Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: DİSECQ Destekli HD uydu Alıcısı Bugün Sipariş vereyim !

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-01-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    519927

New Icon22 DİSECQ Destekli HD uydu Alıcısı Bugün Sipariş vereyim !

Aradığım Özellikler

-Disecq 1.0, 1.1, 1.2 1.3 Usals (Usals stab marka motorum ve 6 lnbli çanağım var)

-Dvbs 2 Uyumlu

-HAFIZA KANAL SAYISI FAZLA OLSUN

-Emu destekli yayınların şifrelerini kırabilen (illa her kanalı açsın diyecek bir şart yok en azından şifreleme türlerini çözme şansı olan criptoworks, nagraavision, videoguard, biss . uyduda hangi şifreleme türleri
    varsa vsss)

-IPTV olursa ne ala olmasa önemli değil

-İlerde belki digiturk, dsmart..vs firmalar abenlik alabilirim bunların galiba cı yada smart kart desteği oluyor kısacası bu bahsettiğğm firmaların kartlarını satın alıp çalıştırabilen...

BUGÜN ALIP SİPARİŞ VERECEĞİM CİHAZ TAVSİYESİ İÇİN YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER !!!
    Düzenleyen GamdaNoterdam : 20-11-2015 at 14:36

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    729

Bizim gibi meraklılara tam bir uydu cihazı üretmiyorlar niyeyse...:)
    ya çok pahalı oluyor yinede en kıytırık cihazın yaptığını yapamıyor..mesela tırışkadan bir hd receiverde biss şifre yazmak çok kolay olabiliyor.ama gelgelelim Linux cihaza yaz bakalım sıkıysa bi biss şifre..yüksek lisans konusu.
    ya kanal sayısı az.ya ci yok ya kart okuyucu yok..
    ya az sayıda ci yuvası var.
    bende bu işi merakla yapanlardanım.şu an genelde motorlu işleri atlanta hd box ile yapıyorum. cccam var.kart okuyucu 1 tane.2 ci yuvası var.dsmart modülle filbox modül takılı.gayet uyumlu çalışıyor.
    ama bir modül daha olsa tivibu gibi takacak yer yok.kanal sayısı 7000 de kalıyor.ama uzunca süredir kullanıyorum memnunum..
    keşke 10000-15000 kanalllı olsaydı.
    ilaveten 4 tane ci yuva 2 kart yuvası olsaydı.1 numara olurdu.çok bi şey istemiyoruz aslında .

vuo duo da var...
    lnb ayarları için dedim ya yüksek lisans yapmak lazım.bir tane circuler lnb aldım.kabir azabı.

tırışkadan bir cihaz aldım.ucuz ..markasını söylemeyeceğim.o kadar kolay ayarlanıyorki.tüm kanalları kör taramayla buluyor.ama ci yok.hepsinin bir bacağı noksan vesselam dostum.yazınızı okuyunca içimden yazmak geldi.

burda satıcılarda var.okurlar belki yazdıklarımızı ...iyi bir şey üretirlerde alırız.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2004
    Mekan
    08 Artvin
    Üye No
    39549

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi GamdaNoterdam Mesajı Göster
    Aradığım Özellikler

-Disecq 1.0, 1.1, 1.2 1.3 Usals (Usals stab marka motorum ve 6 lnbli çanağım var)

-Dvbs 2 Uyumlu

-HAFIZA KANAL SAYISI FAZLA OLSUN
    -Emu destekli yayınların şifrelerini kırabilen (illa her kanalı açsın diyecek bir şart yok en azından şifreleme türlerini çözme şansı olan criptoworks, nagraavision, videoguard, biss . uyduda hangi şifreleme türleri
    varsa vsss)

-IPTV olursa ne ala olmasa önemli değil

-İlerde belki digiturk, dsmart..vs firmalar abenlik alabilirim bunların galiba cı yada smart kart desteği oluyor kısacası bu bahsettiğğm firmaların kartlarını satın alıp çalıştırabilen...

BUGÜN ALIP SİPARİŞ VERECEĞİM CİHAZ TAVSİYESİ İÇİN YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER !!!
    Eğer Linux istiyorum diyorsanız bilmem ama eğer pratik ve özellikli ve görüntü kalitesi iyi bir cihaz istiyorum diyorsanız machina 3d derim. Powervu bile açık, free serverı da var. IPTV stabil ve linkler otomatik güncelleniyor belli aralıklarla. D-Smart modülle gayet iyi çalışıyor. Kör tarama, 10000 kanal, çift tüner, vod, istediğiniz kadar diseqc kombinasyonu da var.
    Düzenleyen satkingdom : 20-11-2015 at 15:51

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-01-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    519927

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi satkingdom Mesajı Göster
    Eğer Linux istiyorum diyorsanız bilmem ama eğer pratik ve özellikli ve görüntü kalitesi iyi bir cihaz istiyorum diyorsanız machina 3d derim. Powervu bile açık, free serverı da var. IPTV stabil ve linkler otomatik güncelleniyor belli aralıklarla. D-Smart modülle gayet iyi çalışıyor. Kör tarama, 10000 kanal, çift tüner, vod, istediğiniz kadar diseqc kombinasyonu da var.
    hocam hiremco chipbox tarzı ne önerebilirsiniz. chipboxuda şu an gördüm linux tarzı kısacası max 165 tl yi geçmesin.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2004
    Mekan
    08 Artvin
    Üye No
    39549

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi GamdaNoterdam Mesajı Göster
    hocam hiremco chipbox tarzı ne önerebilirsiniz. chipboxuda şu an gördüm linux tarzı kısacası max 165 tl yi geçmesin.
    Onları hiç bilmiyorum maalesef.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    151641

Hiremco chipbox artık destek yok,elinizde kalır.yalnız hiremconun zapper plus hd cihazı iyi diyorlar.birde onu araştır.bütçenize uygun.

7. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı