Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: LCD TV KANAL SIRALAMA SORUNLARI LG philips SAMSUNG VESTEL

Member
    Giriş Tarihi
    27-08-2013
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    597228

New Icon25 LCD TV KANAL SIRALAMA SORUNLARI LG philips SAMSUNG VESTEL

LCD TV LG PHİLİPS VESTEL ARÇELİK SAMSUNG KENDİNDEN UYDULU OLDUĞU İÇİN HALKKIMIZ ALIYOR TV SERVİSLERİ BAŞTAN SAVMA YAPIP GİDİYOR VATANDAŞIN İSTEDİĞİ KANALLARI SIRALAMIYORLAR VEYA EKSİK YAPIYORLAR BEN ÇANAK KURULUMU YAPIYORUM ASIL İŞİM DEĞİL EK İŞ OLARAK YAPIYORUM BANA ŞU KANALLARI SIRALA DİYORLAR TVLERİN SİSTEMİ UYDU ALICISI KADAR KOLAY OLMADIĞI İÇİN ÇOK UĞRAŞIYORUM AMA YAPAMIYORUM BU KANALLARI BİLGİSAYARDA YAPIP USB İLE ATABİLİRMİYİZ FARKLI MODEL LCD TVLER İÇİN BİLGİLER İÇİN ŞİNDİDEN TEŞEKÜRLER:tflag:

Banned Member
    Giriş Tarihi
    24-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    4155

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi uzmangs42 Mesajı Göster
    LCD TV LG PHİLİPS VESTEL ARÇELİK SAMSUNG KENDİNDEN UYDULU OLDUĞU İÇİN HALKKIMIZ ALIYOR TV SERVİSLERİ BAŞTAN SAVMA YAPIP GİDİYOR VATANDAŞIN İSTEDİĞİ KANALLARI SIRALAMIYORLAR VEYA EKSİK YAPIYORLAR BEN ÇANAK KURULUMU YAPIYORUM ASIL İŞİM DEĞİL EK İŞ OLARAK YAPIYORUM BANA ŞU KANALLARI SIRALA DİYORLAR TVLERİN SİSTEMİ UYDU ALICISI KADAR KOLAY OLMADIĞI İÇİN ÇOK UĞRAŞIYORUM AMA YAPAMIYORUM BU KANALLARI BİLGİSAYARDA YAPIP USB İLE ATABİLİRMİYİZ FARKLI MODEL LCD TVLER İÇİN BİLGİLER İÇİN ŞİNDİDEN TEŞEKÜRLER:tflag:
    Selam,

Samsung ve LG için USB'den sıralanmış kanal listesi yapabilir ve atabilirsiniz. Bende bu iki marka olduğu için biliyorum. Ancak modelden modele göre bu özellik değişiklik gösterebiliyor.

Kanal sıralama için ChanSort programı kullanıyorum.

İyi Akşamlar.

Average Member
    Giriş Tarihi
    10-02-2014
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    602261

Bende Vestel için Sadox kullanıyorum.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    151641

Bende vestel var kendinden uydulu.kanal listesini kafama göre sıralayıp usb ye yedekliyorum.sonra lazım olduğu zaman geri yüklüyorum,ama yeni kanallar gelince veya kanallar isim değiştirince yeniden uğraşmak gerekiyor.tkgs sistemi var ama o açık olunca sıralama bozuluyor,o yüzden tkgs yi kapalı yapıyorum,ya da esnek olabiliyor.sizin istediğiniz çok zor çünkü herkesin kanal listesi farklı olduğundan standart kanal listesi bulmanız imkansız.kolay gelsin.

5. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı