl azalttınız bizlere de bilgi verebilir misiniz.

New Member
    Giriş Tarihi
    15-11-2015
    Mekan
    74 Bartın
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    617072

youtube videosu var çökmeyen atlanta smart g4 kurulumu yazın çıkar...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    03-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    303782

Bende iki senedir kulanıyorum hiç çökme hiç sorun yaşamadım atlanta G4 mini kulanıyorum ..ama ben çökünce eksen uyduya yükletiyorum çünkü cihazı ordan aldım eksen uydu sattığ cihazın arkasındadır..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-05-2015
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    614009

hata almıyorum diyene inanmam....bendede ilk zamanlar hiç hata vermedi sonra cihaz coştu nerdeyse dokunmaya korkuyorum bilmem ne hatası verecek diye

Member
    Giriş Tarihi
    29-04-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    12216

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi turgut1950 Mesajı Göster
    Bende iki senedir kulanıyorum hiç çökme hiç sorun yaşamadım atlanta G4 mini kulanıyorum ..ama ben çökünce eksen uyduya yükletiyorum çünkü cihazı ordan aldım eksen uydu sattığ cihazın arkasındadır..
    Turgut bey hem 2 senedir çökme yaşamadım diyosunuz. Hemde çökünce Eksen uyduya yükletiyorum diyorsunz, birde cihazınız G4 mini, burda sıkıntı yaşayanlar normal G4 ten bahsediyor, G4 miniden değil.

New Member
    Giriş Tarihi
    15-11-2015
    Mekan
    74 Bartın
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    617072

Arkadaşlar sd kart kurulumu yaptım ve hatalar 2 günlük gözlemimle söyleyebilirim ki %90 oranında düzeldi ...
    "google play durdu" hatası almama rağmen yüklemeyi yapıyor ve google playden yüklediğim bütün uygulamalar çalışıyor "Dilediğin yerde izle" ve "Digitürkplay" uygulamarını sorunsuz ve hd kalitesinde seyrediyorum...
    "innosat hybrid durduruldu" hatası sadece 1 kez aldım... o da çok değil eski halini düşünürsek ...

ben Sandisk Ultra 16Gb Class10 UHS-1 80MB/s MicroSD kullandım tavsiye edilen kart 50tl civarında ama ben bununlada halletim...

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı