Merih Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: GB ultra HD

Junior Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    1499

GB HD ultra UE

Degerli Gigablue kullanicilari;yaklasik 2 ay önce bu cihaza sahip oldum,tum özelliklerine henuz erisemedimsede simdiye kadar kullandiklarimin cok ötesinde bir uretim oldugu suphe göturmez.
    Yazilanarin, tavsiye edilenlerin ve tum incelemelerin tumunu okudum,ancak yinede basarisiz oldugum konulardan biriside internet baglantisi saglayamamam olmustur ,bu, özellikle kolayca baglanabilen sorunlari cözebilenlerin bu yazima ilgi göstereceklerini umuyorum.Elimde huawenin E392u-12 4K kablosuz modemi var,resimli anlatilarda göruklerimi uygulamama ragmen IP ve DNS dogrulanamdi yazilari gelmekte devam ediyor.Bir terslik var ama bulamadim bu yuzden benden cok ileride olan siz kullanicilara danismak ihtyaci gerekti.Siz ne dersiniz?Fikir tavsiyelerinizin cozumu halledecegine inaniyorum.Tesekkurler.
    Düzenleyen yelkenci : 14-11-2015 at 16:06

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-07-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    537507

hayırlı olsun üsdadım henüz türkiyeye gelmedi 2016 başların da gelecek diye biliyorum ama kulanan ustalarım mutlak fikir beyan edecek tir saygılar

Junior Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    1499

Sanirim konuyu biraz acmam lazim herhalde,Cihazim GB HD Ultra UE iki ay gecti ama ne filezilla ile nede flash fxp ile herhangi dosya gönderemiyorum pc de cihaz görunmuyor (bu normal midir?) sadece openmips yazilimini USB ile yukleyebildim .Nerede bir yanlis var,muhakkakki benden kaynaklaniyordur,sizlerin yardimiyla bunu cözeriz.Daha önemlisi internet baglantisi ki bu cihazin olmazsa olmazi.DNS dogrulanmiyor,pin kodu gecerli degil;bunu nasil hallederiz?Modemin cikisi usb cikisi bunu direk cihaza bagladigimda ag testinde internet baglantisi olmadigi yaziyor,ayrica accespoint de var ayni sekilde ondada sorun ayni sekilde.Zaten modem acces pointte görunmuyor .Ben bu isin icinden cikamadim ayrica sikildim da.Sayin digi1903 sizide yanlis bilgilendirdigim icin özur dilerim cihaz ultra degil elbette dikkatsizlik sonucu eksik yazmisim,bununla birlikte ben bunu Almanya dan aldim ve bana GB Ultra 800 HD UE olarak satildi .Elime gectiginde biraz panikledim dogrusu cunku gelenle siparis adi ayni degildi saticinin sitesindede ayni hata vardi halada var.Neyse bir ust model oldugu icin memnun oldugumu söylemeliyim,TR den biraz daha pahaliya geldi server hediyeside yoktu ki bunu zaten dusunmemistim.Iyi gunler dilerim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-07-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    537507

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yelkenci Mesajı Göster
    Sanirim konuyu biraz acmam lazim herhalde,Cihazim GB HD Ultra UE iki ay gecti ama ne filezilla ile nede flash fxp ile herhangi dosya gönderemiyorum pc de cihaz görunmuyor (bu normal midir?) sadece openmips yazilimini USB ile yukleyebildim .Nerede bir yanlis var,muhakkakki benden kaynaklaniyordur,sizlerin yardimiyla bunu cözeriz.Daha önemlisi internet baglantisi ki bu cihazin olmazsa olmazi.DNS dogrulanmiyor,pin kodu gecerli degil;bunu nasil hallederiz?Modemin cikisi usb cikisi bunu direk cihaza bagladigimda ag testinde internet baglantisi olmadigi yaziyor,ayrica accespoint de var ayni sekilde ondada sorun ayni sekilde.Zaten modem acces pointte görunmuyor .Ben bu isin icinden cikamadim ayrica sikildim da.Sayin digi1903 sizide yanlis bilgilendirdigim icin özur dilerim cihaz ultra degil elbette dikkatsizlik sonucu eksik yazmisim,bununla birlikte ben bunu Almanya dan aldim ve bana GB Ultra 800 HD UE olarak satildi .Elime gectiginde biraz panikledim dogrusu cunku gelenle siparis adi ayni degildi saticinin sitesindede ayni hata vardi halada var.Neyse bir ust model oldugu icin memnun oldugumu söylemeliyim,TR den biraz daha pahaliya geldi server hediyeside yoktu ki bunu zaten dusunmemistim.Iyi gunler dilerim.
    rica ederim üsdadım

BURADAN BAK gerekli eklentiler var burada gb telent gbi banzer ben winSCP kulanıyorum ftp olarak çok güzel saygılar üsdadım

5. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı