Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: ET 9000 Bağlantı Hatası

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-12-2007
    Mekan
    15 Burdur
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    408488

ET 9000 Bağlantı Hatası

Değerli arkadaşlar Et 9000'e kablosuz bağlantı yaparak internet paylaştırmaktayım. Benim sorunum şu, Server ve internet bağlantısında herhangi bir sıkıntı olmamasına karşın. ppanelden girip serverimin durumunu takip etmek istediğimde ''nc : can't connect to remote host (127.0.0.1) Connection refused'' şeklinde bir uyarı alıyorum ve serverlere bağlanamıyorum. Cihazı 1 ve ye 2 kere yeniden başlattığım zaman düzeliyor ama bir zaman sonra aynı hatayı veriyor.Yerli yabancı pek çok sitede arama yapmama rağmen bu sorunun çözümü ile ilgili herhangi bir sonuca ulaşamadım.Aynı sorunu daha önce yaşayan veya çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2012
    Mekan
    10 Balıkesir
    Üye No
    581972

ccam 2.3.0 yerine ccam 2.2.1 kullan.. ayrıca kullandığın imaj veya backupla da alakalı olabilir..hangi imajı attın

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-12-2007
    Mekan
    15 Burdur
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    408488

Open PLİ 4 imaj kullanıyorum. Dediğiniz gibi ccam2.3.0 kullanıyordum. Bunu sistem-softcam/cı bölümünden aktif ediyordum ve yukarıdaki sıkıntı oluyordu. Şu anda cccamı bu bölümden aktif etmiyorum TS Panel üzerinden 2.1.4 versiyonunu indirdim ve TS Panel üzerinden aktif ediyorum. Çok nadir de olsa bağlantı problemleri yaşasam da ben sorunu bu şekilde hallettim şimdilik.Ayrıca önerdiğiniz 2.2.1 versiyonunu da deneyeceğim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-06-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    16540

CCcam 2.0.11 en eskisi fakat en sağlamıdır.

5. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı