Merih Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: D-Smart Süresi Biten Cihaz Hakkında

Member
    Giriş Tarihi
    02-09-2011
    Mekan
    79 Kilis
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    567802

D-Smart Süresi Biten Cihaz Hakkında

Süresi bitmiş d-smart next ye-15000 hd cihazını kullanıyorum. Startv hd, kanal d hd ve samanyolu hd kanal listesinde yer almıyor. Manuel olarak ekledim ama sıralamada olması gerekmez mi? Hadi star hd ve kanald hd yeni şifresize geçtiler de samanyolu uzun zamandır şifresiz olmasına rağmen sd yayın listede. Ne yapmam gerekli. Yeni yazılım kursam düzelir mi acaba?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Banned Member
    Giriş Tarihi
    15-03-2009
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    485131

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi denizkarakus Mesajı Göster
    Süresi bitmiş d-smart next ye-15000 hd cihazını kullanıyorum. Startv hd, kanal d hd ve samanyolu hd kanal listesinde yer almıyor. Manuel olarak ekledim ama sıralamada olması gerekmez mi? Hadi star hd ve kanald hd yeni şifresize geçtiler de samanyolu uzun zamandır şifresiz olmasına rağmen sd yayın listede. Ne yapmam gerekli. Yeni yazılım kursam düzelir mi acaba?

Kardes bende dsmart hd plus var sıra lamada kanal lar duruyor sade star tv kapali iptal ettim

Adviser
    Giriş Tarihi
    09-12-2014
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    611179

Dsmart mh. arayıp sorunu belirtin listeye HD kanallar gelicek.

Member
    Giriş Tarihi
    02-09-2011
    Mekan
    79 Kilis
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    567802

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Mete Han Mesajı Göster
    Dsmart mh. arayıp sorunu belirtin listeye HD kanallar gelicek.
    Forumda bir arkadaş aramış ücret istemişler. Çok saçma ücretsiz olan bir kanalı listeye eklemek için niye tekrardan d-smarta abone olalım.

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi keke_keke Mesajı Göster
    selamlar

2008 hd cihaz üyesiydim 1 sene öncesine kadar. Cihaz mülkiyeti bana ait 22. sırada kanal d hd üyeliğimi iptal ettirmemden dolayı açılmazken D-smart teknik servisi ile yaptığım telefon görüşmesi sonucunda yaklaşık 30 saniye içerisinde 22. sıraya kanal d sd nin aktarılması ile sorunum çözülmüştü.

Ancak aynı işlemin tersini talep ettiğimde benden aylık 15 tl para istediler. Bedava yayınlanan Kanal d hd için bu parayı neden istediklerini anlayamıyorum. Aynı durumda olanlar varsa lütfen arayıp haklarını arasınlar.(bu arada kanalı 12245 frekansından manuel olarak ekledim ama kanal numarası 1000 ben sadece alışılmış sırası olan 22 de izlemek istiyorum)

Senior Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2015
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    613007

yazılım atın.cihazı fişten çekip yazılım atma kodunu tuşlayın .cihaz yazılım yüklesin..aynı sorunu ben böyle aşmıştım ...

Member
    Giriş Tarihi
    02-09-2011
    Mekan
    79 Kilis
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    567802

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi whatsapp Mesajı Göster
    yazılım atın.cihazı fişten çekip yazılım atma kodunu tuşlayın .cihaz yazılım yüklesin..aynı sorunu ben böyle aşmıştım ...
    O yazılım atma olayını bir türlü yapamadım. Bende bir kere tek ışık yanıyor sonra geri geri 2485 yapıyorum olmuyor. Onun dışında fabrika ayarlarına sıfırladım olmadı.

7. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı