Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: internet altyapısı yapılmıyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-03-2007
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    333465

internet altyapısı yapılmıyor

merhaba arkadaşlar benim sorunum Türk telekomun altyapı için vurdumduymaz tavrı

2 defa başvurmama rağmen bir türlü altyapı için çalışma yapacaz demediler.
    elektrik su ve doğalgazın tesis edildiği yeni bir sokağa ve apartmanımıza internet altyapısı bağlatmak için nasıl bir yol izlemek lazım
    Türk telekomun asli görevi değilmi altyapı hazırlamak?
    Düzenleyen hexdream : 30-12-2015 at 15:18

Member
    Giriş Tarihi
    14-01-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    62157

Maalesef TT satıldıktan sonra alt yapı yatırımları pek yapmamakta. Tek yapabileceğin BTK ya başvurmak.

Adviser
    Giriş Tarihi
    25-05-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    15091

Ben sırf bu yüzden defalarca şikayet kaydı oluşturduktan sonra teknik nedenlerle hizmet veremediklerini kabul ettirip devam eden tahahütlü aboneliğimi iptal ettim. turk telekom kadar "adi" bir firma yok. Telekom ülkemizde alt yapı hizmeti veren tek adres olduğu için vurdun duymaz. Allah yardımcınız olsun bunlarla.
    Düzenleyen A.Bozoğlu : 31-12-2015 at 16:02

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

açık söyleyim yazmayacaktım fakat yazıyorum türk Telekom maalesef alt yapı yoktur 500 daire olan yola koyarsanız eskiden 100 adet port şuan alacaklara isteyenlere port yoktur dersiniz vadofon ttnet hiç bir şey yapmamaktadır bu internet konusunda Telekom eyer o semtte port yoksa bütün anlaşma yapan şirketler o anlaşmaları yırtıp atsınlar türkiyede 2016 tıda bu yaşanmaktadır bir şeye bu gün şahit oldum insanlar soruyor korsan yasal olmayan şekildemi kullanalım resmi olan türk Telekom inanınki o beyenmediğiniz türk Telekom şu günden bin kat iyidir özelleştiktek sonra maalesef diyorum inanki hiç bir yatırım yapılmamıştır buda bir gerçektir türk Telekom maalesef hiç bir yatırım yapmamıştır saygılarımla

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı