Merih Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: Next Minix NX-2014HD ürün'den bilgi talebi

Junior Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2012
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    583858

Next Minix NX-2014HD ürün'den bilgi talebi

Merhaba,
    Next Minix HD NX-2014 ürününü satin almak istiyorum Digitürk aboneligi ile. Ama birkaç sorum var.
    Digitürk kutusu kullanmak istemiyorum çünkü kanal siralamasi sabit ve siralamayi istedigimiz gibi ayarlamayi kutu engelliyor.
    Ve Digitürk kutu ile 1 uydu'dan fazla uydu izleyemiyoruz.

Next Minix HD NX-2014 ile Digitürk aboneligi alirsam. Kanal siralamasini diledigim gibi ayarlayabilirmiyim?
    Bende 4 LNB'li çanak var, acaba bu cihaz ile Türksat Eutelsat Hotbird ve Astra uydularini Diseqc ayar ile 4 uyduyu birden izleyebilirimiyim?

Bugün NextStar servisini aradim ve dedilerki benim kullanmak istedigim cihazi "Gelismis Kurulum" ile ayarlayabilirim. Yeni istedigim gibi siralama, uydu ayarlari.
    Fakat telefondaki kisi bana dediki "Gelismis Kurulum" yaparsam Digitürk kanallarini izliyemem.
    Bu dogrumu?

Bana yardimci olursaniz sevinirim.

Saygilarimla,

Senior Member
    Giriş Tarihi
    06-08-2013
    Mekan
    80 Osmaniye
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    596429

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi calca28 Mesajı Göster
    Merhaba,
    Next Minix HD NX-2014 ürününü satin almak istiyorum Digitürk aboneligi ile. Ama birkaç sorum var.
    Digitürk kutusu kullanmak istemiyorum çünkü kanal siralamasi sabit ve siralamayi istedigimiz gibi ayarlamayi kutu engelliyor.
    Ve Digitürk kutu ile 1 uydu'dan fazla uydu izleyemiyoruz.

Next Minix HD NX-2014 ile Digitürk aboneligi alirsam. Kanal siralamasini diledigim gibi ayarlayabilirmiyim?
    Bende 4 LNB'li çanak var, acaba bu cihaz ile Türksat Eutelsat Hotbird ve Astra uydularini Diseqc ayar ile 4 uyduyu birden izleyebilirimiyim?

Bugün NextStar servisini aradim ve dedilerki benim kullanmak istedigim cihazi "Gelismis Kurulum" ile ayarlayabilirim. Yeni istedigim gibi siralama, uydu ayarlari.
    Fakat telefondaki kisi bana dediki "Gelismis Kurulum" yaparsam Digitürk kanallarini izliyemem.
    Bu dogrumu?

Bana yardimci olursaniz sevinirim.

Saygilarimla,
    bu uydu alıcısı ile birden fazla uydu izleyebilirsiniz.Ben hem azerspace hemde Türksat olarak kullanıyorum ancak b iss özelligi yok cihazın.Ayrıca kumandadan mode tuşuna basarak kendi sıralamanızı yapabilirsiniz ama digitürk kanallarını bu durumda izleyemezsiniz.Ligtv ve diger Digitürk kanallarını izlemek için mecburen digitürk sıralaması ile izlemeniz şart.

3. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı