Merih Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 36 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Yeni Yılda Tivibu'dan Beklentiler

New Member
    Giriş Tarihi
    08-11-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    466216

Yeni Yılda Tivibu'dan Beklentiler

Arkadaşlar merhaba,

Tivibu artık kendisinden beklenen atılımları gerçekleştirmeli. IPTV platformu olmanın avantajlarını kullanmalı. Bu başlık altında bu yıl Tivibu'da görmek istediğimiz kanallar yazarsak mutlaka bir şekilde dikkate alınır diye düşünüyorum. Ben kendimce aşağıya bir liste oluşturdum. Sizler de önerilerinizi yazın.

Viasat Nature & History HD
    Viasat Explore
    The History Channel
    Trek
    Science Vie Tv
    HBO kanalları
    RTG International
    Fox Sports HD
    MTV
    Vh1
    Fashion Tv

Banned Member
    Giriş Tarihi
    21-05-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    351358

Bende aynı kanalları Tivibu uydu platformunda istiyorum umarım tez elden bir atak yaparlar en azından şu HBO kanallarından bazılarını ekleseler çok iyi olurdu ya...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-05-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    580224

Tarih kanalı gerçekten şart

Huawei G760 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-05-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    348870

History Channel olmazsa olmazı mutlaka eklenmelidir viasatlar olmalı herseyi geçtim türkçe yayın yapan Trek ve science vie kanalları mutlaka eklenmelidir zaten hali hazirda chasse Peach kanalı mevcutken bu iki kanalı eklemek zor olmasa gerek

Senior Member
    Giriş Tarihi
    09-01-2012
    Mekan
    42 Konya
    Üye No
    573436

Uydu platformu çok eksik maalesef. Son üye rakamlarıda bunu doğruluyor futbol dışında abone olmak isteyenleri çekecek hiçbir şey yok! Ha benim gibi futbol için aldıysanız dizi ve filmleride netten takip ediyorsanız çok problem değil.

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-09-2011
    Mekan
    13 Bitlis
    Üye No
    568595

Arkadaşlarında dediği gibi uydu platformunun kanal eksiği çok fazla en azında ev'de olan kanallar eklenmeli..

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-12-2007
    Mekan
    15 Burdur
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    408488

Evde 900 liralık uydu alıcısı var. D smart'ı modülle seyrederken Tivibuyu neden seyredemiyoruz.Tivibu için ayrı kutu al, digitürk için ayrı kutu al. Oldu üst üste yığalım hepsini televizyon masasının üstüne. Tivibu bence filbox ve d smart gibi modüllü üyelik getirmeli.Benim yeni yılda beklediğim bu.

Member
    Giriş Tarihi
    09-12-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    550035

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kocayurek2 Mesajı Göster
    Evde 900 liralık uydu alıcısı var. D smart'ı modülle seyrederken Tivibuyu neden seyredemiyoruz.Tivibu için ayrı kutu al, digitürk için ayrı kutu al. Oldu üst üste yığalım hepsini televizyon masasının üstüne. Tivibu bence filbox ve d smart gibi modüllü üyelik getirmeli.Benim yeni yılda beklediğim bu.
    modül diyince baz arkadaşlar karşı çıkıyor.
    ama bilmiyorlar ki senin yaşadığın sorunları

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-01-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    303848

Avrupaya da gelseler keske.. Tivibu Avrupa mesela

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423002

hayal görmeyi bırakalım bence. özellikle şu HBO kanallarının türkiyedeki herhangi bir platforma gelmesi kesinlikle imkansız birşey. viasat kanalları ise filboxda olduğu için ekleneceğini düşünmüyorum.çünkü filbox ve tivibu bazı kanallarını ortak olarak kullanıyor ancak filbox'u bu özelliğiyle kılan viasat kanalları. history channel kanalı ise eğer dijitürkdeki tarih ile alakası olmayan versiyonu gelecekse hiç mi boşuna listede yer kaplamasın. discovery world kanalı bile kat be kat daha iyi bir kanal keşke geri gelse. müzik kanalları olarak trace urban'ı gönderen bir platformun da mtv kanallarını getireceğini hiç sanmıyorum.

New Member
    Giriş Tarihi
    08-11-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    466216

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mastdon Mesajı Göster
    hayal görmeyi bırakalım bence. özellikle şu HBO kanallarının türkiyedeki herhangi bir platforma gelmesi kesinlikle imkansız birşey. viasat kanalları ise filboxda olduğu için ekleneceğini düşünmüyorum.çünkü filbox ve tivibu bazı kanallarını ortak olarak kullanıyor ancak filbox'u bu özelliğiyle kılan viasat kanalları. history channel kanalı ise eğer dijitürkdeki tarih ile alakası olmayan versiyonu gelecekse hiç mi boşuna listede yer kaplamasın. discovery world kanalı bile kat be kat daha iyi bir kanal keşke geri gelse. müzik kanalları olarak trace urban'ı gönderen bir platformun da mtv kanallarını getireceğini hiç sanmıyorum.
    Hocam yazdıklarının bir kısmına katılıyorum. Ancak bir kısmına ise kesinlikle katılmıyorum. Bu başlığı açarken yapmaya çalıştığım şey hayal görmek değil, bir şekilde üyelerin talebini oluşturmak ve platforma yeni kanalların eklenmesini sağlamak. Bazı kanalların eklenmesi tabii ki zor ama imkansız değil.
    Tivibu geçtiğimiz yıl uzun bir süre Viasat Nature & History HD kanalını test etti. Sonrasında ise ne olduysa oldu ve bu kanalı eklemediler. Yalnız bir yanlışı düzeltmek istiyorum; Viasat kanalları sadece Filbox'a özel değil. Hem Viasat Nature & History HD hem de Viasat Explore aynı zamanda Teledünya platformundan da yayın yapıyor. Yine belgesel kanallarından "Outdoor Channel" isimli kanal da uzun süre test edildi. Ama o da maalesef eklenmedi.
    İlgi çekici bir tarih kanalı ise mutlaka şart. Mesela Fransızların Toutel'Histoire isimli bir tarih kanalı var. Kanaldaki programlar ilgi çekici. Bu tarz bir kanal da olabilir. Fransa'da Toutel'Histoire ile aynı platformun kanalları olan Animaux, Chasse & Peche gibi kanalların Türkçe dil seçeneği mevcut ve bu kanallar Türkiye'de bazı platformlardan yayın yapıyor. Toutel'Histoire kanalı için de böyle bir imkan yaratabilir Tivibu bence.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-06-2011
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    563306

Tivibu istese Viasat'ları getirebilir

Dsmart getirdiğine göre, iş yalnızca paraya bakar

Uydu ve IPTV kanallarını eşitlemekle işe başlasalar daha iyi olur tabi :)
    Düzenleyen ozmoturk : 24-12-2015 at 14:41

Banned Member
    Giriş Tarihi
    26-02-2014
    Mekan
    Üye No
    602740

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi master58 Mesajı Göster
    Avrupaya da gelseler keske.. Tivibu Avrupa mesela
    Aynen kardesim. Tivibu Avrupa istiyoruz.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    09-01-2012
    Mekan
    42 Konya
    Üye No
    573436

Az önce başka bir konu için tivibuyu aradım ve tlf. Kapatmadan aklıma gelmişken sormak istedim. Uydu hizmetine yeni kanal çalışması varmı diye! Yetkili ev için çalışma olduğunu ama uydu için 2016 senesi için böyle bir çalışma olmadığını söyledi. Zaten uydu abonelerinin eve geçmek için ikna etmeye çalıştıklarını söyledi. Bende zaten net alt yapımız uygun olsa niye uydu alalım ki dedim. Velhasıl uydu için karamsarlık oluştu bende. Sanırım yeni sezonda BJK ŞL olmazsa iptal edeceğim

Senior Member
    Giriş Tarihi
    09-01-2012
    Mekan
    42 Konya
    Üye No
    573436

Az önce sosyal medya üzerinden fx kanalını sordum uyduya eklenme durumunu fx sayfası tivibu uydu için bir çalışmaları olmadığını söyledi

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-05-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    348870

platformlara şöyle bir bakıyorum d smart yeni yılda popüler birsürü kanal ekleme calışmasında tivibu içinde bir beklentimiz olsa negüzel olurdu mesela viasatlar docubox yada outdoor chanel gibi acaba yeni yıl süprizi yaparlarmı

Senior Member
    Giriş Tarihi
    18-09-2015
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    616070

Tivibu uydu kullanıcıları olarak bekliyoruz, benim anlamadığım tivibu dergide nat geo hd, foxlife gibi kanalları gösterirken( kasım ve aralık sayılarında ) neden gelmedi bu kanallar hala..yılbaşında herhangi bir gelişme olmayacakmı ve birde bu discovery, animal planet kanalları gerçek hd ( 1080i piksel ) olacakmı ? Bir bilen yazabilirmi?
    Not : şu anki davinci learning 720p çakma hd olmasında, beklediğimiz mevcut kanallar gelmezken birde burdan kazık yemeyelim..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2015
    Mekan
    Üye No
    613007

4K yayınla alakalı çalışmaları var . trt 4k uydu alıcılı tvlere modül satma derdindeler...şampiyonlar ligi vs 4k izletilecek.. platforma yeni kanal eklemesede spor kanalı 1-2-3-4 den 10 a kadar kanal eklenmeli... tüm maçlar yayınlanmalı.ve dönüşümlü yayın mutlaka olmalı ! fb -gs nin avrupa maçını tivibudan izledim.diğer zamanlarda bein sports kullandım sırf dönüşümlü yayın var diye ... bilmem anlatabildim mi ...
    Düzenleyen whatsapp : 26-12-2015 at 00:36

Banned Member
    Giriş Tarihi
    29-08-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    452009

Katılıyorum...
    Sırf bu yüzden bazı platformları kullanmıyorum...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    29-08-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    452009

Modül satma çabası nedense bazı platformlarda yok...
    Daha çok kendi cihazlarını satma derdindeler

21. Merih Banner Alt
2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık