Uydumarket Banner  

4 sayfadan, 1. sayfa 1234 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 75 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: TECHNİSAT DIGIT ISIO STC+ 4K UHD Mİ VU+ solo 4K Mİ ?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-02-2005
    Mekan
    57 Sinop
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    76156

TECHNİSAT DIGIT ISIO STC+ 4K UHD Mİ VU+ solo 4K Mİ ?

Arkadaşlar 4K cihazlar konusunda piyasa hareketlenmeye başladı. Başlıktaki cihazlar hakkında bu işlerden anlayan arkadaşlar ,bu iki cihazın artı ve eksi yönlerini yazarlarsa benim gibi almayı düşünen arkadaşlara yol göstermiş olurlar. Bu cihazlardan hangileri alınabilir. Saygılarımla...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-05-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    102279

tecnisatlarda emu , enigma2 vs. yok bildiğim kadarıyla ama görüntü kalitesi tartışılmaz derecede güzel
    solo4k da ise yok yok.. seçim sizin...

Member
    Giriş Tarihi
    27-03-2013
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    592079

vu solo 4k al kardeşim

Banned Member
    Giriş Tarihi
    31-12-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    519014

Eğer öncelik görüntü kalitesiyse Technisat,Kathrein cihazları bu işte 1 numaradır,Linux'ta seçenek çok ama kullanmayı bilmiyorsanız ve bu işe ayıracak çok zamanınız yoksa cihazla resmen boğuşursunuz !

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2006
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    184506

vu+ solo 4k da da powervu stream history hd tr audio gibi destek artık çok çok yavaş ya da yok türkiye ayağında bunları da düşünün derim ben olsam acele etmem

Banned Member
    Giriş Tarihi
    10-08-2014
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    606838

görüntü kalitesinde 1 numara olabilir ama Kanal liste kapasitesi bakimindan sonuncu non E2 cihazlar!!.Emu,cs,iptv yok.. paraya yazik.
    fiyati 399€ dan baslayan cihaz 2 Ay icinde 343€ ya düsmüs
    Düzenleyen tomi1 : 28-01-2016 at 13:56

Banned Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

vu+ solo 4k al geç neden dersen ver msn adresini canlı olarak seyrettireyim sana vu+ solo 4k yı sadece kullanıcısıyım arkadaşım 3 adet tv kartım var görüntü kalitesinin ne olduğunu iyi biliyorum vu+ solo 4k daki görüntü kalitesini her hangi bir sony LCD veya led tv de izleyin

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-12-2015
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    617731

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi NEXX45 Mesajı Göster
    vu+ solo 4k al geç neden dersen ver msn adresini canlı olarak seyrettireyim sana vu+ solo 4k yı sadece kullanıcısıyım arkadaşım 3 adet tv kartım var görüntü kalitesinin ne olduğunu iyi biliyorum vu+ solo 4k daki görüntü kalitesini her hangi bir sony LCD veya led tv de izleyin
    Paylaştığınız örnekler hatalı bi kere görüntü kalitesinde pcdeki tv kartının bi fonksiyonu olmaz pcdeki grafik birimi bu görevi yapar ayrıca pcnizden hangi çıkışla alıyorsunuz dvi displayport veya hdmi hangi versiyon bunlarında önemi var...tv konusunda da 90larda kalmışsınız sanırım günümüzde ekran teknolojisinde koreli firmalar daha iyi iş çıkarıyor fotoğraf makinesi alıcaksanız alıcaksanız sony tv alıcaksanız samsung yada lg...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi DSX6010 Mesajı Göster
    Paylaştığınız örnekler hatalı bi kere görüntü kalitesinde pcdeki tv kartının bi fonksiyonu olmaz pcdeki grafik birimi bu görevi yapar ayrıca pcnizden hangi çıkışla alıyorsunuz dvi displayport veya hdmi hangi versiyon bunlarında önemi var...tv konusunda da 90larda kalmışsınız sanırım günümüzde ekran teknolojisinde koreli firmalar daha iyi iş çıkarıyor fotoğraf makinesi alıcaksanız alıcaksanız sony tv alıcaksanız samsung yada lg...
    selam ne dediğini bana bir anlatırmısın vu+ solo 4k elinde varmı kullanıyormusun adam vu+ solo 4k ile tekniksatın çıkarttığı uydu cihazından bahsediyor uyuyormusun önerirsiniz diye hangi örnek bu sayfada paylaşılmış bir göster resim yazı ile bu sayfada hangisini elimde vu+ solo 4k var vu+ solo 4k yı 1900 tl para verip almışım doğru dürüst bilgi veriyoruz saçma sapan yazı yazma altına eyer elinde vu+ solo 4k uydu cihazı yoksa hiç yazma hiç bir şeyden haberin yok sadece ortalığı karıştırmak için yazma soru sorsam işin içinden çıkamazsın yazdıkların hiç bir anlamı yok yaşın 22 görünüyor ben 1998 de manisada motorlu anteni kendim kurup analok uydu cihazı ile yayın seyrettim sen neden bahsediyorsun saygılarımla
    Düzenleyen NEXX45 : 29-01-2016 at 15:50

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-12-2015
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    617731

selam ne dediğini bana bir anlatırmısın vu+ solo 4k elinde varmı kullanıyormusun adam vu+ solo 4k ile tekniksatın çıkarttığı uydu cihazından bahsediyor uyuyormusun önerirsiniz diye hangi örnek bu sayfada paylaşılmış bir göster resim yazı ile bu sayfada hangisini elimde vu+ solo 4k var vu+ solo 4k yı 1900 tl para verip almışım doğru dürüst bilgi veriyoruz saçma sapan yazı yazma altına eyer elinde vu+ solo 4k uydu cihazı yoksa hiç yazma hiç bir şeyden haberin yok sadece ortalığı karıştırmak için yazma soru sorsam işin içinden çıkamazsın yazdıkların hiç bir anlamı yok yaşın 22 görünüyor ben 1998 de manisada motorlu anteni kendim kurup analok uydu cihazı ile yayın seyrettim sen neden bahsediyorsun saygılarımla
    Teknolojide kalite ile fiyat ayrı şeylerdir her pahallı olan iyi olacak diye bişey yok ayrıca 1900 tlde çok pahallı bir rakam değil nokia uydu alıcıları piyasada daha pahalıya satılıyordu ki zaten 1998 yılın analog uydu anteni kullanmayı önemli görüyorsanız zaten sizin bu foruma katacak pek bilginiz yok demektir o yıllarda sadece türksat uydularında epey digital kanal vardı yani analog yayınların sonuyken siz bu dünyaya adım atmışsınız kısacası, siz giderken ben dönüyordum...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi DSX6010 Mesajı Göster
    Teknolojide kalite ile fiyat ayrı şeylerdir her pahallı olan iyi olacak diye bişey yok ayrıca 1900 tlde çok pahallı bir rakam değil nokia uydu alıcıları piyasada daha pahalıya satılıyordu ki zaten 1998 yılın analog uydu anteni kullanmayı önemli görüyorsanız zaten sizin bu foruma katacak pek bilginiz yok demektir o yıllarda sadece türksat uydularında epey digital kanal vardı yani analog yayınların sonuyken siz bu dünyaya adım atmışsınız kısacası, siz giderken ben dönüyordum...
    :smiles10::smiles10::smiles10::smiles10:

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-12-2015
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    617731

:smiles10::smiles10::smiles10::smiles10:
    Sizi güldürdüğüme sevindim dişinizden tırnağınızdan artırdığınız 1900 tl ile aldığınız vunuzla iyi seyirler...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-06-2009
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    496912

Analog yayınlar 2004'lere kadar sürdü.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    482995

tecnisat cihaz aylardır hepsidijitalde ön sipariş diyor bir türlü gelmedi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-01-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    306321

Acele etmeyin 4K golıath bekleyin derim fiyatı uçuk olacak ama süper bir cihaz olacak hepsidiğitalde yakında yazıyor

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-12-2015
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    617731

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sami ertaga Mesajı Göster
    Analog yayınlar 2004'lere kadar sürdü.
    konu o değil ki 2012 yılında da analog yayın vardı,1998 yılı analog yayınların tepe yaptığı yıldır ve hemen sonrasında ele ayağa düşmüştü hatta o nedenle bilenler bilir 24 saat müstehcen içerikli şifresiz gelirlerini sohbet hatlarından kazanan yayınlar oldu eros tv parçalı d2mac, livesat, venus tv gibi şuanda sd dijital uydu alıcısı almak ne ise 1998den itibaren analog uydu alıcısı almak oydu bu sebebele özellikle turksatta korsan kanallar çoğaldı çevremde de yıl 98 olmuş hatta 99da bile hala analog uydu alıcısı alan oldu adam gibi 1 yıl bile kullanamadılar özellikle hotbirde euronews sonrasında da eurosport hotbird analog yayınlarını 2000 yılı sonlarına doğru kapattı...1998 yılında analog uydu anteni kullanmaya başladım demek bi maharet değil...

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-03-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Üye No
    6029

Bence sorulan bu soruya cevap verirken ya sorudaki cihazlardan en az birine ya da konu hakkında detaylı bilgiye sahip olmak lazım. Ayrıca cevap verip yardımcı olmaya çalışan herkesin de fikrine sonuna kadar saygı göstermek lazım.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

yukarıdada dikkatimi çekmişti yazılarınızdan bu bilgilere bu yaş ile imkanı yok ulaşamazsınız D2 mak ları dahil ve içinde yazdıklarınız dahil benim diyen kişiler bilgisi yoktur yaşınızı açıklarmısınız 22 yaşınız değil onu yazılarınızdan anlaya biliyorum veyahut yaşınızı değiştirin

Average Member
    Giriş Tarihi
    02-09-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    25675

uydu alıcısı nı bilmem ama
    tv de samsung ve lg yi sony ile karşılaştırmak ayıp olmuş
    yazılımda samy ve lg bir numara ama
    görüntü kalitesi tabiki sony

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-12-2015
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    617731

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi o.aygoren Mesajı Göster
    uydu alıcısı nı bilmem ama
    tv de samsung ve lg yi sony ile karşılaştırmak ayıp olmuş
    yazılımda samy ve lg bir numara ama
    görüntü kalitesi tabiki sony
    o dediğiniz 90lardaydı özellikle tüplü tvlerde günümüzde ne yazıkki sony daha çok fotoğraf ve kamera algılayıcısı konusunda iyi gelecekte ne olur bilinmez şuanda kore firmaları ekran teknolojisinde en iyileri özellikle oled ekran görüntü kalitesinde crtden lcd yada led ekrana geçişten bile daha büyük fark yaratıyor...sony altın yıllarını 90larda yaşadı digital çağda gerekli adaptasyonu yapamadı video olarakta sony iyiken onun karşılı dvd yada blu rayda lg veya samsungtur günümüzde sony bunu bilerek artık daha çok algılayıcıda büyük pazar payına sahip gunumuzde kaliteli telefonların kamerası sony üretimidir iphonde bile...sony iki şey satın alınır ps yada fotoğraf makinesi...

21. Merih Banner Alt
4 sayfadan, 1. sayfa 1234 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık