Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Bir image da olmazsa olmazlar neler?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

New Icon22 Bir image da olmazsa olmazlar neler?

Selamlar,

Arkadaşlar uydu piyasasından koptum fakat hala bir uydu sevdalısı ve manyağı olarak Vu duo2 kullanıyorum. Ayrıcada iyiki kullanıyorum Vu+ benim için evlattan öte.
    Şunu sormak isterim size bir image da sizi tatmin eden olması gerekenler neler?

Ben fikirlerimi sıralıyorum. Umarım birileri bizi görür. En teresan olanı ben burayı takip edip bunları görmeye çalışan biri idim :) ve şimdi birilerinin beni görmesini umut ediyorum. ilk tercihimden ikinci ve üçüncü tercihimi doğru sıraladım. Kullanıcılara image ler hakkında bilgi olur diye düşünüyorum.

1- Görüntü kalitesi. Vti,pli,opendroid ve openld bence açık ara önde.

2- XBMC veya kodi düzgün çalışması. Pli de yok bu üzücü. Vti, openld,openatv ve opendroid

3- Dsmart modül restart proplemi. Pli sıkıntısız Openld başarılı.

4- ip tv performansı Vti, openld ve opendroid başarılı.

5- Ses dili seçenekleri. 1.dil türkçe 2. dil ingilizce gibi seçmesi olmalı. Türkçe dışında yabancı dil bilenler Türkçe dil desteği yoksa hangi dili biliyorlarsa 2. dil olarak onu seçebilmeli.pli,openld,opendroid ve open atv başarılı. Vti iletmeme rağmen koymadılar üzücü.

6- Dsmart radyoları çalışmalı. Pli, Openld ve opendroid.
    Çalışmayan image : Vti, OpenAtv, Blackhole

7- Kullanıcılardan okuduğum Thor Türkçe dil seçeneği çalışmaması. Thor uydum yok ama tüm imege lerde çalışmıyor sanırım.

8- Online Update olması. Yeni mage yükledikten sonra kanal plugin vs gitmesini istemiyorum. Bunu baştan beri savunan biriyim. Her imge yüklediğimde tüm ayarlarımın gitmesiN. :)

Bu konular da başka image deneyen varsa ekstra şuda iyi diyen yazsın güncelleyelim.

Şimdilik aklıma gelen bunlar. Mutlu ve sağlıklı yıllar Vu+ ailesi. :)

Not: Backup ile image karıştırmayın lütfen.
    Düzenleyen BLaCkBiRd : 03-01-2016 at 16:31

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-09-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    567866

üstad çok iyi özetlemişsin teşekürler ben öyle göz ucu ile baktım o zaman en iyi imagelar openld ve opendroid bu ikisini her özelliği yazdıgın yere not etmişin görüntü kalitesinde d-smart modulde ip tv performans sında vs.. open droid ve open ld yi denemeye karar verdim olmazsa olmazlardan birde aklmıma gelen iyi bir film plunigi Turk vod tarzıonline güncelleme çok önemli yeni mage atmadan tüm yenilikleri online yapsak süper olur

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Ben plazma kullanıyorum hep Vti olarak bir numaramolmuştur. Reco54 sayesinde Openld ve Openandroid denedim.

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    43146

uno bölümündeki bütün imageleri denedim en iyi görüntü vti ve orj.ayarlar aynı led tv

Banned Member
    Giriş Tarihi
    05-07-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( - )
    Üye No
    234563

barış kendine iyi bak kardeşim mutluluklar. seninle olsun. vu+ sevdiren bize tanıtan sen oldun o günden bugüne bende kardeşimde bu cihaza bağımlı kaldık ve halen severek kullanıyoruz.
    :smiles34::ok:

6. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık