Merih Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: skystar 2 digital & Windows 10 Sorunu

New Member
    Giriş Tarihi
    25-07-2006
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Üye No
    243506

skystar 2 digital & Windows 10 Sorunu

Merhaba arkadaslar bende skystar 2 digital tv kartı var hd değil sadece digital her neyse win 7 64 bitte sorunsuz bir şekilde progdvb ile calıstırıyordum gayette stabil çalışıyordu ama windows 10 64 bit geçtiğimden beri ne driveri doğru duzgun yüklenebildi nede progdvb den çalıştırabildim. Acaba aynı sorun ile karşılasan var mı veya sorunu çözmemde yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı bana bir yol gösterirmisiniz gercekten önemli benim için tv kartı içinde win7 64 bit tekrar geri dönmekte istemiyorum şimdiden teşekürler

Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    554741

Bende skystar s2 kullanıyorum.

DVB Dream ile Windows 10 64bit'te sorunsuz kullanıyorum. Driverı yüklerken de sorun yaşamadım.

Ancak benimde problemim sadece bu programı kullanabiliyor olmam.

ProgDVB, DVB Viewer vs kartı tanımıyor.

DVB Dream kullanmayı dene.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi DEadPooL Mesajı Göster
    Merhaba arkadaslar bende skystar 2 digital tv kartı var hd değil sadece digital her neyse win 7 64 bitte sorunsuz bir şekilde progdvb ile calıstırıyordum gayette stabil çalışıyordu ama windows 10 64 bit geçtiğimden beri ne driveri doğru duzgun yüklenebildi nede progdvb den çalıştırabildim. Acaba aynı sorun ile karşılasan var mı veya sorunu çözmemde yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı bana bir yol gösterirmisiniz gercekten önemli benim için tv kartı içinde win7 64 bit tekrar geri dönmekte istemiyorum şimdiden teşekürler
    şuradan kartına ayit sürücüyü alabilirsin orijinal sitesidir

New Member
    Giriş Tarihi
    25-07-2006
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Üye No
    243506

dostum bana elindeki driver ve dvb dream yazılımlarını gonderebilme durumun varsa cok mutlu olurum

Starting Member
    Giriş Tarihi
    13-08-2005
    Mekan
    10 Balıkesir
    Üye No
    124908

Ben de skystar 2 digital tv kartı ile dvb dreamm ı windows 10 da kullanayım dedim ama bir türlü kullanamadım,driverı görmüyor,görüyor. 10 ile ilgili bir sorun olmalı.Her türlü şekilde denedim olmadı.skystar 2 nin birçok sürücüsünü denedim,olmadı.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    21-05-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    351358

Affınıza sığınarak merakımdan soruyorum konu dışı bir soru olacak... Bu digital tv kartlarında feed yayınların B.I.S.S şifrelerini digital tv kartı otomatik çözüyor mu acaba ve keyi kendisi buluyor mu.. Eğer öyle bir şey varsa gidip bir tane almayı düşünüyorum...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2004
    Mekan
    23 Elazığ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    3653

tv kartlarında biss plugin var ona mevcut doğru *** girilirse açılıyor. kendisi çözmüyor yan. :)

Banned Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi habib_723 Mesajı Göster
    Affınıza sığınarak merakımdan soruyorum konu dışı bir soru olacak... Bu digital tv kartlarında feed yayınların B.I.S.S şifrelerini digital tv kartı otomatik çözüyor mu acaba ve keyi kendisi buluyor mu.. Eğer öyle bir şey varsa gidip bir tane almayı düşünüyorum...
    tv kartları ve uydu cihazlarında böyle bir sistem duymadım bir bilgi daha vereyim feet yayınlarının çoğu 4.2.2 dir sadece tv kartları üzeri çalışmaktadır

9. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı