Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: malatya dan thor

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2008
    Mekan
    44 Malatya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    415808

malatya dan thor

Arkadaşlar merhaba malatya dan thor uydusu kullanan varsa. Kaç kanal aldıklarını yqzabilirlermi. Baff multifocus ile 16 merkez olmak üzere 4.8 den 36 e ye kadar sorunsuz denilecek şekilde alıyorum. Lakin 4.8 den doğuda thor ü almak istiyorum. 4.8 %75 ile geliyor. Ama ne yaptım sa thor dan sinyal alamadım. Yardımcı olacak arkadaslara şimdiden teşekkür ederim

Banned Member
    Giriş Tarihi
    15-05-2014
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    604731

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi apris44 Mesajı Göster
    Arkadaşlar merhaba malatya dan thor uydusu kullanan varsa. Kaç kanal aldıklarını yqzabilirlermi. Baff multifocus ile 16 merkez olmak üzere 4.8 den 36 e ye kadar sorunsuz denilecek şekilde alıyorum. Lakin 4.8 den doğuda thor ü almak istiyorum. 4.8 %75 ile geliyor. Ama ne yaptım sa thor dan sinyal alamadım. Yardımcı olacak arkadaslara şimdiden teşekkür ederim
    malatyada degılım ama merkez thor kur sonra astra 4,8 i dene o daha saglıklı olur istanbuldada durum aynı bende once thor kurdum sonra sirius aldım 100 lük canakla bide boyle dene ama siriusda kanal yok cccam serverle acılmıyor cogu kanal powervu ile acılıyor

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2008
    Mekan
    44 Malatya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    415808

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi largestto Mesajı Göster
    malatyada degılım ama merkez thor kur sonra astra 4,8 i dene o daha saglıklı olur istanbuldada durum aynı bende once thor kurdum sonra sirius aldım 100 lük canakla bide boyle dene ama siriusda kanal yok cccam serverle acılmıyor cogu kanal powervu ile acılıyor
    Teşekkür ederim fakat baff multifocus kullanıyorum. Merkez 1w yaparsam thor için birçok kanalı kaybederim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-06-2009
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    496912

Thor 1 derece batıda. Astra 4A'nın doğusunda değil. Yazınızdan daha doğuda aradığınız anlamını çıkardım.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2008
    Mekan
    44 Malatya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    415808

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sami ertaga Mesajı Göster
    Thor 1 derece batıda. Astra 4A'nın doğusunda değil. Yazınızdan daha doğuda aradığınız anlamını çıkardım.
    Yazim hatası sanırım. Multifocus aparat felan filan derken yönleri şaşırdık artık.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2008
    Mekan
    44 Malatya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    415808

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sami ertaga Mesajı Göster
    Yazim hatası sanırım. Multifocus aparat felan filan derken yönleri şaşırdık artık.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı