Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Fiber de yönetici sorunu

Average Member
    Giriş Tarihi
    01-05-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    97323

Fiber de yönetici sorunu

Arkadaşlar sitemiz 2 parça halinde her parçanın ayrı yönetimleri var 3 bloktan oluşan benim bulunduğum bölüm ve 6 bloktan oluşan diğer bölüm ,geçtiğimiz hafta vodafone tarafından fiber alt yapı çalışması yapıldı bende sevindim sitemize fiber geldi diyerekten ,6 blokluk olan bölüm yönetimi sözleşmeyi kabul etmiş ve fiber girişi yapılmış o bölüm fiberneti kullanabiliyor 3 blokluk olan bulunduğum siteye giriş olmadığını gördüm bu gün yönetime sorduğumda kendileri tarafından vodafone nın sözleşmesini imzalamadıklarını (sözleşmeyide okumamışlar) gerekçe ise ileride diğer firmalar gelmek istediklerinde vodafone nın izin vermiyebileceğini ve mahkemelik filan olmak istemediklerini sitenin menfaati için sözleşmeye imza atmadıklarını söylediler.Kısaca fiber net sitemizin önünde ve böyle bi nimetten faydalanamıyorum bu zihniyet yüzünden,,,

Bu konu hakkında ne yapabilirim bilemiyorum değerli fikirlerinize ve varsa benzer tecrübeler yaşayan arkadaşların tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Member
    Giriş Tarihi
    15-05-2014
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    604727

Öncelikle şunu söylemek isterim ben öyle yöneticiyi keserim.Benin ayağıma fiber içi gelecekler çayını çorbalarını veririm istediğiniz gibi takılın fiberi verin derin.Sitede oturmadığım için tabiri caizse bizi takan yok.Sizde yöneticiye söyleyin hane sahiplerine soralım onlar ne istiyor diye çoğunluğa göre karar verelim deyin.Ben olsam site olduğunuz için şöyle bir yolda izleyebilirsiniz Turkcell Superonline başvurun böyle bir sitemiz var bu kadar abonemiz var bizim burası için fiber altyapı düşünür müsünüz diye.Baktın onlar bu işe yanaşmadı Vadofone ile anlaşın olsun bitsin.Ben yönetici olucam Teknokent yaparım siteyi.

Average Member
    Giriş Tarihi
    01-05-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    97323

Site 60 daire (3 blok) sorun site yönetiminin hem cahil hemde bi o kadar rüşvetçi oluşundan kaynaklanıyor,freenet ismiyle internet hizmeti veren bir firma ile özel sözleşme imzalamışlar sözleşmeyi imzalamak için yöneticiler bize bedava internet vericeksiniz şartı ile şirketi siteye kabul etmişler,şu anda yönetim başkanı beleş internet kullanıyor,bu arada freenet denilen firma şehir merkezinde fiber bulunan bir binadan 12 16 km uzakta bulunan değişik sitelere damlarına koyduğu aktarıcı çanak antenlerle dağıtım yapan yerel bir şirket.
    Gelen vodafone yetkilisinden bedava internet istemiş yetkilide biz böyle birşey yapamayız demiş,adam bedava internet kullanıcam diye yalan söylüyebiliyor ben sitenin menfaatini korudum diyerek ...yemin ederim insanı katil eder bu tip insanlar.

Member
    Giriş Tarihi
    23-05-2015
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    614321

Benim bildiğim fiber alt yapısı Ttnet ve Superonline'ın var. Vodafone'un öyle bir alt yapısı yok.

O yönetici de tam sopalıkmış. Siz önce yöneticiyi değiştirmeye bakınız.

5. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı