Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 10 mesajdan 1 ile 10 arası

Konu: NEXT Machina 3d super combo CCCAm yardim lütfen

Starting Member
    Giriş Tarihi
    15-07-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    239464

NEXT Machina 3d super combo CCCAm yardim lütfen

slm arkadaslar ben next machina 3d super combo aldim ve cccam almak niyetindeyim bana bu hususda bigisi olan arkadaslardan basdan sona bilgi lasim yani ilk önce hangi kanalar nerden ne tip yanliz söyliyim ben yanliz türksat almanyadan ve ip tv bakabiliyorum bu cccami de sir bunlar üserinden kulanabilirim .

simdiden yardimlariniz icin tesekürler.

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-09-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    134828

Türksatta cccam la açılan kanal yok netiniz varsa sadece ip tv üyeliği alablirsiniz

Starting Member
    Giriş Tarihi
    15-07-2006
    Mekan
    Üye No
    239464

bilgin icin tesekürler ip tv diyosunda oda malesef dogrudürüz dürüzt kaliteli yer bulmak bizim bu güzel cennet ülkemizde cok sor

Senior Member
    Giriş Tarihi
    08-03-2005
    Mekan
    64 Uşak
    Üye No
    80703

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi DAVA Mesajı Göster
    slm arkadaslar ben next machina 3d super combo aldim ve cccam almak niyetindeyim bana bu hususda bigisi olan arkadaslardan basdan sona bilgi lasim yani ilk önce hangi kanalar nerden ne tip yanliz söyliyim ben yanliz türksat almanyadan ve ip tv bakabiliyorum bu cccami de sir bunlar üserinden kulanabilirim .

hocam öncelikle hayırlı olsun güzel cihaz. cccam ile türksatta izleme ihtimaliniz yok açıkcası ....cccam ile kullanmak için 19 .13 23.5 ,28, 30batı 16,39 36. decedeki vb.... bu gibi uydular için paylaşım kanallarını izleyebilirisiniz..... sadece sizde türksat olduğu için pek faydalı olacagını sanmıyorum...ya ayrı çanak kurmanız gerekecek çanak yoksa yada cccam paylaşımın sizin için faydası olmaz ... bu benim görüşüm sadece sizi bilgilendirmek .... karar sizin . saygılar....

Starting Member
    Giriş Tarihi
    15-07-2006
    Mekan
    Üye No
    239464

iptv

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi dıskorelax Mesajı Göster
    hocam öncelikle hayırlı olsun güzel cihaz. cccam ile türksatta izleme ihtimaliniz yok açıkcası ....cccam ile kullanmak için 19 .13 23.5 ,28, 30batı 16,39 36. decedeki vb.... bu gibi uydular için paylaşım kanallarını izleyebilirisiniz..... sadece sizde türksat olduğu için pek faydalı olacagını sanmıyorum...ya ayrı çanak kurmanız gerekecek çanak yoksa yada cccam paylaşımın sizin için faydası olmaz ... bu benim görüşüm sadece sizi bilgilendirmek .... karar sizin . saygılar....
    evet bilgin icin tesekürler simdi ben ip tv olayini calistirdim faliyetli link warsa güzel calisiyo peki profesyonel iptv önerin varmi güvenilir kaliteli olsa gerek iki yerden denedim biri idare ediyo benim kalite anliyisima göre biride almazolaydim:livid:

Senior Member
    Giriş Tarihi
    08-03-2005
    Mekan
    64 Uşak
    Üye No
    80703

evet bilgin icin tesekürler simdi ben ip tv olayini calistirdim faliyetli link warsa güzel calisiyo peki profesyonel iptv önerin varmi güvenilir kaliteli olsa gerek iki yerden denedim biri idare ediyo benim kalite anliyisima göre biride almazolaydim:livid:
    ip tv konusunda yardımcı olamıyorum malesef .sıkıntı olabiliyor. oyüzden kullanmayı düşünmedim... ücretli server kullnıyorum...yer müsayit ev müstakil olduğu için 13, 19, 23,5 39,30 0.8 42(4 çanak 7 adet uydu ) uydularını serverle izliyorum...internette forum sitelerini biraz araştır.... büyük olasılık bulabilirsin ...saygılarımızla....

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2012
    Mekan
    10 Balıkesir
    Üye No
    581972

nextlerde free share ver içinde , googladan next free share aktif etme diye bir araştır.. fakat free share ile hotbird13-astra19 uydularındaki yayınları izlersin.. bir nevi içinde 1 yıl cccam hediye gibi

Starting Member
    Giriş Tarihi
    15-07-2006
    Mekan
    Üye No
    239464

ok anladim bilgileriniz icin tesekürler anlasildi yani bana bahceye 10 canak gurduracaksiniz :smiles31:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    151641

ok anladim bilgileriniz icin tesekürler anlasildi yani bana bahceye 10 canak gurduracaksiniz :smiles31:

Bahçeye 10 çanak kuracağınıza alın bir motorlu sistem çanak dünyayı izleyin.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    15-07-2006
    Mekan
    Üye No
    239464

120 lik canagim var saten motorlu ama kurulu yerden eve 80 m köselerle 100 m AR ÜSENDIM ELEKTIRIK KABLOSU CEKMEYE BELIKI YAZIN pardon büyük yazdim :smiles31:

11. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı