Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: chipbox ve iptv server

Senior Member
    Giriş Tarihi
    07-12-2005
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    162883

New Icon22 chipbox ve iptv server

bu konuyu açmak istemezdim fakat açılmış bir konunun içine soru olarak yazdım fakat hiç bir şekilde cevap verilmediğinden dolayı aynı msj yeniden siz değerli turkeyforum üylerine ve yetkililere soruyorum dün elime geçen bir hiremco chipbox oldu bunun üzerine elimde bulunan ip tv serverimi eklemek istedim fakat ne wep arayüzünden başarılı olabilidim nede ftp üzerinden girerek forumda anlatıldığı gibi yapıyorum fakat hiç bir şekilde yayın alamıyorum size örnekleri yazıyorum bi incelermisin sizden ricam

önce bu şekilde ekleme yaptım video formatı hatalı dedi sonra forumda yazan şekilde yaptım

forumda bu şekilde yazılışmış ama açmadı hiçbir şekilde çaresiz kaldığım içinchipbox kullanıcılarından bilgilerini paylaşmasını istiyorum şimdiden herkese teşekkür ederim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    283932

çoğu iptv adresleri video formatları desteklemediği için chipboxta açılmıyor drejo usta ve diğerleri gittiğinden beri destek kesildi ayrıca sizde olan iptv satırlarını simple tv üzerinden deneme yapınız yayın alıp almadığınızı alıyorsa ve chipboxta video formatı hatalı diyorsa bilki uyum sağlamıyordur bendede öyle olmuştu farklı yerlerde satın alıp denemesini yapıp hangisi uyum sağladıysa onu aldım

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2011
    Mekan
    04 Ağrı
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    566773

Ben 3 gün uğraştım tek bir kanaldan yayın alamadım genelde yayın formatı hatalı uyarısı aldım uyduyu köyde oturan amcama hediye ettim ..ama onu özlüyorum

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı