Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: yardım lutfen

New Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2009
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    485489

yardım lutfen

arkadaslar next 3d machina uydum ve motorlu canak antenım var cihazımı fabrika ayarlarına getırmek zorunda kaldım fakat ne yaptıysam canak anten donmuyor canak elle donuyor fakat cıhazdan komut almıyor baska bır receiver taktım onlada olmuyor kablolarım dıgıturk kablosu lutfen anlayan arkadaslar bana bır bılgı versın stres yaptım..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-06-2009
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    496912

Pozisyoneri resetleyip, tekrar limitleri ayarlayıp deneyin.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-06-2008
    Mekan
    25 Erzurum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    438367

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi webbursa Mesajı Göster
    arkadaslar next 3d machina uydum ve motorlu canak antenım var cihazımı fabrika ayarlarına getırmek zorunda kaldım fakat ne yaptıysam canak anten donmuyor canak elle donuyor fakat cıhazdan komut almıyor baska bır receiver taktım onlada olmuyor kablolarım dıgıturk kablosu lutfen anlayan arkadaslar bana bır bılgı versın stres yaptım..
    İyi akşamlar.Cihaza bilgileri yanlışda girseniz doğru da girseniz illaki bir yere çanak dönecektir.Eğerki dönmüyorsa sorun kablolarda ve de motorun kendisinde sorun olur.Motorun lambası yanıyormu onu bir kontrol edin jackları kontrol edin Lnb den de olabiliyor bazen döndürmuyor kısa devre yaptırıyor LNB ler bozuk oldumu.Sorunu cihazda aramayın bence kablo ve jacklarla uğraşın motorun lambasına bakın yanıyormu yanmıyormu.En son Cihazı kontrol edin zaten başka cihazlada denemişsiniz onunla da dönmemiş çanak dediğim gibi sıralama kablolar en son cihazda arayın sorunu ama öncelikle kablolar ve jackları kontrol edin.Çünkü Next machina 3 de de bende motorlu çanak kullanıyorum.Cihazdan da Motorlu çanak bölümünden USALS modunu seçmeyide unutmayın kabloyu hangi tunere bağladınız ise o tunerin motor ayarlarından usalsı seçmeyide unutmayın. Buna da dikkat edin.Eğerki Usals veya hut Dayzek 1.2 seçmezseniz cihazdan motoru döndüremezsiniz.Şimdi herşeyi baştan aşağıya kontrol edin cihazdan başlayın.Eğerki cihazdan eminseniz sorunu kablolarda arayın.

4. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı