Uydumarket Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 41 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Vti 9.0 Vu+ Solo 4K MX_HQ7 FULL HD MOD [email protected] (08-11-2015)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-10-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    568975

New Icon26 Vti 9.0 Vu+ Solo 4K MX_HQ7 FULL HD MOD [email protected] (08-11-2015)

Vti 9.0 Vu+ Solo 4k MX_HQ7 FULL HD MOD [email protected] (08-11-2015)

----Kanal Setting----

E2 Kanal Setting-4 uydulu @KAYACAN 01-KASIM-2015

----Tuner Yapılandırma----

Tuner 1 Kullanılmıştır..
    Basit olarak ayarlanmıştır.

A Turksat 42E
    B Hotbird 19.2E
    C Eutelsat 7E
    D Astra 13E

----Zaman Dilimi----
    Zaman dilimi : (GMT+02:00) Athens,Istanbul,Minsk

-----Ses/Görüntü:------
    HDMI.
    1080P.
    multi.
    Justscale
    Letterbox
    Diğer şeyler standart

-----softcam------

OScam 1.20 Rev 11064

Oscam için LEVİ dostuma çok teşekkür ederim.

----Arayüzler----

MX HQ7 FHD (Aktif Skin)
    Blue Shadow2 HD
    MuteSpector HD
    Revolution FHD

----Yüklü Piconlar----

7E-13E-19.2E-42E yüklenmiştir..

Halus61 Teşekkürler Dostum

-----Yüklenmiş Eklentiler-----

Buyukbang Panel
    Cccam İnfo
    Dream Explorer
    Foreca
    Backupsuite
    MediaPortal
    Multiquicbutton
    Seriesplugin
    Seyirtürk
    Sport1 Ticker
    Softcam *** Downloader
    Trr Plugin
    TSmedia
    TSpanel
    TurkVod
    WEbmedia
    Webradio

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2004
    Mekan
    19 Çorum
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    1958

Elinize sağlık Cihazınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-10-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    568975

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Galaxy2002 Mesajı Göster
    Elinize sağlık Cihazınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.
    teşeküerler galaxy2002 darısı sizin başınıza gerçekçekten vu güzel cihaz yapmış :wave:

New Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2005
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    71344

abilgin73 guzel calisma olmus ben solo2 kulaniyorum bakiyorum da fazlaligi yok solo2 soyleniyordu andriod ve xbmc kodi olacak bilgin varmi yoksa solo4k zaten 4k yayinlari yok sun anda almanin bir anlami yok basarilar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2011
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    555503

Hayırlı olsun...:)
    Eminim Solo4k sahibleri artık Backupsuz kalmayacak......:ok:

Banned Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

selam işlerden dolayı 12 saat benim yazamadım ilk önce şu bilgileride vereyim düşünüyorum almaya bu veya başkası olacak şimdi bir kaç kısa yazacam yazdıklarımızdan yanlış yorumlar çıkartmayın bu vu+ solo 4k uydu cihazı yeni çıkarılmış ve çok özelliği olan bir uydu cihazıdır bu özelliklerinin daha çok çıkartmak adına yazacam arkadaşlar bu gördüklerimiz verdikleriniz çok kapsamlı benim için basit olan bir çalışma değildir şimdi eski olan enigma 2 de olan E2 seddingleri bunda kullanmak sakıncalar doğara bilir kendiniz bulunduğunuz yerdeki uydu antenleri ile taratarak daha randımanlı transponder ve kanal listeleri olabilirdi hazır değil tüner şuan 10 adete kadar çıkıyor bu tüner 10 adet bir görüntüsü olabilirdi tünerin içindeki işlemcisi daha önce verdiğim yazılara dikkat ederseniz 8 psk,16 apsk,32 apsk multi stream acm vcm kanallarında test edile bilinirdi bunlar şuana kadar gördüğüm yazılarda yoktur feet için düşünen kişilerde 4.2.0 harici 4.2.2 ninde test edilebilirdi şuan için kanal tarama özelliği blint skan olarakta kanalar taratılıp tünerin durumu tespit edilirdi bu yazdıklarımız bilgi açısından yoktur çok iyi bilirsiniz feet ve biss ler ile şuan yüzde 90 nınız uğraşmaktadır kanalı seyretmek için 4k kanaldan 2 tüner olduğu için 1 veya 2 kanalda aynı anda bir görüntü olabilirdi aypi tv için almak isteyenler için yazıyorum 10 tüner üzeri olduğu için bunu test edilip olup olmadığı verile bilinirdi ama gördüğümüz eski olan bütün hepsini yükleyip bacup vermek benim için bir önemi yok ilk önce alacak kişi şahıslar özelliklere bakacaklardır 3 adet şuan getirecem diyen firma var en aşağı 5 kişide bu cihaz var bilgi olarak dediklerimiz sorduklarımız yok şu var ben alıp yaparsam ancak ozaman bu uydu cihazın ne olduğunuda göreceksiniz yabancı türk hiç bir sitede tam anlamı ile bilgi yok şuan için bizim burada satışa çıkmasını bekliyoruz işin aslı budur saygılarımla

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-07-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    361704

eline saglik apocan:ok:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-10-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    568975

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi NEXX45 Mesajı Göster
    selam işlerden dolayı 12 saat benim yazamadım ilk önce şu bilgileride vereyim düşünüyorum almaya bu veya başkası olacak şimdi bir kaç kısa yazacam yazdıklarımızdan yanlış yorumlar çıkartmayın bu vu+ solo 4k uydu cihazı yeni çıkarılmış ve çok özelliği olan bir uydu cihazıdır bu özelliklerinin daha çok çıkartmak adına yazacam arkadaşlar bu gördüklerimiz verdikleriniz çok kapsamlı benim için basit olan bir çalışma değildir şimdi eski olan enigma 2 de olan E2 seddingleri bunda kullanmak sakıncalar doğara bilir kendiniz bulunduğunuz yerdeki uydu antenleri ile taratarak daha randımanlı transponder ve kanal listeleri olabilirdi hazır değil tüner şuan 10 adete kadar çıkıyor bu tüner 10 adet bir görüntüsü olabilirdi tünerin içindeki işlemcisi daha önce verdiğim yazılara dikkat ederseniz 8 psk,16 apsk,32 apsk multi stream acm vcm kanallarında test edile bilinirdi bunlar şuana kadar gördüğüm yazılarda yoktur feet için düşünen kişilerde 4.2.0 harici 4.2.2 ninde test edilebilirdi şuan için kanal tarama özelliği blint skan olarakta kanalar taratılıp tünerin durumu tespit edilirdi bu yazdıklarımız bilgi açısından yoktur çok iyi bilirsiniz feet ve biss ler ile şuan yüzde 90 nınız uğraşmaktadır kanalı seyretmek için 4k kanaldan 2 tüner olduğu için 1 veya 2 kanalda aynı anda bir görüntü olabilirdi aypi tv için almak isteyenler için yazıyorum 10 tüner üzeri olduğu için bunu test edilip olup olmadığı verile bilinirdi ama gördüğümüz eski olan bütün hepsini yükleyip bacup vermek benim için bir önemi yok ilk önce alacak kişi şahıslar özelliklere bakacaklardır 3 adet şuan getirecem diyen firma var en aşağı 5 kişide bu cihaz var bilgi olarak dediklerimiz sorduklarımız yok şu var ben alıp yaparsam ancak ozaman bu uydu cihazın ne olduğunuda göreceksiniz yabancı türk hiç bir sitede tam anlamı ile bilgi yok şuan için bizim burada satışa çıkmasını bekliyoruz işin aslı budur saygılarımla
    nexx45 bilgi teşekkürler yazına bir cevap yazmayacağım sadece iptv çok hızlı ve sorunsuz çalışıyor..yüklediğim eklentilerde çalışmaktadır..bu kadar vakit ayırıp uzun bir yazı yazmışsın bir de emeğe saygı duyup teşekkür etseydin daha şık olurdu diye düşünüyorum..bırakta kararı forumdaşlar versin..eğer gereksiz bir iş yapmışsak bir daha paylaşmayız..vermiş olduğunuz teknik açıklamayı acaba kaç kişi anlamıştır herkez sizin gibi konuya vakıf mıdır? olsaydı kimse backup yüklemezdi cihazlarına..diyeceklerim bu kadar sevgiler..

Uydumarket Firma Yetkilisi
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

Paylaşımınız için Teşekkürler..Solo 4k'nın önü açık , güzel bir cihaz..Donanımsal olarak da çok tatmin edici..Sn.NEXX45 nickli arkadaşın her 4k mesajına ısrarla birşeyler yazmasına anlam verememekle birlikte şahsen ben nokta virgül kullanmadığından mıdır bilmiyorum , hiç birşey anlamıyorum..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-05-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    102279

eline saglik

Banned Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi abilgen73 Mesajı Göster
    nexx45 bilgi teşekkürler yazına bir cevap yazmayacağım sadece iptv çok hızlı ve sorunsuz çalışıyor..yüklediğim eklentilerde çalışmaktadır..bu kadar vakit ayırıp uzun bir yazı yazmışsın bir de emeğe saygı duyup teşekkür etseydin daha şık olurdu diye düşünüyorum..bırakta kararı forumdaşlar versin..eğer gereksiz bir iş yapmışsak bir daha paylaşmayız..vermiş olduğunuz teknik açıklamayı acaba kaç kişi anlamıştır herkez sizin gibi konuya vakıf mıdır? olsaydı kimse backup yüklemezdi cihazlarına..diyeceklerim bu kadar sevgiler..
    yazımdan yine yanlış anladınız bu alttaki yazım üst yazımda olan yazıdır ben aldıktan sonra vereceğim yazılara resimlere bir dikkat edin şuan türkiyeye gelmesini bekliyorum
    bu vu+ solo 4k uydu cihazı yeni çıkarılmış ve çok özelliği olan bir uydu cihazıdır bu özelliklerinin daha çok çıkartmak adına yazacam

Banned Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi AYBERK Mesajı Göster
    Paylaşımınız için Teşekkürler..Solo 4k'nın önü açık , güzel bir cihaz..Donanımsal olarak da çok tatmin edici..Sn.NEXX45 nickli arkadaşın her 4k mesajına ısrarla birşeyler yazmasına anlam verememekle birlikte şahsen ben nokta virgül kullanmadığından mıdır bilmiyorum , hiç birşey anlamıyorum..
    Ayberk arkadaşım dahada geliştirmek için sorduklarım aldıktan sonra daha kapsamlı bir açıklama vereceğim gelmesini bekliyorum

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-10-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    568975

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi AYBERK Mesajı Göster
    arkadaşın amacı üzüm yemek değil bağcıyı dövmek anlam veremiyorum..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

bu vu+ solo 4k uydu cihazı yeni çıkarılmış ve çok özelliği olan bir uydu cihazıdır bu özelliklerinin daha çok çıkartmak adına yazacam bekle gör bu cihazın gelişi biraz sürecek bakacaz yukardaki yazılarıma tek dikkatet 2000 tl verip aldığım uydu cihazına 1 hafta sonra satmak gibi bir düşüncem yok olamaz en aşağı 5 yıl kullanmak için alacam beklediğimiz uydu cihazı budu sen erken aldın iyi günlerde kullan eyer kapsamı hakkında yazdıklarımdan bişey anlamadıysan tv kartı bölümünde tbs 6982 ile ne şekilde bir test yapılmış resimler ile bir bak normal bir kaç resim vermek sıradan bir açıklama olurdu işin aslı geliştirme aldığımda ben gereken testi yapıp verecem resimli olarak yazı olarak o zaman bakarsınız neleri sormuşum altına ne cevap yazmışım hepinizi iyi günler
    Düzenleyen NEXX45 : 08-11-2015 at 14:45

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-07-2013
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    595939

eline sağlık apocan cihazın hayırlı olsun iyi günlerde kullan dostum...:ok:

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2004
    Mekan
    23 Elazığ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    3653

nexx45 in dediği testleri yapıp verin olmazsa tartışmaya gerek yok böylece herkes bu cihazın herşeyini görmüş olur. :)

Senior Member
    Giriş Tarihi
    12-09-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    132298

cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanın sizden ricam görüntü konusunda daha detaylı bilgi verebilirmisiniz duo2 ile kıyaslarsak çok fark varmı full hd tvde 4k media player ile izlediğim filmi duo2 ile izleyince bariz fark oluyor eğer bu cihazda gerçekten bu farkı yaratırsa almaya değer backup içinde elinize sağlık saygılar.

Adviser
    Giriş Tarihi
    15-06-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    17046

Eline saglik apo ilk backup senden oldu

Banned Member
    Giriş Tarihi
    12-12-2006
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    296027

elınize sağlık güzel bir backup olmuş.. yenı cıhazınız da hayırlı olsun bu arada..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-03-2004
    Mekan
    47 Mardin
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    7012

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi NEXX45 Mesajı Göster
    Usta,Bilgilendirirken lütfen noktalama işaretlerine yani imla kurallarına dikkat ederseniz yazdığınız daha iyi anlaşılacaktır.Ben şahsen okuduğumda bir bütünlük,anlam çıkartamıyorum.Yine de bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederiz.

21. Merih Banner Alt
3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık