Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: ultimo backup

New Member
    Giriş Tarihi
    08-01-2012
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    573370

ultimo backup

slm

sayin arkadaslar görüyorumki artik Vu+ nun krali ultimoya artik eskisi gibi backup cikmiyo hele hele Vti yenilik cikarinca ertesi gun backup lar piyasalarda cirit atardi :D

simdi soruyorum size bu cihazin son kullanma tarihi geldimi ? makineleri deyisme zamani mi geldi ?

eyer deyisilcekse makina olarak hangisini almak lazim '?

saygilar..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2006
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    184506

ben şahsen powervu backup beklerdim vu+ ailesinden ama bırakın ultimoyu solo se dışındakilere bile gelmedi...

Adviser
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    6787

Aslm..
    İşi bilen kişilerde ultimo cihazının olmamasından kaynaklı olabilir backup çıkma işi yada herkezin işi kaydı yada kendine göre sorunları vardır kimbilir size önerim hazır bekleyeceğinize böyle E2 cihaz almışsınız ufakdan imaj atma cam setting pligin kurma işine girseniz bu denli arayışa girmezsiniz inan.

Şuda bir gerçek backup yapan kişiler her çıkan yeni modeli alıp eskisini satıyorlar o yüzden çok sık backup yapılmayan model halina geliyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2006
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    184506

sayın memorist şimdiye kadar duo solo ultimo solo se hepsinden aldım, bir kere bile backup atmadım sevmem cihaza tüm eklentiler yüklenir cihaz şişer...
    ancak powervuyu camı yükledim kendi kanal listemin üzerine powervu kanal listesini de yükledim ancal foruma verdiğim loglardan da anlaşılacağı gibi loglar aynı değil bir yerde sıkıntı var çözemedim 2010 dan beri vu+ kullanıyorum server bile dağıtımı yaptım restart scriptleri çalıştırdım ama bunu yapamadım, kaldı ki benim gibi de çok var ben şahsen ram flash yetersizliği olduğundan çalışmadığını düşünmüyorum çünkü dm 800 ve 800 se çalıştırıyorsa bana kalırsa solo bile çalıştırır ayrıca log aynı olması lazım flash yetmiyor deninmesi için ben hazır cam istedim onu da alamadım forumdan sıkıntı esasında backup değil eskisi gibi yol gösteren de kalmaamsı yoksa zaten hemen hemen tüm kanallar var ben sadece işi inata çevirmiştim... durum sizin sandığınız gibi hazırcılık değil malesef...

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-08-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    23943

arkadaşlar kendi cihazımda backup hazırladım ama bunu cihazdan pc nasıl alınacağını bilmiyorum vaktim olmadığı içinde araştırma yapamadım bu işi bilen arkadaşlar yardımcı olursa kendi cihazımda hazırladığım paketleri arkadaşlarla paylaşırım teş

Adviser
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    6787

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi şahin1 Mesajı Göster
    arkadaşlar kendi cihazımda backup hazırladım ama bunu cihazdan pc nasıl alınacağını bilmiyorum vaktim olmadığı içinde araştırma yapamadım bu işi bilen arkadaşlar yardımcı olursa kendi cihazımda hazırladığım paketleri arkadaşlarla paylaşırım teş
    Şahin çok basit cihazına kur mavi tuş + manüel yükleme ipkg yükle seçeneğinden sonra usb belleğini cihaza tak Menü+vti + devices managerden mount et media usb yada hdd olarak sonra eklentiler bölümünden tam yedekleme usb içine eklentiden alabilirsin Önemli ''' alacağın usb belleğin için bir text dosyası aç (Metin belgesi ) isminide backupsuite.txt olarak yaz uzantısı 2 adet text olmasın linge bak takıldığın durum olursa buralardayız.

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-08-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    23943

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi memorist Mesajı Göster
    Şahin çok basit cihazına kur mavi tuş + manüel yükleme ipkg yükle seçeneğinden sonra usb belleğini cihaza tak Menü+vti + devices managerden mount et media usb yada hdd olarak sonra eklentiler bölümünden tam yedekleme usb içine eklentiden alabilirsin Önemli ''' alacağın usb belleğin için bir text dosyası aç (Metin belgesi ) isminide backupsuite.txt olarak yaz uzantısı 2 adet text olmasın linge bak takıldığın durum olursa buralardayız.

hocam tarif ok usb ye yükledim şimdi bunu nereye yüklemeliyimki arkadaşlar faydalansın
    Düzenleyen şahin1 : 02-11-2015 at 00:23

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı