Uydumarket Banner  

4 sayfadan, 1. sayfa 1234 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 74 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Kablo TV uydunet baglatmak istiyorum ama apartmanda hizmet yok

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-12-2007
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Üye No
    408841

Kablo TV uydunet baglatmak istiyorum ama apartmanda hizmet yok

Kablo TV uydunet baglatmak istiyorum ama apartmanda hizmet yok. Çok ilginç karşı sokakta hizmet var ama iki apartman yanin da yok. Il Müdürlüğüne faks yoluyla talep edin dediler ben istiyorum diye apartmana turksat kablo tv hizmetini çekerler mi ? ?????

Banned Member
    Giriş Tarihi
    05-07-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( - )
    Üye No
    234563

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi pusul90 Mesajı Göster
    Kablo TV uydunet baglatmak istiyorum ama apartmanda hizmet yok. Çok ilginç karşı sokakta hizmet var ama iki apartman yanin da yok. Il Müdürlüğüne faks yoluyla talep edin dediler ben istiyorum diye apartmana turksat kablo tv hizmetini çekerler mi ? ?????
    taşın o binadan:smiles10:
    işin şakası bir yana bunların gönlü olacak diye fakirin canı cıkarmış işin zor

Banned Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    191282

Şayet yapmazlarsa ücret karşılığında yapıyorlar.Sorarsınız apartmanda oturanlara Tele Dünya-Uydunet hizmeti almak isteyenler var mı diye varsa ücreti bölersiniz bu şekilde oluyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423002

İyide apartmandakiler bu hizmeti almak istemezse ne olacak? Ki genelde apatrtman sakinleri extra masraf bahanesiyle bu işe yanaşmazlar. 15 senede 3 defa ev değiştirdik.3ünde de kimse bu teklife yanaşmadı malesef

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-01-2015
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    611958

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mastdon Mesajı Göster
    İyide apartmandakiler bu hizmeti almak istemezse ne olacak? Ki genelde apatrtman sakinleri extra masraf bahanesiyle bu işe yanaşmazlar. 15 senede 3 defa ev değiştirdik.3ünde de kimse bu teklife yanaşmadı malesef
    Genelde böyle şeyleri bilmedikleri için yanaşmıyorlar.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    191282

Sevgili arkadaşım istemeyen olursa masrafı tek başına size kalıyor.Bir tanıdığım apartmanda oturan sayısı 12 daire vardı tanıdıkla beraber 4 kişi istedi masrafı 4 e böldüler bu şekilde yaptılar apartmanda şu an onlar kullanıyor
    Düzenleyen ikdam : 10-11-2015 at 12:15

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-07-2006
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    238326

Taşındığınız evde uzun süre kalacaksanız bence bu masrafa değer. İnterneti ve tv'yi maximum 40₺'ye hallediyorsunuz. Ttnete vereceğiniz sabit ücret ve internet parasından tasarrufla 20-30 ayda paranızı çıkarırsınız.

Adviser
    Giriş Tarihi
    09-12-2014
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    611179

Bırakın asansör ücretini vermeyenler var içimizde gelip teledünya kablo çeksin diye para verecek. :Ç Kaldı ki devlet vergi alıyorsa kablo tv alt yapısını tüm türkiyede tüm binalara çekmeli verilen vergileri niye veriyoruz.?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-12-2007
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Üye No
    408841

Yılsonu kota doldurma gibi durumlar varmış oyüzden gelebilir hizmet dedi çalışan bi arkadas. Umut fakirin ekmegidir dedik bekliyoz gelecek haberi

Senior Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2015
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    613007

sen il müdürlüğüne git.mail yada fax la geri dönmeye tenezül etmiyorlar... ben yaşadım bu sorunu...mecburen fiber internete abone oldum.ucuz internet kullanamıyorum.f,ber hızlı sözüm yok.ama devir ekonomi devri. 90 lardan beri kablo tv gerçeği var.büyüme ilerleme politikaları tam bir çapsızlık..şimdiye de ülkenin hemen hemen heryerini kapsamalılardı ...elektirik su götürür gibi her yere götürülmeliydi... bu işi iyi yapabilselerdi.kim bilir türksat uydusundaki tüm kanalları iletebilirlerdi.ve hatta d smart -digiturk vs. kablo tv üzerinden gelen yayınları çözen decoder bile üretirdi. malesef hiçbirşeyi beceremiyoruz .

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-12-2007
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Üye No
    408841

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi whatsapp Mesajı Göster
    sen il müdürlüğüne git.mail yada fax la geri dönmeye tenezül etmiyorlar... ben yaşadım bu sorunu...mecburen fiber internete abone oldum.ucuz internet kullanamıyorum.f,ber hızlı sözüm yok.ama devir ekonomi devri. 90 lardan beri kablo tv gerçeği var.büyüme ilerleme politikaları tam bir çapsızlık..şimdiye de ülkenin hemen hemen heryerini kapsamalılardı ...elektirik su götürür gibi her yere götürülmeliydi... bu işi iyi yapabilselerdi.kim bilir türksat uydusundaki tüm kanalları iletebilirlerdi.ve hatta d smart -digiturk vs. kablo tv üzerinden gelen yayınları çözen decoder bile üretirdi. malesef hiçbirşeyi beceremiyoruz .
    talebim il müdürlüğüne iletilmiş. ilgili incelemelerin tamamlanması sonrasında size bilgilendirme yapılacaktır diye mesaj geldi.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-12-2007
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Üye No
    408841

Türksat kablo tv antalya il Müdürlüğü tarafından arandim. Maalesef suan için hizmet getirelimyor adresinizé dediler. Niye dedim size yakın Sokakta var ama orayı besleyen ana hat 200 metre ilerde eğer size hat çekersek aradaki abonelerin sinyalleri etkilenecek dedi.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423002

Türksat kablo tv antalya il Müdürlüğü tarafından arandim. Maalesef suan için hizmet getirelimyor adresinizé dediler. Niye dedim size yakın Sokakta var ama orayı besleyen ana hat 200 metre ilerde eğer size hat çekersek aradaki abonelerin sinyalleri etkilenecek dedi.
    Hmm.yani ordaki sakinlerin izleme keyfi bozulmayacak diye size hizmet yok yani...o da güzelmiş valla.ee peki bu durum sizin sorununuzmuymuşş ?? Mevcut hat etkilenmesin sana hizmet yok.oh ne ala mualla. Tam bir türkiye komedisi..

Average Member
    Giriş Tarihi
    11-05-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    579599

eski oturduğum evde tüm sokakta vardı teledünya ama bizim apartmanda olmadığı için defalarca dilekçe vermeme rağmen altyapı kurulmamıştı.sonraki taşındığım evde vardı hemen bagladılar. yani altyapı kurmaları biraz zor

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-12-2009
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    518009

. .
    Düzenleyen qwalist : 13-11-2015 at 13:53

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-12-2009
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    518009

Hmm.yani ordaki sakinlerin izleme keyfi bozulmayacak diye size hizmet yok yani...o da güzelmiş valla.ee peki bu durum sizin sorununuzmuymuşş ?? Mevcut hat etkilenmesin sana hizmet yok.oh ne ala mualla. Tam bir türkiye komedisi..
    Hattı ana dağıtım kutusundan çekmeleri lazım. Sanıyorum bina dağıtım kutusu olduğu için böyle bir cevap vermişler.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-12-2010
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    550044

Bence apartman yönetimi ile bir görüşün, teledünya ve uydunetin uygun fiyatlarından bahsedin, yayınıza bir kaç kişi daha bulursanız bu iş halledilir diye düşünüyorum.

Bu arada yıllardır aboneyim, teledünya yetkililerinin umursamaz olduğunu hiç görmedim doğrusu. Arıza halinde müdahaleleride yerinde.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2012
    Mekan
    10 Balıkesir
    Üye No
    581972

bizim apartmanda yoktu ama kapının önünden hat geçiyordu yan binamızda vardı.. ben ucuz internet için gittim konuştum ve apartmana 1 hafta içinde kutu bağladılar. binada sadece bende internet var.. 1 haftada çözüldü.. teledünyayıda 2 sene bedava verdiler ama kutusunu söktüm sistemden turksat vardı evde ve 4 uydulu hotbird astra vu solo se server var. teledünyanın yüzüne bakmazsın boşuna para ödenmez ona her ay, türksatta bedava hd yayın var.. internet dersen en ucuz seçenek teledünyada..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-12-2007
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Üye No
    408841

Apartmanın bulunduğu sokaga altyapı gelmiş. Bizim apartman no 1 , kablotv altyapisı gelen apartman no 9 aynı sokaktayiz. . . Fax çektim talepte bulundum tekrar. Bugün donus yaptılar . Size yakın noktada ki kutuda elektrik yok muhtemelen yılbaşından sonra sizin apartmanda altyapı çekilcek dedi. Bunlar kotayi doldurdu heralde. Yeni senenin hedeflerini bu yıl yapmiyolar

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-05-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    216229

istanbulun gaziosmanpaşa ve bayrampaşa semtlerinde alt yapı yok...1 ay içinde 4 mail gönderdim gaziosmanpaşa için bu alt yapıyı düşünmüyormusunuz diye..verilen cevap hep aynıydı...gelen taleb maliyeti karşılarsa en kısa zamanda alt yapı çalışmalarına başlanacakdır diye..acaba bu oluşacak taleb de sınır nedir ?çok mu zor bu alt yapıyı oluşturmak ?

4 sayfadan, 1. sayfa 1234 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı