Merih Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: LG Tv kanal düzenleme sıkıntısı

New Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    420665

LG Tv kanal düzenleme sıkıntısı

Merhabalar;
    LG 47LA860V televizyonum var, kanal listesini tv üzerinden hazırlamak gerçekten büyük bir sıkıntı
    ve eziyet, hazır kanal listesi ve bu listeyi bilgisayarda düenleyebileceğim bir program vs var mıdır ?

Teşekkürler

Member
    Giriş Tarihi
    23-04-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    95072

ChanSort, bununla yaparsın kolaygelsın

New Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    420665

Teşekkürler

Sent from my iPad using Tapatalk

Senior Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2008
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    420635

New Icon26 LG 49UF8507 Güncel Türksat Hotbird hazır kanal listesi ?

Arkadaşlar bana LG 49UF8507'nin güncell hazır kanal listesi lazım ChanSort ile kanal düzenlemesini ben kendime göre yaparım fakat türksat ve hotbirdin güncel listesi lazım .TLL uzantılı :warn: :warn: :help1: :help1:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    192455

merhaba , bir arkadaşım da 106 ekran lg tv vardı bir kaç kanalı dizmemi istedi ve zorda olsa kanal taşıma yı buldum ve yaptım sorun yok fakat bir başka arkadaşımda daha önce lg 24tk410u model tv almış ve oda bir kaç kanalı dizmemi taşımamı istedi ve daha önceki 106 ekran lg tv de yaptığım gibi kanal yöneticisi bölümüne geldim taşımak istediğim 1 yada 1 den fazla kanalı seçtim ve kumanda tuşuyla kanal listesinin sağ üst köşesinde ki taşı butonuna gidip taşımayı yapacaktım fakat bu tv de taşı seçeneği yok sadece tek seçenek var oda sıralama olarak geçiyor ve ona basınca aşağıdaki resimdeki gibi sadece harf yada favori gibi vs sıralama var , kısacası örnek 4. sıradaki bir kanalı 2. sıraya taşlıma gibi işlemi yapamadım bulamadım taşıma fonksiyonunu , internette genelde hep 82 yada 106 ekran yada daha büyük ekran modelleri için kanal taşıma nasıl yapıldığı anlatılmış ve o videolarda hep taşıma fonksiyonu var görünüyor fakat bu belirttiğim modelde yok , bu konuda bilginiz var mı ? yardımcı olabilecek var mı ?

Düzenleyen volkn : 27-12-2021 at 17:15

Adviser
    Giriş Tarihi
    09-12-2014
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    611179

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi volkn Mesajı Göster
    merhaba , bir arkadaşım da 106 ekran lg tv vardı bir kaç kanalı dizmemi istedi ve zorda olsa kanal taşıma yı buldum ve yaptım sorun yok fakat bir başka arkadaşımda daha önce lg 24tk410u model tv almış ve oda bir kaç kanalı dizmemi taşımamı istedi ve daha önceki 106 ekran lg tv de yaptığım gibi kanal yöneticisi bölümüne geldim taşımak istediğim 1 yada 1 den fazla kanalı seçtim ve kumanda tuşuyla kanal listesinin sağ üst köşesinde ki taşı butonuna gidip taşımayı yapacaktım fakat bu tv de taşı seçeneği yok sadece tek seçenek var oda sıralama olarak geçiyor ve ona basınca aşağıdaki resimdeki gibi sadece harf yada favori gibi vs sıralama var , kısacası örnek 4. sıradaki bir kanalı 2. sıraya taşlıma gibi işlemi yapamadım bulamadım taşıma fonksiyonunu , internette genelde hep 82 yada 106 ekran yada daha büyük ekran modelleri için kanal taşıma nasıl yapıldığı anlatılmış ve o videolarda hep taşıma fonksiyonu var görünüyor fakat bu belirttiğim modelde yok , bu konuda bilginiz var mı ? yardımcı olabilecek var mı ?

Merhabalar. YouTube da nasıl yapılacağına dair videolar mevcut belki işinize yarar.

Öneri 1

Öneri 2
    Son seçenek Chansort programı ile düzenlemek.
    Düzenleyen Mete Han : 28-12-2021 at 00:59

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    192455

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Mete Han Mesajı Göster
    Merhabalar. YouTube da nasıl yapılacağına dair videolar mevcut belki işinize yarar.

Öneri 1

Öneri 2
    Son seçenek Chansort programı ile düzenlemek.
    merhaba, öncelikle cevap için teşekkürler, ilk link de baktım Q menü tuşuna basmam gerektiği belirtilmiş onu denyeceğim ikinci linkde de program var , teşekkürler

8. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı