Uydumarket Banner  

4 sayfadan, 1. sayfa 1234 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 63 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: 20th century Fox Anlaşması resmen açıklandı ve Hayırlı olsun...

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-08-2010
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    539471

20th century Fox Anlaşması resmen açıklandı ve Hayırlı olsun...

Dostlar fox anlaşması bugünkü posta gazetesinde resmen duyuruldu..
    Düzenleyen esasdize : 09-11-2017 at 23:51

Banned Member
    Giriş Tarihi
    05-06-2012
    Mekan
    47 Mardin
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    580484

İyi haber tşkler bilgilendirme için

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-08-2010
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    539471

Kingsman Gizli Servis filmi ocak ayında D'smartta olacak..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2006
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    184506

harika film izledim

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    502209

Böylece dsmart film ve belgeselde tek adres oldu helal

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-03-2013
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    592195

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi powerdj Mesajı Göster
    Böylece dsmart film ve belgeselde tek adres oldu helal
    20 century fox anlaşması sağlaması izlenemeyecek kadar berbat haldeki film kanallarını izlenebilir duruma getirdi sadece. Belgeselde konusunda Digiturk'ün çok çok önünde evet ama film için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Film'de tek adres olması için Warner Bros, Paramount, DreamWorks, Disney ve Universal'ında 1. yayın hakkını alması gerekiyor. Bu saydıklarımın hepsinin 1. yayın hakkıda digiturkte.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    28-11-2007
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Üye No
    402646

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cartoonwin Mesajı Göster
    20 century fox anlaşması sağlaması izlenemeyecek kadar berbat haldeki film kanallarını izlenebilir duruma getirdi sadece. Belgeselde konusunda Digiturk'ün çok çok önünde evet ama film için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Film'de tek adres olması için Warner Bros, Paramount, DreamWorks, Disney ve Universal'ında 1. yayın hakkını alması gerekiyor. Bu saydıklarımın hepsinin 1. yayın hakkıda digiturkte.
    İyi özetlemişsin dostum nedense sinema kanallarına ısınamadım bende birincisi isim logo reklam jingleleri komple degismeli,ikincisi kategori gelmeli mesela vizyok,korku,komedi,klasik,animasyon gibi,üçuncusu d smart üyelerini sinemadan sogutan gına getiren sıkıcı biyografi drama türünden filmleri bir kanal yapsınlar sadece orda ysyınlansin elbette takip edip sevenler vardır mesela ismi cine-drama/biyografi/hd olabilir,dedigim gibi diger kanallar kategori olabilir,mumkumse hbo,mgm,universal gelmeli bu kanalların logolari bile izlenebilirligi artıriyor,bu kanallar kaliteli ve seveni çoktur diye tahmin ediyorum birde labirent,testere,elm sokağı,korku kapanı,avatar,süper ot, Amerikan pastası,2012,yarindan sonra v.b. filmlerin şirketleri kim bilmiyorum ama bu tur filmlerile anlaşma olabilir.

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-08-2010
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    539471

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi powermaxxx Mesajı Göster
    İyi özetlemişsin dostum nedense sinema kanallarına ısınamadım bende birincisi isim logo reklam jingleleri komple degismeli,ikincisi kategori gelmeli mesela vizyok,korku,komedi,klasik,animasyon gibi,üçuncusu d smart üyelerini sinemadan sogutan gına getiren sıkıcı biyografi drama türünden filmleri bir kanal yapsınlar sadece orda ysyınlansin elbette takip edip sevenler vardır mesela ismi cine-drama/biyografi/hd olabilir,dedigim gibi diger kanallar kategori olabilir,mumkumse hbo,mgm,universal gelmeli bu kanalların logolari bile izlenebilirligi artıriyor,bu kanallar kaliteli ve seveni çoktur diye tahmin ediyorum birde labirent,testere,elm sokağı,korku kapanı,avatar,süper ot, Amerikan pastası,2012,yarindan sonra v.b. filmlerin şirketleri kim bilmiyorum ama bu tur filmlerile anlaşma olabilir.
    testere ve 2012 filmi zaten dsmartta yayınlanıyor, labirent seriside fox anlaşmasıyla birlikte artık dsmartta olacak.. Burda hiçkimse film konusunda dsmart digiden iyi demiyor zaten, ama iyi yolda gelişme gösteriyor ve atılım yapıyor.. Logo konusuna gelince biraz daha küçük bi boyuta indirgenebilir onun dışında tasarımı gayet iyi.. Sınıflandırma konusuna gelince kanallara göz atmadın sanırım, klasik, aile, aksiyon, platin ve premium gibi isimlerle veriliyor zaten.. Korku diye bi kanal olması dünyanın hiçbiyerinde mümkün değil çünkü gece 12 den önce yayınlayamazsın gündüz ne yapıcak korku kanalı ? Eleştiri yapmadan önce mantıklı düşünüp öyle konuşmamız gerekiyor..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-11-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    466388

Artik tam anlami ile costu ds
    Sadece bu 20.the Century Fox anlasmasi bile buyuk başarı

Son 2 senede sifirdan en buyuk rakibinden dunyanin dev 3 studyosunu bunyesine katti ki

En buyuk rakibi nerede ise tekken
    Sadece 5 buyuk studyo ile anlasmasi kaldi.

Bu ataklarla uye sayisi artarsa iler ki yillarda baska studyolari da alip ustunlugunu kanitlayabilir

Artik ds dan gelen bu ataklarla
    D smart ı gereksiz elestirmek yerine dost ve arkadaslarimiza tavsiye etmeliyiz inanin bu ds avukatligi degildir.

Bu tanitimlarimizin bizlere yeni kanal ve anlasmalarin saglanmasina katki olarak geri donecektir
    Düzenleyen denizbilir1 : 29-12-2015 at 14:42

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-03-2013
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    592195

Aynen katılıyorum resmen %100 aynı düşüncedeyiz. Drama ve Biyografi için özel kanal açsınlar yada varolan 10 kanalın adını Drama1 Drama 2, Drama 5, Biyografi1,2,3 diye değiştirsinler içerik %90 bu filmlerden oluşuyordu neyseki 20 century fox ile anlaşma sağladılar bakalım nasıl değişim gösterecek kanallar. Logo jenerik konusuna hiç girmiyorum bile.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2011
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    568638

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi denizbilir1 Mesajı Göster
    Artik tam anlami ile costu ds
    Sadece bu 20.the Century Fox anlasmasi bile buyuk başarı

Son 2 senede sifirdan en buyuk rakibinden dunyanin dev 3 studyosunu bunyesine katti ki

En buyuk rakibi nerede ise tekken
    Sadece 5 buyuk studyo ile anlasmasi kaldi.

Bu ataklarla uye sayisi artarsa iler ki yillarda baska studyolari da alip ustunlugunu kanitlayabilir

Artik ds dan gelen bu ataklarla
    D smart ı gereksiz elestirmek yerine dost ve arkadaslarimiza tavsiye etmeliyiz inanin bu ds avukatligi degildir.

Bu tanitimlarimizin bizlere yeni kanal ve anlasmalarin saglanmasina katki olarak geri donecektir
    d smart digital platformculuk ne bilmiyor ayrıca bu kadar illegal içerik varken film tarafında internette filme yatırım yapmak kazandırmaz bkz neftlix bile sabit fiyata sınırsız içerik vererek çözdü tüm dünyada canlı spor burda çok önemli zaten gereli yatırımı yaptı digiturk spor extranın içeriğ çok dolu

Senior Member
    Giriş Tarihi
    28-11-2007
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Üye No
    402646

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi lewbjk Mesajı Göster
    d smart digital platformculuk ne bilmiyor ayrıca bu kadar illegal içerik varken film tarafında internette filme yatırım yapmak kazandırmaz bkz neftlix bile sabit fiyata sınırsız içerik vererek çözdü tüm dünyada canlı spor burda çok önemli zaten gereli yatırımı yaptı digiturk spor extranın içeriğ çok dolu
    Aslında evet haklısın sansur varken sinema yatırimi gereksiz gibi görünüyor.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2011
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    568638

Aslında evet haklısın sansur varken sinema yatırimi gereksiz gibi görünüyor.
    sansür mü eskiden buzluyorlardı şimdi kesiyorlar 120 dakkalık film 100 dakkya düşüyor o derece digiturk üyesiyim tmsf ye geçtiğinden beri seç izledeki filmde artı 18 cinsel içerik uyarısı var filme bakıyom keseile kesile bişey kalmamış zaten digiturk digiland sisteminde nerdeyse beleşe veriyor sinema paketini

Senior Member
    Giriş Tarihi
    28-11-2007
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Üye No
    402646

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi esasdize Mesajı Göster
    testere ve 2012 filmi zaten dsmartta yayınlanıyor, labirent seriside fox anlaşmasıyla birlikte artık dsmartta olacak.. Burda hiçkimse film konusunda dsmart digiden iyi demiyor zaten, ama iyi yolda gelişme gösteriyor ve atılım yapıyor.. Logo konusuna gelince biraz daha küçük bi boyuta indirgenebilir onun dışında tasarımı gayet iyi.. Sınıflandırma konusuna gelince kanallara göz atmadın sanırım, klasik, aile, aksiyon, platin ve premium gibi isimlerle veriliyor zaten.. Korku diye bi kanal olması dünyanın hiçbiyerinde mümkün değil çünkü gece 12 den önce yayınlayamazsın gündüz ne yapıcak korku kanalı ? Eleştiri yapmadan önce mantıklı düşünüp öyle konuşmamız gerekiyor..
    Esasdize dostum haklı oldugun taraflar var ama bicok arkadas sinema konusunda olumsuz dusunuyor birde sansür var isin icinde aslinda burda sinema konusunda kendimizi yoruyoruz ve tartisiyoruz sansur varken d smartı suclayamam,sansur varken burada sinema konusunda bosa tartışıyoruz gibi, korku konusuna gelince bildigim kadarıyla horror diye bi film kanalı var,pekala olabilir,kac kisi geceyarisindan sabaha film izlicek,sinema konusunda,korku,komedi,bilimkurgu,gerilim ve macera filmleri konusunda cok eksik d smart bu benim fikrim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    76070

20th century Fox Anlaşması tek başına anlam ifade etmez kalite bi tık yükselir okadar

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-08-2010
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    539471

Esasdize dostum haklı oldugun taraflar var ama bicok arkadas sinema konusunda olumsuz dusunuyor birde sansür var isin icinde aslinda burda sinema konusunda kendimizi yoruyoruz ve tartisiyoruz sansur varken d smartı suclayamam,sansur varken burada sinema konusunda bosa tartışıyoruz gibi, korku konusuna gelince bildigim kadarıyla horror diye bi film kanalı var,pekala olabilir,kac kisi geceyarisindan sabaha film izlicek,sinema konusunda,korku,komedi,bilimkurgu,gerilim ve macera filmleri konusunda cok eksik d smart bu benim fikrim.
    bilimkurgu ve macera konusunda dediklerine katılıyorum bu fox anlaşması ilaç gibi gelecektir bu konuda... Sansür konusuna gelince evet yapılabilecek hiçbirşey yok o konuda da ne yazıkki...Korku kanalı olmaz dememin sebebide rtük, nasıl sansür yaptırıyorsa gündüz de korku içeriği yayınlatmıyor ondan imkansız dedim..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    28-11-2007
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Üye No
    402646

bilimkurgu ve macera konusunda dediklerine katılıyorum bu fox anlaşması ilaç gibi gelecektir bu konuda... Sansür konusuna gelince evet yapılabilecek hiçbirşey yok o konuda da ne yazıkki...Korku kanalı olmaz dememin sebebide rtük, nasıl sansür yaptırıyorsa gündüz de korku içeriği yayınlatmıyor ondan imkansız dedim..
    Umarım yeni donemde bi çare bulunabilir sansür konusuna ,kategori konusunda şu an keske drama-biyogrofi bir kanal olsa ,onun dışında son bir yıldır gozle gorulur bi düzelme var ama umarim daha iyiye gider,umarım d-smarttan birileri bu formu takip ediyordur,bende film konusunda bazen d-smarta mail atıyorum,umarım 2016 güzel bir yıl olur sinema açısından ve daha iyiye gider,bu forumda ve genel izleyiciler olarak şu kanıya vardım,çoğu kimse öncelik olarak,vizyon filmleri,bilim kurgu korku gerilim macera klasik filmler bekliyor.Drama biyografi en son.☺

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-08-2010
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    539471

Umarım yeni donemde bi çare bulunabilir sansür konusuna ,kategori konusunda şu an keske drama-biyogrofi bir kanal olsa ,onun dışında son bir yıldır gozle gorulur bi düzelme var ama umarim daha iyiye gider,umarım d-smarttan birileri bu formu takip ediyordur,bende film konusunda bazen d-smarta mail atıyorum,umarım 2016 güzel bir yıl olur sinema açısından ve daha iyiye gider,bu forumda ve genel izleyiciler olarak şu kanıya vardım,çoğu kimse öncelik olarak,vizyon filmleri,bilim kurgu korku gerilim macera klasik filmler bekliyor.Drama biyografi en son.☺
    dediğine çok katılıyorum Gold kanalını dramaya çevirselerde premiumda ve platinde daha fazla yer açılsa macera ve bilimkurguya :ok:

Senior Member
    Giriş Tarihi
    28-11-2007
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Üye No
    402646

dediğine çok katılıyorum Gold kanalını dramaya çevirselerde premiumda ve platinde daha fazla yer açılsa macera ve bilimkurguya :ok:
    Umarim insallah.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2010
    Mekan
    17 Çanakkale
    Üye No
    547383

20th century Fox Yapımı filmleri ek paket olarak satmasın birde D-Smart ? :)

21. Merih Banner Alt
4 sayfadan, 1. sayfa 1234 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık