Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: roadstar rd-8000 navigasyon sorunu yardım lütfen

Starting Member
    Giriş Tarihi
    16-11-2015
    Mekan
    42 Konya
    Üye No
    617101

New Icon22 roadstar rd-8000 navigasyon sorunu yardım lütfen

iyi günler şimdiden okuyup ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim yeni bir araç aldım içinde roadstar rd-8000 cihazı takılı ancak içinde navigasyon sd kartı yok dolayısıyla navigasyon seçeneği pasif durumda , günlerdir araştırıyorum hiçbir sonuç bulamadım , fazla bir bilgim yok konu ile ilgili sd kart alıp yüklemek istiyorum dosyalarını bulamadım nerden temin edebilirim veya elinde dosyalar olan bir arkadaş bana upload edebilirmi çok rica ediyorum teşekkürler :help1::help1:
    Düzenleyen erdilerr : 16-11-2015 at 15:54

New Member
    Giriş Tarihi
    22-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    583925

aldığınız yerle iletişime geçtiniz mi?

Starting Member
    Giriş Tarihi
    16-11-2015
    Mekan
    42 Konya
    Üye No
    617101

alım satım yapan bir kişiden aldığım için hiçbir bilgi edinemedim malesef cihazda navigasyon sd kartı yoktu dedi

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    12-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    480987

New Icon3

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi erdilerr Mesajı Göster
    iyi günler şimdiden okuyup ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim yeni bir araç aldım içinde roadstar rd-8000 cihazı takılı ancak içinde navigasyon sd kartı yok dolayısıyla navigasyon seçeneği pasif durumda , günlerdir araştırıyorum hiçbir sonuç bulamadım , fazla bir bilgim yok konu ile ilgili sd kart alıp yüklemek istiyorum dosyalarını bulamadım nerden temin edebilirim veya elinde dosyalar olan bir arkadaş bana upload edebilirmi çok rica ediyorum teşekkürler :help1::help1:

Sn. erdilerr,

Bu cihazların içindeki yazılımlar OEM olarak lisanslıdır. Lisanslı dosyaların paylaşımı forum kuralları gereği uygun değildir, onun için burada bulamazsınız. Markanın teknik servisi ile görüşmeniz gerekmektedir.

Ayrıca Roadstar, Başarsoft firmasının haritasını kullanan markaların içindedir. Durumu anlatan bir mail ile Başarsoft ile de görüşmeyi deneyin. Belki çözüm önerileri olabilir.

İyi günler.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    16-11-2015
    Mekan
    42 Konya
    Üye No
    617101

bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim başarsoft firmasının sitesinden ulaştığım ww w.naviextras.com/shop/portal/devicessuppor t desteklenen cihazlara baktığımda bende bulunan cihazın modeli bulunmamakta
    Düzenleyen erdilerr : 16-11-2015 at 18:30

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    12-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    480987

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi erdilerr Mesajı Göster
    bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim başarsoft firmasının sitesinden ulaştığım ww w.naviextras.com/shop/portal/devicessuppor t desteklenen cihazlara baktığımda bende bulunan cihazın modeli bulunmamakta
    Rica ederim. Bu konuda yardımcı olamıyoruz. Yazdığınız gibi Toolbox bu modeli desteklemiyor, ayrıca firmanın web sitesinde bu model gözükmüyor. Eski bir model galiba. Yukarıda yazdığım gibi firmanın destek bölümü veya Başarsoft ile görüşün size verilen bilgiye göre hareket edersiniz.

Kolay gelsin.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı