Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: CCam,IP TV,New cam nedir ?

Average Member
    Giriş Tarihi
    12-10-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    460409

New Icon22 CCam,IP TV,New cam nedir ?

Bilen arkadaşımızın Ccam (nedir?),IPTV (nedir?) ve New cam (nedir ?) öğretici açıklama yaparsa sevinirim.Next 18500 HD Plus cihazını kullanıyorum son yazılım yüklü fakat internet bağlantım yok,internet bağlantısı yaparsam bu cihazla ve son yazılımı ile hangi uydu ve paketteki kanalları izleme şansım olur.Konuyu yanlış yerde açtıysam kusura bakmayın.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    14-04-2014
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    604015

İnternet Bağlantınız ile Cihazınız ile Ücretsiz Yeişkin Kanalları Hotbird Uydusundan İzleyebilirsiniz.
    Ücretli cccam ile Astra 19.2-Astra 23.5-Thor-Hotbird-Hellessat gibi popüler uydudaki şifreli yayınları izlersiniz.
    İptv Stabil Çalışmıyor bu cihazda yeni yazılım çıkarıp düzeltseler iyi olur.
    Newcamd da hiç kullanmadım.ccccam öneririm.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    151641

Arkadaşlar bende daha önce next 20000 hd vardı,18500 hd ile herşeyi aynı olan.onda cccam ve mgcam ile freshare ile donmalı da olsa hem 13 hotbird de,hem 19 astra da şifreli kanalların bazılarını açıyordu.sayın A.Bozoğlunun verdiği backuplarla tabii internete bağlı olmak şartıyla.ip tv kanalları pek sağlıklı değildi,ya donuyordu cihaz,ya da arkadaki anahtardan aç kapa yaparak çalışıyordu.ve ip tv kanal sayısı sınırlı oluyordu.
    Düzenleyen yildirim939 : 24-11-2015 at 11:55

4. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık