Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 21 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: zapper HD plus (yeni)

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2011
    Mekan
    04 Ağrı
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    566773

zapper HD plus (yeni)

merhaba arkadaşlar hiremco zapper hd plus kullanan arkadaşlar memnunlar mı cihazdan ? tavsiye edermisiniz

Junior Member
    Giriş Tarihi
    10-12-2006
    Mekan
    25 Erzurum
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    295426

kardeş ben kullanıyorum fiatına göre çogu pahalı cihazlardan hem özellikli hemde kullanışlı bu cihazda çok özellik var vbeleş server yine internet üzerinden direk ip tv birçok kanalı indi
    rip seyredebiliyorsun sinema flim vesaire özellikleri çok istediyin an internetten flim sinema kanallar dizibox dizi izleyebiliyosun bu cihazı almaya deyer

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-01-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    413111

4 ay dır kullanıyorum. 1080P görüntü ve ses kalitesi (sesi HDMI den TV ye aktarıyor, ben TV optik çıkışından ses sistemine veriyorum) , kanal geçiş hızı, Sinyal alımı, kanal tarama özellikleri, youtube,dizibox,FilmOn tv,IP TV ve beleş server'ı çok iyi. Ancak son günlerde nedense Dizibox ağ hatası vermeye ve Youtube göstermemeye başladı. Hiremco ya web sitesinden ve e-mail ile ulaşmak mümkün olmuyor. En azından yazılım için öneride bulunmak istesemde gerçekleştiremiyorum. Zapper hd plus ta bence yazılımda eksikler var. Harici diskten foto slayt yapmıyor. Foto slayt için 4 yıllık eski cihazım olan Titanx hd yi kullanmak zorunda kalıyorum.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    10-12-2006
    Mekan
    25 Erzurum
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    295426

kardeş burdan cihazıla ilgili kullanım klavuzu bölümüne gir cihazla ilgili bütün sorunlarını giderirsin v17 yazılımı son güncel yazılımdır cihazda yazılım güncellemeden yeni yazılımını yükle sorunun kalmaz kolay gelsin

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2011
    Mekan
    04 Ağrı
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    566773

daha önce hiremco chipbox ile dili yananlardanım açıkcası güvenemiyorum artık merihvideoya bir anda müthiş olan desteğimizi kestiler cihazın fta cihazlardan hiç farkı kalmadı..buda elimizde patlamasın hani

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-01-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    413111

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kısıkdereli Mesajı Göster
    kardeş burdan cihazıla ilgili kullanım klavuzu bölümüne gir cihazla ilgili bütün sorunlarını giderirsin v17 yazılımı son güncel yazılımdır cihazda yazılım güncellemeden yeni yazılımını yükle sorunun kalmaz kolay gelsin
    Kardeş cihazda 22.10.2015 tarihli V17 son yazılım yüklü. yazılımda harici diskteki resimler için slayt özelliği yok. tek tek el ile seçim yaparak resimleri ilerletmek zorunda kalınıyor. ayrıca klasörden seçerek video dosyalarını oynatma şansında yok. medya ya giriyorsun, harddisk te ne kadar video varsa video no ları ile önüne dökülüyor. oradan seçerek izleyebiliyorsun. ancak önce klasör ardından izlenecek olan video seçimi yapılabilmeliydi. Bence Titanx cihazdaki harici diskten oynatım şekli Çin'lilere izlettirilmeli ve ona göre yazılıma eklenti yapılmalı.
    IP TV ve filmOn çalışmasına rağmen Dizibox a girdiğimde network hatası veriyor.(DNS leri 8.8.8.8. yapmama rağmen). youtube da son günlerde sağlıklı çalışmıyor. havadurumu seçeneği ise tam bir alem. Konum olarak İzmiri seçiyorum cihazı açıp kapattığımda tekrar istanbula dönüyor. konum seçeneklerinde cihazın yazılımında gelen Aşkale, bismil,ceyhan,Çubuk gibi çok merkezi yoğun nüfusa sahip!yerleşim birimleri mevcut olmasına rağmen İzmir, Konya, Bursa vs. gibi büyük şehirler yer almıyor.
    herşeye rağmen görüntü kalitesi, IP TV ve server daki hızı sebebiyle vazgeçemeyeceğim bir uydu alıcısı ama bu cihazdaki yazılımın geliştirilmesi gerekliliğini ortadan kaldırmıyor.
    Ama bana derseniz ki, sizin cihazınızda yüklü olan yazılımda bu sorunlar yok, bende elimdeki 2 adet zapper hd plus'ı sorunun çözümü için servise gönderebilirim.
    Düzenleyen palet : 30-11-2015 at 18:35 Sebep: açıklanabilirlik

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2011
    Mekan
    04 Ağrı
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    566773

zapper değil ama merihvideo beni düşündürüyor aklımdan soru işaretleri var halen onlara karşı

Average Member
    Giriş Tarihi
    29-11-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    AB Rh ( - )
    Üye No
    45829

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi byhasibo Mesajı Göster
    zapper değil ama merihvideo beni düşündürüyor aklımdan soru işaretleri var halen onlara karşı
    Bence olmalı da,Chipbox gibi bir cihazı desteksiz bırakan bir firmanın diğer ürünlerine ne kadar güvenilebilir ki...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    151641

Ben de geçen sene titanix 2 hd cihazı vardı birkaç ay kullandım,chipbox ile üste para verip değiştirdim.baktım destek yok bir hafta içinde geri verip next 20000 hd aldım.bir seneye yakın onu kullandıktan sonra yine üste para vererek next machina super tek tunerli cihaz aldım.çok güzel cihaz tavsiye ederim.

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-01-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    413111

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yildirim939 Mesajı Göster
    Ben de geçen sene titanix 2 hd cihazı vardı birkaç ay kullandım,chipbox ile üste para verip değiştirdim.baktım destek yok bir hafta içinde geri verip next 20000 hd aldım.bir seneye yakın onu kullandıktan sonra yine üste para vererek next machina super tek tunerli cihaz aldım.çok güzel cihaz tavsiye ederim.
    Arkadaşım next machina dediğiniz cihaz 600 TL lik cihaz. şimdi 150 TL lik Zapper hd plus yerine Next machina önermenin bir mana'sı varmı.
    Düzenleyen palet : 30-11-2015 at 19:17

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2011
    Mekan
    04 Ağrı
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    566773

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi 67sat Mesajı Göster
    Bence olmalı da,Chipbox gibi bir cihazı desteksiz bırakan bir firmanın diğer ürünlerine ne kadar güvenilebilir ki...
    chipbox içime dert oldu kaldı.. başkasına hediye ettim fta cihazdan farkı kalmamıştı 150 tl birşey değil ama chipbox ta yaşadıklarımı bir daha yaşamak istemiyorum redline 180hd plus var şuan elimde netcenter uygulamarında bazen reset atması dışında memnunum kendisinden

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    151641

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi palet Mesajı Göster
    Arkadaşım next machina dediğiniz cihaz 600 TL lik cihaz. şimdi 150 TL lik Zapper hd plus yerine Next machina önermenin bir mana'sı varmı.
    sayın palet ben bütçesi müsait olanlar için öneriyorum.ayrıca bendeki machina tek tuner super modeli 430 tl civarında.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2011
    Mekan
    04 Ağrı
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    566773

machine 3d hayalimdeki cihaz :)

Banned Member
    Giriş Tarihi
    05-06-2012
    Mekan
    47 Mardin
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    580484

@byhasibo hayalin güzel çünkü o cihaz gerçekten mükemmel

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2011
    Mekan
    04 Ağrı
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    566773

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi taskalp47 Mesajı Göster
    @byhasibo hayalin güzel çünkü o cihaz gerçekten mükemmel
    fiyatıda mükemmel :) daha önce mükemmel diye aldığım chipbox fiyatıda yüksekti ortalama 400 tl civarı bir fiyat ile almıştım (2011 yılında) şu aralar basit fta cihazların gördüğü işin aynısını görüyor :) machinada öyle olurmu bilinmez ama Next kendini kanıtlamış büyük bir firma markasına leke getirmez diye düşünüyorum şuan Zapper HD+ da tereddüt edip almamamın nedeni de chipboxta yaşadığım trajedi idi ... :) bu arada machinada ip tv free mi ? yoksa ücretli mi? en çok merak ettiğim konu bu
    Düzenleyen byhasibo : 30-11-2015 at 21:20

Banned Member
    Giriş Tarihi
    05-06-2012
    Mekan
    47 Mardin
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    580484

Free cc cam ile hotbirdde çeşitli çok kanal açılmakta ip tvde baya kanal var izleyebileceğin,

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2011
    Mekan
    04 Ağrı
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    566773

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi taskalp47 Mesajı Göster
    Free cc cam ile hotbirdde çeşitli çok kanal açılmakta ip tvde baya kanal var izleyebileceğin,
    ip tvleri next mi güncelliyor yoksa kullanıcılar kendileri mi sorumlu ?

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-01-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    413111

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi byhasibo Mesajı Göster
    ip tvleri next mi güncelliyor yoksa kullanıcılar kendileri mi sorumlu ?
    Zapper hd plus ta IP TV leri kumanda dan güncelle diyerek güncelleyebiliyorsunuz. sanıyorum hiremco nun sitesine bağlanarak oradan güncelliyor.
    Server, ise kanalları inanılmaz hızlı açıyor bu konuda Zapper hd plus gerçekten çok iyi.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2011
    Mekan
    04 Ağrı
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    566773

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi palet Mesajı Göster
    Zapper hd plus ta IP TV leri kumanda dan güncelle diyerek güncelleyebiliyorsunuz. sanıyorum hiremco nun sitesine bağlanarak oradan güncelliyor.
    Server, ise kanalları inanılmaz hızlı açıyor bu konuda Zapper hd plus gerçekten çok iyi.
    Eskiden chipbox da böyle şahaneydi bir anda dibe vurdu o yüzden zapper almakta teredütlüyüm

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Average Member
    Giriş Tarihi
    10-03-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    196014

Arkadaşlar bu cihazda Yabancı Sinema Kanallarını izlerken Online internet ile Türkçe Alt Yazı alabilir miyiz? Linux cihazlarda mümkün olduğunu duymuştum. Sizin böyle bir tecrübeniz oldu mu?

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı