Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Next Minix HD Amigo Alıyorum yardımcı olurmusunuz?

Starting Member
    Giriş Tarihi
    21-12-2015
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    617758

Next Minix HD Amigo Alıyorum yardımcı olurmusunuz?

Arkadaşlar Merhaba,

Digiline birkaç hafta önce Digiline DG-300 bağlatmıştım memnun kalmadım Next Minix HD Amigo ile değiştiriyorum. Turksat Astra Hotbird bağlanacak belki bir de Eutelsat olabilir. Size sorum cihazı bağladıktan sonra ne ayar yapılmalı? ethernet kablosu ile internet bağlayacağım açmam gereken veya aktif etmem gereken ayarlar var mı?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-04-2006
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    207402

Next Minix HD Amigo Free Share Aktif Etmek.

Menü 7777

Çıkan menüde SWCam (IKS) Seçilecek View ile Okeylenecek daha sonra çıkan pencerede zaten versiyon numarası kanal sayısı, geçerli olduğu tarih vb.. listeler görülüyor görülmez ise yeşil tuşa basarak bilgileri upload ediniz..

Not : Bu özelliği kullanabilmeniz için cihazınızda internet bağlantınız olmalıdır ve HotBird yada Astra uydusuna bakan çanağınız olmalıdır,FreeShare ile açılan kanallar değişkenlik gösterebilmektedir. Kullandığınız modelde FreeShare Aktif edildikten sonra 1 yıl süre ile geçerlidir. FreeShare (ücretsiz Server) ile Türksat uydusu ve Eutelsat uydusunda bulunan hiç bir yerli platforma ait kanal açılmamaktadır,
    Başka mekanlara da açmışın.Oraya da yazdım.

New Member
    Giriş Tarihi
    30-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    15525

Açılmayan Minix HD Amigo Serisi Cihazlar için Yapılması Gerekenler

Boot Modunda Yazılım Yükleme :

Son günlerde bu konu sorunlar nedeniyle yeni bir başlık açmayı uygun buldum.

Cihazın yazılım yüklemesi sırasında kesinti vb. durumlarda açılmaması durumunda İlk önce BOŞ bir Usb belleği FAT32 olarak biçimlendirip indirdiğiniz yazılım dosyasını

Yazılım dosyasının ismi rom.bin olarak değiştirilip Usb belleğe kopyalandıktan sonra, Usb bellek cihaza takılıp enerji verilir ve kumandadan OK tuşuna üstüste bir kaç kez basılırsa yazılım güncelleme işlemi boot modunda yapılabilir.

Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra ürün otomatik olarak açılacaktır

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı