Merih Banner  

Gösterilen Mesajlar: 12 mesajdan 1 ile 12 arası

Konu: Quadplus yeni image yüklenmiyor

Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    3757

Quadplus yeni image yüklenmiyor

slmlar,

arkadaslar baslikta yazdigim gibi,bugün yeni openmips 4,3 imageyi yüklemek istemistim,bootloaeder dosyasinda tarif edildigi sekilde step 1 ve step2 usbyle yükledim gigablue logosu gelince cihazi arkadan kapattim.sonra ayni usbyi fomatlayip yeni imageyi usbye aktardim,sonra cihaza takip arkadan tekrar actim,suan sadece cihazdaki sari cizgi yaniyor,hicbir sekilde yükleyemedim,eski bootloaderi tekrar geri yükleme istedim yine aynisi,suan hicbisey yapamiyorum,acaba kurtarma dosyasi vs.varmi?ne yapmam lazim.yardimci olursaniz sevinirim

saygilar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-03-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    83345

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi macomen Mesajı Göster
    slmlar,

arkadaslar baslikta yazdigim gibi,bugün yeni openmips 4,3 imageyi yüklemek istemistim,bootloaeder dosyasinda tarif edildigi sekilde step 1 ve step2 usbyle yükledim gigablue logosu gelince cihazi arkadan kapattim.sonra ayni usbyi fomatlayip yeni imageyi usbye aktardim,sonra cihaza takip arkadan tekrar actim,suan sadece cihazdaki sari cizgi yaniyor,hicbir sekilde yükleyemedim,eski bootloaderi tekrar geri yükleme istedim yine aynisi,suan hicbisey yapamiyorum,acaba kurtarma dosyasi vs.varmi?ne yapmam lazim.yardimci olursaniz sevinirim

saygilar
    Bootloder doğru yüklendiyse kurtarma da yüklemiştir ve web üzerinden yazılım yüklemeyi deneyin. Ayrıntı bootloder yükleme dosyası içinde mevcut.

Member
    Giriş Tarihi
    04-12-2011
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    571847

sadece step1 yükle sonra yazılımı yükle yalnız ok tuşuna birkaçkere bas bende de dondu böyle kurtardım. sadece step1

New Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    31 Hatay
    Üye No
    2959

1 . ve ikinci dosyalari tarif edilen sekilde yukle bir problem cikmiyor..boot animasyon eklenmis

Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    Üye No
    3757

slm,arkadasim her iki dosyadada step1 ve 2 birde burn.dat dosyasi var.ben ilk önce 1. dosyadaki step 1 ve diger dosyayi yükledim,cihaza taktim gigablue simbolü gelince cihazi arkadan kapattim,sonra ayni sekilde diger iki dosyayi yükledim,tekrar cihazi kapatip image yüklemek istedigimde kirmizi isikta öylece kaldi,artik hicbisey yükleyemiyorum.usb stickleride tanimiyor,4 degisik usb denedim.hep aynisi.artiuk olmassa yarin satin aldigim yeri aricem,cihazi yollarim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-03-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    83345

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi macomen Mesajı Göster
    slm,arkadasim her iki dosyadada step1 ve 2 birde burn.dat dosyasi var.ben ilk önce 1. dosyadaki step 1 ve diger dosyayi yükledim,cihaza taktim gigablue simbolü gelince cihazi arkadan kapattim,sonra ayni sekilde diger iki dosyayi yükledim,tekrar cihazi kapatip image yüklemek istedigimde kirmizi isikta öylece kaldi,artik hicbisey yükleyemiyorum.usb stickleride tanimiyor,4 degisik usb denedim.hep aynisi.artiuk olmassa yarin satin aldigim yeri aricem,cihazi yollarim
    Cihazı arka anahtardan açar açmaz cihazın önünde yer alan menü tuşuna basılı tuttuğunuzda kurtarma moduna geçiyor mu?

Member
    Giriş Tarihi
    04-12-2011
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    571847

eski yazılımlara dönmeyi denesen ne bileyim eski bootldr yükle sonra eski 4.2 yi dene

Member
    Giriş Tarihi
    04-12-2011
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    571847

liman arkadaşım. sana bir şey sormak istiyorum sadece openmips te eklentilerde yeşil tuşa basıyoruz eklentileri indiriyor. skin, extensions vb. ancak örnek skin yüklemek isteğimizde yüklemiyor. ayrıca bir şey mi yapmak gerekiyor.

Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    Üye No
    3757

Liman usta,biraz önce onuda denedim sadece siyah ekran ve yazdigim gibi kirmizi cizgi var.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-03-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    83345

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sg12 Mesajı Göster
    liman arkadaşım. sana bir şey sormak istiyorum sadece openmips te eklentilerde yeşil tuşa basıyoruz eklentileri indiriyor. skin, extensions vb. ancak örnek skin yüklemek isteğimizde yüklemiyor. ayrıca bir şey mi yapmak gerekiyor.
    Ayrıca bir şey yapılmıyor. Yüklenmiyorsa uyumsuz olduğundan olabilir.

Adviser
    Giriş Tarihi
    25-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    55557

Cihazın flasha zarar vermiş olabilirsiniz. Jtag ile tekrar serviste yazılması lazım

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Junior Member
    Giriş Tarihi
    09-11-2014
    Mekan
    04 Ağrı
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    610438

Arkadaşlar bu gigabule Quadplusta AirPlay'e eklentisi çalıştıran varmı ve Nasıl aktif oluyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık