Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Tspanel bazı imagelerde hataya sebep oluyor

Senior Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Üye No
    1053

New Icon22 Tspanel bazı imagelerde hataya sebep oluyor

değerli arkadaşlar, 4-5 aydır ZERO HD kullanmaktayım. Flaşta Openspa 4.004 var ve Multibut kullanıyorum. Usb ye 12 adet image ve backup yükledim. Bunlardam OpenPli, steam-4.2.2, openspa 5.001 gibi imaılarda Tspanel 7.5 yükleyip eklentileri yükledikten sonra Kurulum (setup) tıkladığımda eror (yeşil ekran) hatası almaya başladım. Acaba Tspanelden dolayımıdır diye bu plugini kaldırdım. Kuruluma tıkladığımda hata vermedi ve gereken ayarları yaptım. Bilginize sunulur. Benim önerim şudur. Tspanel cok faydalı bir plugin olduğundan şmgeye eklentileri indirip kurduktan sonra kuruluma tıklandığında hata almamak için kaldımak lazım diye düşünüyorum. Belki imageleri düzenleyenler bir çare bulur. saygılar:smiles22:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-03-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    423711

Tspanel bazı imagelerde hataya sebep oluyor

Ts panelin imageye kurdugu bir takım yönetici dosya var . Usr/ script onun içindeki bütün sh.dosyalarını silin

Sent from my iPhone 6s
    Düzenleyen remzi arslan : 26-11-2015 at 15:47

Senior Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Üye No
    1053

Remzi üstad, cevabın için teşekkürler. steam 4.2.2 imagede Tspaneli kaldırmammtştım. önerdiğin dosyaların tümünü sildim fakat setupa tıkladığımda hata almaya devam ettim. Bilginize

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-03-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    423711

Tspanel bazı imagelerde hataya sebep oluyor

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi nacis Mesajı Göster
    Remzi üstad, cevabın için teşekkürler. steam 4.2.2 imagede Tspaneli kaldırmammtştım. önerdiğin dosyaların tümünü sildim fakat setupa tıkladığımda hata almaya devam ettim. Bilginize
    Ts paneli tamamen kaldır üstad , multibootta ve güncellemelerde sorun teşkil ediyor , ce gereksiz bir program kurulumu yapılmış bir backupta bosuna yer kaplıyor, ekkentilerden kalkmıyorsa,
    Usr/lib/enigma2/python/plugin/extensions içinden sil tamamen resetle cıhazı yıne setupa gırmıyorsa busefer yukarda anlattıgım yolla multiboot adında dosya var extentionslarda onuda sil

Sent from my iPhone 6s
    Düzenleyen remzi arslan : 27-11-2015 at 09:47

Senior Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Üye No
    1053

teşekkürler remzi üstad

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız