Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 13 mesajdan 1 ile 13 arası

Konu: openHDF_5.3_1.6.1_GSTREAMER_SMART_SHARE_AYKUTADAR_ BACK_UP

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    439921

openHDF_5.3_1.6.1_GSTREAMER_SMART_SHARE_AYKUTADAR_ BACK_UP

[CENTER]openHDF_5.3_1.6.1_GSTREAMER_SMART_SHARE_AYKUTADAR_ BACK_UP

- settings REMZİ ustanın ip tv settings yüklenmiştir teşekkürler REMZİ usta eline emeğine sağlık.
    - arayüz olarak PİNGU FULL HD SKİN kullanılmıştır
    - hava durumu ve zaman ayarları yapılmıştır
    - picon yolu media/usb dir
    - tuner ayarları 4 uydu türksat hotbird eutelsat 7 astra 19e olarak 4 uydulu ayarlanmıştır herkes kendine göre tuner ayarlarını yapılandırmalıdır
    - ağ ayarları dhcp evet olarak ayarlanmıştır mutlaka yükleme yapıldıktan sonra ağ ayarları ve dns ayarları yapılmalıdır
    - cam olarak oscam emu cccam 2.3.0 2.2.1 doscam mgcamd yüklenmiştir server olanlar oscam için etc/tuxbox/config cccam için etc/cccam cnfg içine mgcamd için usr/k..s içine server dosyalarını editlemeleri gerekmektedir.
    - gerekli bütün eklentiler kurulmuştur resimlerdede görüleceği üzere
    - smart share için gerekli eklemeler yapılmıştır TUNER dosyası eklenmeli ve mediatomb ayarları yapılmalıdır.
    BACK UP'TAN GÖRÜNTÜLER

BACK UP lara ve FORMULER ailesine yenibir çehre oluşturan REMZİ ustaya teşekkürler.

link :

not : yükleme yapacaklar mutlaka flash online olarak yapsınlar dosya boyutu yüksektir.

iyi seyirler.
    Düzenleyen aykutadar : 08-11-2015 at 20:13

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-03-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    423711

openHDF_5.3_1.6.1_GSTREAMER_SMART_SHARE_AYKUTADAR_ BACK_UP

Eline sağlık harika görünüyor
    Bu arada smartshare işinide sevdin galiba

Sent from my iPhone 6s
    Düzenleyen remzi arslan : 08-11-2015 at 19:56

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    439921

Sağol abi benim plazma göstermiyor ama mutfakta seyrediyorum

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    253451

Merhaba Aykut!..

Dün forumun bu sayfalarında gezinirken senin de "Bacup verenler kervanına" katıldığını gördüm.Sevindim,gurulandım.Ellerine sağlık! Azmin,paylaşım tutkun kavi olsun,eksilmesin...:wave::wave:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    439921

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi rselturk Mesajı Göster
    Merhaba Aykut!..

Dün forumun bu sayfalarında gezinirken senin de "Bacup verenler kervanına" katıldığını gördüm.Sevindim,gurulandım.Ellerine sağlık! Azmin,paylaşım tutkun kavi olsun,eksilmesin...:wave::wave:
    sağol abi teşekkür ederim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    253451

Merhaba sevgili Aykut!..
    Bir dost bacup paylaşmış,bu emek ürünü forum arşivinde değil,benim ekranımda parıldamalı diye düşündüm.Dün akşamdan beri 3 kez denedim yüklemeyi başaramadım.Ama pes etmedim:Audi06 ve Remzi Arslan dostların bacuplarını yüklerken hiç zorlanmamıştım.Bu kez neden olmadığına hayli kafa yordum,ama sonunda da yüklemeyi başardım.Şu an ekranımda bu bacup var.Henüz ayarlarını yapmadım.Ayar işleri herkes yattıktan sonra:smiles10:Sevgiler,sevgiler.Ellerine sağlık!..:wave::wave:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    439921

Merhaba sevgili Aykut!..
    Bir dost bacup paylaşmış,bu emek ürünü forum arşivinde değil,benim ekranımda parıldamalı diye düşündüm.Dün akşamdan beri 3 kez denedim yüklemeyi başaramadım.Ama pes etmedim:Audi06 ve Remzi Arslan dostların bacuplarını yüklerken hiç zorlanmamıştım.Bu kez neden olmadığına hayli kafa yordum,ama sonunda da yüklemeyi başardım.Şu an ekranımda bu bacup var.Henüz ayarlarını yapmadım.Ayar işleri herkes yattıktan sonra:smiles10:Sevgiler,sevgiler.Ellerine sağlık!..:wave::wave:
    abi çok sevindim kurulduğuna gülr güle kullan.tuş kurulumundan kanal + kanal - tuşlarını tersine ayarla abi ters olmuş ben döğrusunu yapmıştım ama menü yanlış herhalde.:smiles10:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    253451

Aykut her şeyi kurup ayarladım.Ama Cam konusunda başarısız oldum:CCcam=etc altına,Oscam=etc>tuxbox>config içine,
    Oscam=etc>tuxbox>config>Oscam emu içine atmama ve cihazı yeniden başlatmama rağmen çalışmadı.CCam çalışıyor.Hem CCcam da hem de Oscamda server bilgileri ekrana geliyor.Anlamadım gitti.Bu konuda yardımınız olur mu?Teşekkürler..Yani oscamı her iki şekilde de denedim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    253451

Tamam,Aykut sorun çözüldü..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    253451

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi aykutadar Mesajı Göster
    abi çok sevindim kurulduğuna gülr güle kullan.tuş kurulumundan kanal + kanal - tuşlarını tersine ayarla abi ters olmuş ben döğrusunu yapmıştım ama menü yanlış herhalde.:smiles10:

QUOTE=aykutadar;9203629]abi çok sevindim kurulduğuna gülr güle kullan.tuş kurulumundan kanal + kanal - tuşlarını tersine ayarla abi ters olmuş ben döğrusunu yapmıştım ama menü yanlış herhalde.:smiles10:[/QUOTE]

Sevgili Aykut,ben "Tuş kurulumunu" bulamadım.Açık adres verir misin,lütfen!..:wave::wave:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    439921

Abi akşam yardımcı olacağım sana eklentilerden multiquick button yok ise menü sistem tuş kurulumu vardır sen bi akşama kadar ara veya quickbutton kur bi dene.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    439921

QUOTE=aykutadar;9203629]abi çok sevindim kurulduğuna gülr güle kullan.tuş kurulumundan kanal + kanal - tuşlarını tersine ayarla abi ters olmuş ben döğrusunu yapmıştım ama menü yanlış herhalde.:smiles10:
    Sevgili Aykut,ben "Tuş kurulumunu" bulamadım.Açık adres verir misin,lütfen!..:wave::wave:[/QUOTE]

abi bende şu an f1 cihaz var multibootta hd2400 hdf yazılımı var menü şöyle menü-kurulum-aygıtlar-remote kontrol-hotkey settings buradan ayarlıyorsun left+ veya right - veya tam tersi ayarla iyi akşamlar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    253451

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi aykutadar Mesajı Göster
    Sevgili Aykut,ben "Tuş kurulumunu" bulamadım.Açık adres verir misin,lütfen!..:wave::wave:
    abi bende şu an f1 cihaz var multibootta hd2400 hdf yazılımı var menü şöyle menü-kurulum-aygıtlar-remote kontrol-hotkey settings buradan ayarlıyorsun left+ veya right - veya tam tersi ayarla iyi akşamlar.[/QUOTE]

Aykut zahmetin için teşekkürler.Ama gösterdiğin yoldan ben işin içinden çıkamadım.Ama multiquik button eklentisini hepten silince sorun düzeldi.Bu da bana yeter!..:wave:

14. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı