Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 14 mesajdan 1 ile 14 arası

Konu: online güncelleme iptal etmek istiyorum

Senior Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2129

New Icon5 online güncelleme iptal etmek istiyorum

vu uno cihazda online güncellemeleri nasıl iptal ediyoruz.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    253451

Menü >VTI >Setup-System >00 (Alttan 5.satır) yapıldığında "güncelleme var,uyarısı yapmaz!..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2129

Teşekkürler. Hocam

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    253451

Gürkan dost merhaba!..Bu bacupu senin hazırladığına inanmıyorum.
    Neden mi? a)Verilen haliyle imaje güncel değil:D Smart radyo kanallarını açmıyordu.Ancak yeni güncelleme yapıldıktan sonra radyolar aktif hale geldi.
    b) Kanal listesi güncel değildi:Kayacan dost bile bunun üzerine iki yeni setting daha paylaştı..c) Sanırım "Gürkan Oğuz bacup vermiyor" baskısından kurtulmak için çalakalem yapılmış bir bacup gibi geldi..
    "Beğenmeyen kullanmasın!" deme, bizleri iyi ve güzel şeylere sizler alıştırdınız.Bunları ancak ve ancak benim gibi acemiler yapar..
    Dost,bütün bunlar şakaydı.Seni biraz konuşturmak,üzerindeki stresin atılmasını sağlamaktı.Sen yanımızda ol yeter.Bacup işin bahanesi.Özledim,sevgiler,saygılar..:wave::wave::w ave:

Senior Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2129

Niye die sormuyorsun :) güncellesem yer kalmıyor cihazda mboot olarak olsa herşey oluyor biliyorsun. Liste deyince evet haklısın son liste yeri e eski ile karışmış. Ve zaten herkezde kenfine hss liste oluyor. Az sabır çok güzel bi backup yapacam ama kesinlikle mboot üzerine kurulması gerekecek diyim şimdiden. Blh. Ve open hazırlığı yspıcam.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2129

Ben nie soruyorum online günncellemesini bu yüzden. Sadece son bir güncelleme hakkın oluyor onuda yaptım ve güncellemeyi kapattım olay bu :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    253451

Oh be!..İşte bu kadar.. Satmışım anasını dünyanın deyip günü biraz da gırgıra alacaksın.Sitres ömrü törpülüyor dostum.Üstelik eline de bir şey geçmiyor..:wave::wave:

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-01-2012
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    573800

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi gurkanoguz Mesajı Göster
    Niye die sormuyorsun :) güncellesem yer kalmıyor cihazda mboot olarak olsa herşey oluyor biliyorsun. Liste deyince evet haklısın son liste yeri e eski ile karışmış. Ve zaten herkezde kenfine hss liste oluyor. Az sabır çok güzel bi backup yapacam ama kesinlikle mboot üzerine kurulması gerekecek diyim şimdiden. Blh. Ve open hazırlığı yspıcam.

Gürkan Bey; Hazırlayacağınız backupu bayram gününü bekleyen çocuklar kadar sabırsızlıkla bekliyoruz. Naçizane bir isteğim olacak. Backup hazırlarsanız eklentilerde ''Plugin sort'' Eklentisi de olsa iyi olur. (Eklentilerdeki sıralamayı değiştirmek için) Şimdiye kadar birçok backupta indirdiğim hiç bir plugin sort'u çalıştıramadım. Kolay gelsin.

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-03-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    333854

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi vuuno Mesajı Göster
    Gürkan Bey; Hazırlayacağınız backupu bayram gününü bekleyen çocuklar kadar sabırsızlıkla bekliyoruz. Naçizane bir isteğim olacak. Backup hazırlarsanız eklentilerde ''Plugin sort'' Eklentisi de olsa iyi olur. (Eklentilerdeki sıralamayı değiştirmek için) Şimdiye kadar birçok backupta indirdiğim hiç bir plugin sort'u çalıştıramadım. Kolay gelsin.
    Vi imajlarda plugin sort eklentisini gerek yok zaten bahsettiğiniz özellik yazılıma entegre edilmiş olarak geliyor eklentiler menüsüne girdiğinizde mavi yada yeşil tuşla aktif ediliyor.

SM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-01-2012
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    573800

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi bestboy1903 Mesajı Göster
    Vi imajlarda plugin sort eklentisini gerek yok zaten bahsettiğiniz özellik yazılıma entegre edilmiş olarak geliyor eklentiler menüsüne girdiğinizde mavi yada yeşil tuşla aktif ediliyor.

Teşekkürler bestboy. Belirttiğiniz gibi entegreliyse çok güzel. deneyeceğim.

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-03-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    333854

Biraz vaktiniz varsa 1-2 güne kadar foruma vti 9.0.1 backup vereceğim onuda kullanabilirsiniz.

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-01-2012
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    573800

Biraz vaktiniz varsa 1-2 güne kadar foruma vti 9.0.1 backup vereceğim onuda kullanabilirsiniz.

Bestboy ustat; eklentilere girdikten sonra sadece kırmızı tuşla eklentileri yönet seçeneği mevcuttur. Bunun dışında yeşil, sarı yada mavi tuş çalışmıyor. Benim istediğim özellik şu: eklentilerde örneğin 15 eklenti mevcut. Çok sık kullandığım herhangi bir eklenti 14. veya 15. sırada yer alıyor. Fakat ben bu eklentiyi 1. sıraya getirip yerleştirmek istiyorum. Yani eklentilerin sıralamasını yapmak istiyorum. Örneğin Ana menü (Main menü) deki başlıkların sıralamasını değiştirmek için Sort menü eklentisi var. Bu eklentiyi eklenrileri yönet veya addons'tan indirip çalıştırabiliyorum. Fakat Plugin sort eklentisi indirilemiyor. Backup çalışman için de şimdiden teşekkürler. Bekliyoruz.

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-03-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    333854

Yapmak istediğinizi anladım. Dedigim gibi 1-2 gün sabır vereceğim backupta bahsettiğiniz özellik yerleşik olarak gelecek

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-01-2012
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    573800

Yapmak istediğinizi anladım. Dedigim gibi 1-2 gün sabır vereceğim backupta bahsettiğiniz özellik yerleşik olarak gelecek

Teşekkürler Bestboy. kolay gelsin.

15. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık