Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Uydu alıcısı tavsiyelerinize ihtiyacım var

New Member
    Giriş Tarihi
    24-12-2015
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    617830

New Icon22 Uydu alıcısı tavsiyelerinize ihtiyacım var

herkese merhabalar. Forumu uzun süredir takip ediyorum üye olmak bugüne kısmetmiş.

full hd özellikli uydu alıcısı tavsiyelerinize ihtiyacım var
    Bu arada lnb ve kablo tavsiyesi de yaparsanız sevinirim. hepsi için bütçem 500 tl'dir.

beklentilerim:
    hd kanallarda çok net görüntü. (resim kalitesi oluyor sanırım.)
    hd kanallarda çok hızlı kanal geçişi.
    biss k.e.y. girme.
    1 modül girişi yeterlidir. (modüllü üyeliğim yok ancak ileriye yatırım olarak düşünüyorum.)
    1 hdmi ve 1 optik ses çıkışı.

İstemediğim özellikler: (laptop tv ye bağlı olacağı için ekstra özelliklere ihtiyacım yok.)
    iptv, wifi, internet, usb, server ve kayıt özelliği olmak zorunda değildir.

kendi araştırmalarım sonucu vu+ solo se v2 yi çok beğendim. Fiyatı yüksek ama kendimi biraz zorlarsam bu fiyata çıkarım ancak kullanmayacağım bir sürü özelliğine fazladan para ödemek istemiyorum. Aklımdaki diğer firmalar next ve goldmaster. Sti işlemci olmasını tercih ederim.

Biliyorum çok fazla uzattım ama gerçekten uydu alıcısı seçmek çok zor. Yardım eden herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

Member
    Giriş Tarihi
    24-05-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    580039

Enigma 2 düşünüyorsan en uygun olanı al.
    Marka ve modele takılma.
    Hepsi sonuçta aynı yazılımı kullanıyor. Sadece marka ve model değişiyor.
    300 TL'lik Enigma 2 ile 1300 TL lik Enigma 2 arasında kullanım farkı yok. Birinde extradan fazla birşey yapmıyorsunuz.
    Görüntü kayıbı yaşamak istemem diyorsanız tabiki Orta halli bir bütçe de cihaz alın.
    Tavsiyem GigaBlue X3

Hayırlı olsun şimdiden alacağınız uydu alıcısı

New Member
    Giriş Tarihi
    24-12-2015
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    617830

next machina 3d super model cihazi alacagim buyuk ihtimalle tavsiyeniz icin tesekkur ederim.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    08-06-2006
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    222488

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi hakan024 Mesajı Göster
    herkese merhabalar. Forumu uzun süredir takip ediyorum üye olmak bugüne kısmetmiş.

full hd özellikli uydu alıcısı tavsiyelerinize ihtiyacım var
    Bu arada lnb ve kablo tavsiyesi de yaparsanız sevinirim. hepsi için bütçem 500 tl'dir.

beklentilerim:
    hd kanallarda çok net görüntü. (resim kalitesi oluyor sanırım.)
    hd kanallarda çok hızlı kanal geçişi.
    biss k.e.y. girme.
    1 modül girişi yeterlidir. (modüllü üyeliğim yok ancak ileriye yatırım olarak düşünüyorum.)
    1 hdmi ve 1 optik ses çıkışı.

İstemediğim özellikler: (laptop tv ye bağlı olacağı için ekstra özelliklere ihtiyacım yok.)
    iptv, wifi, internet, usb, server ve kayıt özelliği olmak zorunda değildir.

kendi araştırmalarım sonucu vu+ solo se v2 yi çok beğendim. Fiyatı yüksek ama kendimi biraz zorlarsam bu fiyata çıkarım ancak kullanmayacağım bir sürü özelliğine fazladan para ödemek istemiyorum. Aklımdaki diğer firmalar next ve goldmaster. Sti işlemci olmasını tercih ederim.

Biliyorum çok fazla uzattım ama gerçekten uydu alıcısı seçmek çok zor. Yardım eden herkese şimdiden çok teşekkür ederim.
    -kardeşim istediğin özelliklere uygun atlanta hd box var. ikinci el olarak 150 lira civarı bulabilirsin.sıfırı yok.
    kullanmadım ama forumlarda görüntü kalitesini çok met ediyorlardı. modül girişli bir uydu. kanal geçiş hızını bilmiyorum ama.
    -diğeri goldmaster 1050. onu da ikinci el 150-200 civarı alabilirsin. sti işlemcisi var. modülü var. bunun da kanal geçiş hızı nasıl bilmiyorum.

ben hiremco fx turbo hd kullanıyorum. 3 senedir değiştireyim dedim. goldmaster 1090, linx 1090, next machina 3d vb birçok cihaz denedim. ama hiremco yu bırakamadım. o kadar donmasına, kanal geçişinin yavaş olmasına rağmen hiremco yu bırakamadım. görüntü kalitesi çok hoşuma gidiyor fx turbo nun. modülü de var.
    size onu tavsiye etmem çünkü 6-7 senelik bir uydu. sizin işinizi görecek uydunun pahalı olmasına gerek yok. onun için bu örneği verdim.
    Düzenleyen aksu01 : 31-12-2015 at 08:08

Banned Member
    Giriş Tarihi
    31-12-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    519014

Bence Size Machina 3D lazım !

Member
    Giriş Tarihi
    13-09-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    454374

Gigablue X3 HD yi tarif ediyorsunuz. Nokta atışı bütçeniz buna uygun ve donanım isteğinizi rahatlıkla karşılar.

Member
    Giriş Tarihi
    27-03-2013
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    592079

vu solo 4k al kardeşim
    Düzenleyen safisa : 24-01-2016 at 19:46

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız