Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Hiremco Zapper Hd mi yoksa Hangi Hiremco ?

Starting Member
    Giriş Tarihi
    13-09-2005
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    132569

Hiremco Zapper Hd mi yoksa Hangi Hiremco ?

Arkadaşlar bu beleş server olduğu için hiremco alayım diyorum. Birde uygun fiyat olup, HD ve ccam destekli, ip TV li bu cihaz mantıklı geldi bana.

Bunun yerine hangi cihazı alabilirim ? Yani bu cihaza muadil ne tavsiye edersiniz. Hiremco veya başka bi model. Fiyat olarak 150-200 bandındayım.

New Member
    Giriş Tarihi
    30-07-2015
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    615261

Zapper Hd Plus kullanmaktayım.İçinde gelen free İptv pek işe yaramaz.Meraklısı olduğum halde 1-2 hafta sonra etheneti çıkardım.Takıla takıla izlenebilr.Bedava etin yahnisi gibi pek de tadı yok.Cihaz 10 numara.Kesinlikle görüntü kalitesi medya oynatıcısı şahane.İp tv dediğim gibi çok işe yaramıyor.Para verip alayım dedim kanallar tek tek atılıyor.Server takıldığı için vazgeçip yükletmedim.Cihazın tek eksi yanı bence kumandası çok kalitesiz ve ele oturmuyor.Cihazla ilgili tek şikayetim kumandası.Akıllı kumandam var ama tam olarak tanıtamadım cihaza.Kesinlikle parasını hakediyor.Bu cihazdan önce korax vipbox hd almıştım.Onu iade edip zapper hd plus aldım.İp tv konusunda korax daha başarılı free iptv si bundan çok daha iyi.Tabi takılmalar onda da fazlasıyla var.Kanal sayısı korax free de daha fazla.Koraxı bilgi ekranı 4-5 saniye ekranda kaldığı ve donarak kanal geçişi yani siyah ekranla kanal geçtiği için iade etmiştim.Bu iki özellik olsaydı o cihaz çok daha güzeldi.Siyah ekran kanal geçişi sizin için önemli değilse birde kumandayı tam gözüne tutmaktan etkilenmezseniz tavsiyem korax vipbox hd olur.Zapper hd plus parasını hakeden kesin pişman etmeyen bir cihaz.Zaten çok satılıyor.Dediğim gibi tek eksi yanı kumadanın kalitesizliği.Görme anlamında sıkıntısı yok başka yöne tutsanızda kanal değiştiriyor benim elime oturmadı ve kanal değiştirme tuşu çok kötü o kadar .Ama dediğim gibi bu durum çokta önemli değil sizi pişman etmeyecek bir cihazdır.En azından beni etmedi.

New Member
    Giriş Tarihi
    30-07-2015
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    615261

Bu arada cccam konusuna da değineyim.İp tv yükletirken uyducuda hotbirdeki spor kanallarını açıyordu.Freee gelen cccam hotbirde işe yarıyor.Bizzat test ederek gördüm.Bende tek çanak olduğundan burdaki hd sporları izleyemiyorum.İkinci çanağınız hotbirde çevriliyse burdaki spor kanalları 2 ay öncesine kadar açıktı.Şimdi ne durumdadır bilemiyorum.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    13-09-2005
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    132569

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi tez78 Mesajı Göster
    Bu arada cccam konusuna da değineyim.İp tv yükletirken uyducuda hotbirdeki spor kanallarını açıyordu.Freee gelen cccam hotbirde işe yarıyor.Bizzat test ederek gördüm.Bende tek çanak olduğundan burdaki hd sporları izleyemiyorum.İkinci çanağınız hotbirde çevriliyse burdaki spor kanalları 2 ay öncesine kadar açıktı.Şimdi ne durumdadır bilemiyorum.

Kardeş Müthiş yorumların için çok teşekkür ederim. Zapper HD plus aldım ama hepsidijital henüz kargolamadı ürünü. Telefonla konuştum Golmaster spark 1200 var dedi. Onun farkıda görüntü kalitesi ve modül girişi dedi. istersen değiştirelim gibi bişeyler söyledi. Kafam bi milyon oldu. Neyi tercih ederdin sen olsan ?

Yani Goldmaster daha iyi gibi ama 50 tl de farkı var aşağı yukarı.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    77681

Zapper Hd Plus al bence

Starting Member
    Giriş Tarihi
    13-09-2005
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    132569

Server olayı nasıl acaba bu cihazda?

Zapper Hd plus kargolandı yarın elimde olacak inşallah. Serverdan yana sıkıntım olurmu ? Özellikle bu beleş server dedikleri, hiremco nun kendi verdiği o nasıldır ?

New Member
    Giriş Tarihi
    02-04-2014
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    603750

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi By_EKReM Mesajı Göster
    Server olayı nasıl acaba bu cihazda?

Zapper Hd plus kargolandı yarın elimde olacak inşallah. Serverdan yana sıkıntım olurmu ? Özellikle bu beleş server dedikleri, hiremco nun kendi verdiği o nasıldır ?
    Hocam ne yaptın cihazı?
    Nasıl beğendin mi bende bir kaç güne alacağım bu cihazdan tavsiye eder misin?
    İnterneti sömürme olayı var diyorlar sizde de var mı bu durum...
    Yayın kalıtesi bu fiyatlara en iyi cihaz deniliyor.
    Baska eksi yönü varmıdır?
    Şuan 140 tl civarında

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık