Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: Uydu alıcısı tavsiyesi (klişe konu) :D

Member
    Giriş Tarihi
    27-12-2005
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    169731

Uydu alıcısı tavsiyesi (klişe konu) :D

Arkadaşlar kayıt yapacağım için uydu alıcısı arıyorum. Bende atlanta g4 var. Kayıt yapıyorum ama 2 gb sonra bölmeye başlıyor. Bana haç bölmeyecek ya da istediğim boyuta bölecek uydu alıcısı istiyorum. Fiyat ve performans açısından uydu alıcısı tavsiye ederseniz sevinirim. Zaten televizyona filan bağlamayacağım ilerde bağlaya bilirim. Almışken iyisini al derseniz wifi si , internet üzerinden kayıt yaptırma , ip tv ve cccam olsa süper olur. Çok şey istemiyorumdur inşallah.

Member
    Giriş Tarihi
    27-12-2005
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    169731

Arkadaşlar yardım edecek kimse yok mu ? Şuanlık 150 tl filan almayı düşünüyorum. Kayıtta donması vekayıt yapar iken videou yu parçalamasın yani bölmesin. Ayarlanabilir olsun.

Adviser
    Giriş Tarihi
    09-12-2014
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    611179

Arabam Ferrari olsun ama fiyatı Doğan slx olsun demişsiniz aradıgınız özellikler Next Machina 3D cihazda var.550tl.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    151641

Aynen 150 tl ye bu istediklerinizi yapan cihaz bulamazsınız.bütçenizi yükseltmeniz lazım.ben de next machina kullanıyorum tavsiye ederim.

Member
    Giriş Tarihi
    27-12-2005
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    169731

Maddi durum yüzünden yukarıdaki yazdığım ilk mesajda ki özelliklerden vazgeçtim. Bana kayıt yaparken dolmayan ve dizi ve ya film kayıt ederken videoyu bölmeden full videoyu kayıt yapan cihaz istiyorum.

Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    70618

DREAMSTAR MİNİ HD İP TV önerirmisiniz? istediğim iptv ve cccam iyi çalışsın gayet hızlı internetim var cevaplarsanız sevinirim

New Member
    Giriş Tarihi
    01-11-2005
    Mekan
    68 Aksaray
    Üye No
    146317

Uydu cihazları konusunda bilgisi olan arkadaşlar bilgi almak istiyorum daha evvel sunny mini 14100 ful Hd cihazı aldım görüntü kalitesi iyi olmasına rağmen çok sorunlu bir cihaz donmalar,kasmalar,kendi kendine bütün kanalları silmeler gibi sorunlar yaşadım şimdi ise tekrar bir mini Hd cihaz almak istiyorum bana sorun yaşatmayacak fiyatı 150 Tl civarında cihazda çok fazla özellik istemiyorum öyle kayıtmış,internetiymiş,ip tv ve cccam bunları istemiyorum görüntü kalitesi iyi olsun birde kanalları toplu taşıma olsun istiyorum yarımcı olursanız sevinirim Saygılar.

Average Member
    Giriş Tarihi
    10-02-2014
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    602261

Next amigo var ama fiyatı 180-200 tl.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. Merih Banner Alt