Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 13 mesajdan 1 ile 13 arası

Konu: atlanta hd box Powervu yazılımı çıkmıyacakmı?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    09-03-2014
    Mekan
    22 Edirne
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    603101

atlanta hd box Powervu yazılımı çıkmıyacakmı?

atlanta hd box Powervu yazılımı çıkmıyacakmı?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    11-07-2015
    Mekan
    05 Amasya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    614959

hd box için biraz zor dostum finali yapmış gibi bu çihaz

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-03-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Üye No
    6029

Aynen öyle. Bu cihaza bundan sonra yazılım çıkmayacağı firma yetkilileri tarafından da yazılmıştı diye hatırlıyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Banned Member
    Giriş Tarihi
    31-12-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    519014

Aslında 10 numara cihazdır özelliklede görüntü kalitesi muazzam bir cihazdır, Taki desteği kestikleri zamana kadar !

Senior Member
    Giriş Tarihi
    24-02-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    482608

su yazılımları ücretli versinler artık..ev oldu receiver cöplügü

Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    54576

Şöyle söyleyeyim arkadaşlar tüm firmalar aynı cihaz aslında power vu destekliyor neden desteklemesin yazılım desteği yok sadece yazılım desteği gelse niye çözmesin artık unutmayın ki herşey web tabanlı veri tabanlı şifreleme sistemleriyle çok rahat hallediliyor CİHAZINIZIN YOK ŞU ÇİPİ YOK YOK BU ÇİPİ YOK var mı böyle bişey yok firma nasıl öpecek böyle böyle muck muck

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2013
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    591241

HDBOX a yazılım gelmeyecektir.

Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    54576

onu biliyoruz ders olsun diye millete yazıyorum. yazılım desteği dediğin her daim devam eder. bu cihaz power vu kaldıramayacak bir yapıya sahip değil mini uydu alıcılı cihazlarda bile var.Yazılım desteğinin 10 yıllık next ve goldmaster gibi cihazlar icin halen dahi devam ettiğini bilseniz firma olmaktan çıkıp marka olacaksınızda hadi hayırlısı bakalım eleştirilerim devam edecek.

Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    569496

Yok öğle birşey . Eleltronik sektöründeki gelişmeyi hiç mi takip etmiyorsunuz ? 10 yıl önce kullanılan teknolojiler bırak yazılımını parçasını bulamıyorsunuz ? apple gibi firma bile 4 yılldan fazla olan cihazlara yazılım desteğini kesiyor. biraz düşünüp konuşalım lütfen..
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi OBUŞKA Mesajı Göster
    onu biliyoruz ders olsun diye millete yazıyorum. yazılım desteği dediğin her daim devam eder. bu cihaz power vu kaldıramayacak bir yapıya sahip değil mini uydu alıcılı cihazlarda bile var.Yazılım desteğinin 10 yıllık next ve goldmaster gibi cihazlar icin halen dahi devam ettiğini bilseniz firma olmaktan çıkıp marka olacaksınızda hadi hayırlısı bakalım eleştirilerim devam edecek.
    Düzenleyen capuscas : 01-02-2017 at 10:37

Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    54576

apple 4 yıldan fazla verdi desteği araştır bakalım keyfinden mi vermiş niye vermiş iphone eski modellerine desteği yeni model çıkarmasına rağmen sırf keyif olsun diye mi vermiş.Bu da bana ders oldu bir daha al sat cihazı almayacağım paraya kıyıp dreambox vs alıcam.
    Düzenleyen OBUŞKA : 08-02-2017 at 01:53 Sebep: ağır oldu biraz

Banned Member
    Giriş Tarihi
    21-07-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    241852

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi OBUŞKA Mesajı Göster
    apple 4 yıldan fazla verdi desteği araştır bakalım keyfinden mi vermiş niye vermiş iphone eski modellerine desteği yeni model çıkarmasına rağmen sırf keyif olsun diye mi vermiş.Bu da bana ders oldu bir daha al sat cihazı almayacağım paraya kıyıp dreambox vs alıcam.
    istenirse binlerce kullanıcısına çok büyükbir jest olurdu, yapılamayacak birşey de yok ortada atlanta bu cihaz hakkında çok büyük bilgilere sahip yazılımı çok rahat pach edtleme donanımları da var yetkili arkadaşların.umarım tüm HDBOX kullanıcıları adına işte firma dedirtecek bir güzellik yaparlar kullanıcılarına.yakışırdı ATLANTA firmasına.yapmazlarsa da canlları sağolsun bu tür ticari işlerde kullanıcı yapılanları unutmadığı.

isim vermeden N2000 Efsanesi nedeniyle bir firma nekadar büyüdü hepimiz biliyoruz.
    Düzenleyen f47xfenerli : 08-02-2017 at 03:09

Member
    Giriş Tarihi
    27-06-2008
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    441849

selam arkadaşlar ben atlanta yetkili biriyle görüştüm neden yazılım vermiyorsunuz dedim tandberg powervu için koreli mühendis gelmesi lazım dedi oda kaç bin dolar geliyormuş durum böyle arkadaşlar:badprv::smile_non

Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    54576

arkadaşlar benim anladığım bu cihazı atlanta firması alıyor üzerine isim basıyor koreli üreticiden de birde yazılım desteği talep ediyor çünkü aynı kasa başka bir ürün daha vardı blackpanter midir nedir acaba bu cihazın bunun gibi farklı isimlerle anılan sürümlerinde böyle bir power vu konusunda acaba atak durumu söz konusu mu
    Anladığım kadarıyla bu cihaza bu yapılabilir ama bu konuda atlanta firması cihazın tüm kodlarına kaynaklarına sahip değil koreden al sat gibi ya tek getir mühendisi kullanıcı olarak bizde üzerimize düşen neyse yaparı diyelim ki 10000 dolar bu cihaz en az 10000 satmıştır adambaşı cccamserver gibi destek sat para ile ödeme gerçekleşince kullanıcının cihazının mac adresine göre tanımla yazılımı yüklenebilir hale getir.Kar bile elde ederler adam başı yazılım desteği ile mesela power wu için 50 tl ödeme vs.. yada başka bir sistem çıkacak bu cihazın altyapısı karşılıyor ama önce aktif olarak atlanta hdboxi şuan kaç kişi kullanıyor hala kullanmakta böyle bir destek verildiğinde kaç kişi satın almak ister bir anket araştırma yaparsın ona göre bir açıklama yapar firma derki mevcut maliyet elde edilen kar karşısında çok yüksek der vazgeçer.Atlantadan ben hala böyle bir girişim yapmasını bekliyorum.Yada bu eski cihazını getir yeni cihaz al gibi eski kullanıcıları memnun edecek cazip fırsatlar bekliyorum.

---------- Mesaj 11:50 saatinde birleştirilmiştir ----------

bir daha cihaz alırken özellikle dikkat edilmesi gereken husus yazılım tekeli olmayan bir cihaz tercih etmek mesela misal android bir telefonun var istediğin uygulamayı yükleyebiliyorsun niye sistem belli android böyle evrensel bir altyapıya sahip uydu alıcı alırım ve verdiğim paraya da değer gözüm kapalı alırım.Linux altyapısına sahip cihazlarda bu işler böyle dreamboxta bu işler böyle adam çıkarıyor yazılımı mesela cccam 2.3.0 vs gibi alıyosun cihaza atıyosun cihazına bu özellik gelmiş oluyor

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı