Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: Iptv yayın yok

Starting Member
    Giriş Tarihi
    20-07-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    500119

Iptv yayın yok

Korax iptv mini hd cihazim var.Iptv bolumunde info kanal1 dahil diger mac yayinlari ve filmler açılmıyor. Bazi filmler çok yavasta olsa aciliyor. Ttnet i aradım baglantimda sorun gözükmüyor. Malum bugün derbi var. Sistemsel sorun mu yoksa benim uyduda bi sorun mu var.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    07-08-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    248179

selamlar, bu konularla ilgili buradan bir yardım vs. alamanız zor, aldığınız yer ile irtibata geçmeniz daha doğru olur.
    Düzenleyen krol : 26-10-2015 at 10:16

New Member
    Giriş Tarihi
    15-11-2011
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    570901

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi krol Mesajı Göster
    selamlar, bu konularla ilgili buradan bir yardım vs. alamanız zor, aldığınız yer ile irtibata geçmeniz daha doğru olur.
    Selam. Krol üstad. Yazdiginiza katilmiyorum. Ben de bu vip box tan aldim ve cevremde en az 5 arkadasada önerdim aldilar. Yurt disinda kaliyorum. Internet de en az 20 bin MB ve 100 bin MB olan arkadas da var. Zaten Spor icin aldik. Ama ne Zaman iyi bir mac olsa derby yada gecen Show tv türkiye milli maci vardi. gene ayni sorun hic seyredilmiyor. Zaten aldigimiz yerler Elektronik esya satan dükkan ve magzalar, satici posizyonundayiz bizler diyorlar. onlar bu Gscccam yada Server satmiyorlar. bu sistemi olusturup bu aleti üreten ve satanlar veriyor. Sanirsam siz Krol üstad , world üstad, ciyo üstad. bunu gayet iyi biliyorsunuz. Belki sizde üretici firmadan komisyon payi aliyorsunuzdur. cünkü bu konuylara en cok sizler hakimsiniz yardimci oluyorsunuz. Pek stabil Saglam calisan oturmus bir sistetem daha degil. Iptvler ve Day bölümü. Eger ben yada diger Alan arkadaslar bir Derby bir milli mac oldugunda , seyredemiyeceksek, hic reklama gerek yok, hepsi seyredilmiyor. Syk Almanlar da donmalar oluyor, site icinde benim gibi yurt disindan alan arkadaslarinda ayni konuda sikayetleri vardi. sizlerde yok video cekin ciyo ustaya gönderin demissiniz. ya niye yalan olsunki , niye video cekilsin. bir cok kisi bunu belirtiyor zaten, sizlerde düzeltebiliyorsaniz düzeltiniz lütfen, olmuyorsada, ADIMIZ HIDIR, ELIMIZDEN GELEN BUDUR DEYIN.
    Bir yerde de demissinizki Türkiyede astra hotbird eutelsat DT oluyor demissiniz. falan demeyin. ben ordada denedim aynisiydi. belki internet orda yavas dedim ondan burda da denerim dedim. malesem Astra Sky almanlar Adultlar, avusturya orf ler, hotbir de ki kanallar da adultlar gec aciliyor donmalar oluyor. kanal zapping yapinca gene gec aciliyor. eutelsat 7° DT de 5-10 Dakika da bir kesinti oluyor, kanali degistiriyorsun , 5 - 10 saniye bazen 15-20 saniye bekliyorsun ondan sonra geliyor.
    Ayrica Yazilimi da güncelledim. 17.08.2015 vip box benimki ve diger arkadaslarinki, dedigim gibi 5 arkadasinki. bir arkadasinki de matrix modelidir.
    Umariz insallah yeni yazilim yakinda cikar ve bu sorunlar ortadan kalkar. Aslinda pek de umutlu degilim. cünkü yazlimla server yada GSCccam in iligisi yok GSCccam yada serverin kalitesi önemli. genede biz ümit edelim.
    Sizlerde üstadlar olark bu mailimi yetkili yerlere servislere bildirirsiniz umarim. eger sizler ugrasiyorsanuz bu isle GScccam yada serverin kalitesini arttirsiniz insallah diyelim. Eger arttirilirsa Bu ürünlerden daha cok satip daha fazla piyasada pazar kaparsiniz.
    bu yazdigim Server Gscccam elestirileri disinda Vip box yada matrix box % olarak ifade etmem gerekirse ortalamanin üstünde calisan iyi bir alet.
    bu yazdigim Server Gscccam elestirileri disinda Vip box yada matrix box % olarak ifade etmem gerekirse ortalamanin üstünde calisan iyi bir alet.

Tüm emegi gecen herkese kolay gelsin. Elestirilerim kötülemek icin degil daha iyi servis ve hizmet vermeniz icin. eksikliklerin düzeltilmesin icindir.
    Sevgi Selam Saygilar

Banned Member
    Giriş Tarihi
    21-10-2015
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    616578

sanırım bu İP TV nin adam gibi izlenebilmesi için daha önümüzde bi 10 yıl var. kota düşmanı, donan yayınlar, banttan maçlar.

bu işten para kazanan uydu satıcıları dışında öneren kimseyi görmedim.
    Düzenleyen vsoner : 26-10-2015 at 16:23

Banned Member
    Giriş Tarihi
    07-08-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    248179

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi memori Mesajı Göster
    Selam. Krol üstad. Yazdiginiza katilmiyorum. Ben de bu vip box tan aldim ve cevremde en az 5 arkadasada önerdim aldilar. Yurt disinda kaliyorum. Internet de en az 20 bin MB ve 100 bin MB olan arkadas da var. Zaten Spor icin aldik. Ama ne Zaman iyi bir mac olsa derby yada gecen Show tv türkiye milli maci vardi. gene ayni sorun hic seyredilmiyor. Zaten aldigimiz yerler Elektronik esya satan dükkan ve magzalar, satici posizyonundayiz bizler diyorlar. onlar bu Gscccam yada Server satmiyorlar. bu sistemi olusturup bu aleti üreten ve satanlar veriyor. Sanirsam siz Krol üstad , world üstad, ciyo üstad. bunu gayet iyi biliyorsunuz. Belki sizde üretici firmadan komisyon payi aliyorsunuzdur. cünkü bu konuylara en cok sizler hakimsiniz yardimci oluyorsunuz. Pek stabil Saglam calisan oturmus bir sistetem daha degil. Iptvler ve Day bölümü. Eger ben yada diger Alan arkadaslar bir Derby bir milli mac oldugunda , seyredemiyeceksek, hic reklama gerek yok, hepsi seyredilmiyor. Syk Almanlar da donmalar oluyor, site icinde benim gibi yurt disindan alan arkadaslarinda ayni konuda sikayetleri vardi. sizlerde yok video cekin ciyo ustaya gönderin demissiniz. ya niye yalan olsunki , niye video cekilsin. bir cok kisi bunu belirtiyor zaten, sizlerde düzeltebiliyorsaniz düzeltiniz lütfen, olmuyorsada, ADIMIZ HIDIR, ELIMIZDEN GELEN BUDUR DEYIN.
    Bir yerde de demissinizki Türkiyede astra hotbird eutelsat DT oluyor demissiniz. falan demeyin. ben ordada denedim aynisiydi. belki internet orda yavas dedim ondan burda da denerim dedim. malesem Astra Sky almanlar Adultlar, avusturya orf ler, hotbir de ki kanallar da adultlar gec aciliyor donmalar oluyor. kanal zapping yapinca gene gec aciliyor. eutelsat 7° DT de 5-10 Dakika da bir kesinti oluyor, kanali degistiriyorsun , 5 - 10 saniye bazen 15-20 saniye bekliyorsun ondan sonra geliyor.
    Ayrica Yazilimi da güncelledim. 17.08.2015 vip box benimki ve diger arkadaslarinki, dedigim gibi 5 arkadasinki. bir arkadasinki de matrix modelidir.
    Umariz insallah yeni yazilim yakinda cikar ve bu sorunlar ortadan kalkar. Aslinda pek de umutlu degilim. cünkü yazlimla server yada GSCccam in iligisi yok GSCccam yada serverin kalitesi önemli. genede biz ümit edelim.
    Sizlerde üstadlar olark bu mailimi yetkili yerlere servislere bildirirsiniz umarim. eger sizler ugrasiyorsanuz bu isle GScccam yada serverin kalitesini arttirsiniz insallah diyelim. Eger arttirilirsa Bu ürünlerden daha cok satip daha fazla piyasada pazar kaparsiniz.

Tüm emegi gecen herkese kolay gelsin. Elestirilerim kötülemek icin degil daha iyi servis ve hizmet vermeniz icin. eksikliklerin düzeltilmesin icindir.
    Sevgi Selam Saygilar
    öncelikle merhabalar, yapıcı eleştirilere her zaman açığız tabiki, @ciyo bey ya da @worlds bey ya da ben, bahsi mevzu olan konuyla hiçbir ilgisi yoktur. Gs-cam ok, bunu bütün uydu ithalatı yapan firmalar gibi bunu da firma veriyor, fakat o ekstra ücretli olarak piyasada yükletilen iptvler tamamen aldığınız yerlerle ilgili bir alışveriş. O yüzden o konuda size yardımcı olamayacağım. Gs-cam'e gelinince de, yeni yazılımdan ben ümitliyim, cihazın gs-cam de kompasının dışında bir sorunu olduğunu da düşünmüyorum, kopma sorununun da yeni yazılımla giderileceği söyleniyor bekleyelim ve görelim. cihaz için olumlu eleştirleriniz objektif ve iyi niyetinizden ötürü de ayrıca teşekkürler. saygılar sunuyorum

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    249669

Sevgi Selam Saygilar

Sayı[email protected] memori, bu cihaz henüz yeni.ilk geldiğnde A.dult +18 kanalları açıktan veriliyordu, gizlenebildi sonrasında. Iptv Live ve Dıy bölümüne toplam 800 adet Iptv kanal kapasidesindeydi.Şuan ise Dıy bölümüne 300 Live bölümüne 20000 den fazla belkide sınırsız kanal kapasitesi mevcut. Ve firma bu kanalları bedelsiz olarak, sadece hizmet olsun diye vermekte. Çünki ilk gelen modeli IPBOX olarak çıktı, ondada bu iptv lerin http adresler sürekli değiştiğinden, yurt dışına elde doğru adresler olduğu halde veremediğinden, bu cihaz belli bir proje dahilinde üretildi.Yani uzaktan yardım ve destek düşüncesinden. Yurt dışından yazılım ve destek biraz yavaş gelir bu işlerde. Yoksa ciyo beyin yazılım ve destek konusundaki isteğine ve gayretine yakından şahidim. Henüz yeni sistemler biraz zamana ihtiyaç olabilir. Sizdeki internetin hızı sorun olmayabilir, fakat sunucunun internet hızı yavaş olursa buda iptv nin sağlıklı çalışmamasına engel teşkil edebilir.
    Ayrıca benim MrTi arkadaştan vıdeo görüntüsü istediğim bölüm, çanaktan aldığı yayınla ılgili, iptv ile ilgisi yok. Çünki buradan Almanyadaki yayını izleyemiyoruz. Ve o kanaldaki kesilmeleri stream olarak, uzakdoğudaki mühendislere yollayıp hatayı düzeltmek içindi. Yani yapılan çalışmalar herşey dahi olsun, alan kişilerde memnun olsun amaçlı, buna emin olun lutfen. Çünki daha iyi hizmet, daha çok satış, daha çok satışta, daha çok para kazanmak demektir.Ama buradaki amaç önce hizmet, sonra başarı ve getirisi paradır. Heleki siz yurt dışındasınızki,belki çanak imkanınızda yok, bunlar burada dikkate alınıyor buna inanın. Sizde şahit olmalısınız iptv bölümündeki kanalların gelişmesine öyle değilmi? Kimi avrupa maçları verilmedimi otomatik cihazınıza,hemde ilk kanallara, il yerel televizyonlarınız dahi Alfabetik sıralamayla, özenle konuldu.Youtube birçok cihazda kapandı,Vipboxta açık. Cihazın fazlası çok dediğiniz gibi. Ha, eksikleride var bunlar zaman içerisinde çözülecek çerçevede, yapılan çalışmalar var, kısa süre sonra hallolur umudundayım bende. İyi günler dilerim.
    Düzenleyen worlds : 27-10-2015 at 03:51

New Member
    Giriş Tarihi
    15-11-2011
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    570901

Merhabalar Sevgili World ve Krol üstad.
    Öncelikle verdiginiz cevaplar icin cok tesekür ederim. Aslinda ben de Dreambox 7020 Hd kullanicisiyim. ve Server la beraber yillardir kullaniryorum. Tabiki cok memnunum.
    Uydular konusunda biraz merkaliyimdir ve hobimdir. Her izine geldigimde, tatilde magzalarda dükkanlarda gezer bir yenilik varmi diye sorarim. Bir kac tane daha almistim. Mesala Redline, Jameson, ve Korax Vip Box. Ama iclerinde En iyi buldugum gercekten Korax idi. Redline da idare ederdi orada netcenterda Sinema bölümünü gayet iyi buldum. Secme seyretme daha iyi buldum.
    Ama IPTV VE DAY PAKETI olarak Spor Kanal secenekleri en iyisi en genis kapsamli olani KORAX. Sinema bölümünü DAY Bölümünde acaba Redline TS 2000 deki Sinema paketi gibi olsa daha iyi olur dye düsünüyorum. Ama tabiki her marka her model birbirinden farkli özellikleri ve fonksiyonlari var.
    Sevgili world, Dediginiz gibi umarim Destek gelistirilerek devam eder, eksikler düzeltilir. Suda bir gercek, herkesin istem ve arzulari beklentileri farkli. Hepsini yerine gergetirmek zor. Genede dedigim gibi iyi güzel bir UYDU ve IPTV aliciSI.

Ayrica simdiye kadar en az 14 arkadas ve akrabalarima reklamini yapip aldirdim. Hepside önceki Emailimdeki yazdigim bazi problemler disinda memnunlar.
    Bende kendime göre bir kac beklentimi söyleyim.
    1- Day bölümünde ki Sinema paktinin Redline Ts deki gibi olmasi mümkünmü ?
    2- Zapping yaparken ekran altinda cikan informatsyon pencere süresini menüde ayarlamak mümkün olmasi. yada 3 Saniye.
    3- Kanal gecisinin daha seri ve hizli olmasi.
    4- KORAX MATRIX TE DAY bölümünde 200 Sinema paketi vardi yegnime de almistik. ben ve diger arkadaslarin Vip Box da 100 tane var. Acaba Matrix teki gibi ayni 200 yapmak mümkünmü.

Ben Bunlari yaziyorum ama dedigim gibi her zaman her sey mümkün olmayabiliyor. Belki ciddiye alinir ve yeni yazlimlarla düzeltilir. Zor oldugunuda düsünmüyorum. Ama dedigim gibi her ürün her marka her model birbirinden cok farkli. Ben genede yazayim dedim. umraim daha iyi olur ve Dreamboxu bir kenara dolaba koyarim. birinci favorim Korax olur. Inaniyorum ki öyle olacak. Insallah daha iyi olur deyim.
    Hepinize emegi gecenlere ve cevap verip destek olanlara zaman ayirdiklari icin cok tesekür ederim ben ve arkadaslarim adina.
    Kusurumada bakmayin oldukca uzun oldu uzun yazdim. Herseyin daha iyi olmasi uzmanlarin Teknisyenlerin daha iyi yogunlasmasi icin.
    Süpersiniz
    Sevgi Selam Saygilar , Kolay gelsin.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    249669

Merhabalar Sevgili World ve Krol üstad.
    Öncelikle verdiginiz cevaplar icin cok tesekür ederim. Aslinda ben de Dreambox 7020 Hd kullanicisiyim. ve Server la beraber yillardir kullaniryorum. Tabiki cok memnunum.
    Uydular konusunda biraz merkaliyimdir ve hobimdir. Her izine geldigimde, tatilde magzalarda dükkanlarda gezer bir yenilik varmi diye sorarim. Bir kac tane daha almistim. Mesala Redline, Jameson, ve Korax Vip Box. Ama iclerinde En iyi buldugum gercekten Korax idi. Redline da idare ederdi orada netcenterda Sinema bölümünü gayet iyi buldum. Secme seyretme daha iyi buldum.
    Ama IPTV VE DAY PAKETI olarak Spor Kanal secenekleri en iyisi en genis kapsamli olani KORAX. Sinema bölümünü DAY Bölümünde acaba Redline TS 2000 deki Sinema paketi gibi olsa daha iyi olur dye düsünüyorum. Ama tabiki her marka her model birbirinden farkli özellikleri ve fonksiyonlari var.
    Sevgili world, Dediginiz gibi umarim Destek gelistirilerek devam eder, eksikler düzeltilir. Suda bir gercek, herkesin istem ve arzulari beklentileri farkli. Hepsini yerine gergetirmek zor. Genede dedigim gibi iyi güzel bir UYDU ve IPTV aliciSI.

Ayrica simdiye kadar en az 14 arkadas ve akrabalarima reklamini yapip aldirdim. Hepside önceki Emailimdeki yazdigim bazi problemler disinda memnunlar.
    Bende kendime göre bir kac beklentimi söyleyim.
    1- Day bölümünde ki Sinema paktinin Redline Ts deki gibi olmasi mümkünmü ?
    2- Zapping yaparken ekran altinda cikan informatsyon pencere süresini menüde ayarlamak mümkün olmasi. yada 3 Saniye.
    3- Kanal gecisinin daha seri ve hizli olmasi.
    4- KORAX MATRIX TE DAY bölümünde 200 Sinema paketi vardi yegnime de almistik. ben ve diger arkadaslarin Vip Box da 100 tane var. Acaba Matrix teki gibi ayni 200 yapmak mümkünmü.

Ben Bunlari yaziyorum ama dedigim gibi her zaman her sey mümkün olmayabiliyor. Belki ciddiye alinir ve yeni yazlimlarla düzeltilir. Zor oldugunuda düsünmüyorum. Ama dedigim gibi her ürün her marka her model birbirinden cok farkli. Ben genede yazayim dedim. umraim daha iyi olur ve Dreamboxu bir kenara dolaba koyarim. birinci favorim Korax olur. Inaniyorum ki öyle olacak. Insallah daha iyi olur deyim.
    Hepinize emegi gecenlere ve cevap verip destek olanlara zaman ayirdiklari icin cok tesekür ederim ben ve arkadaslarim adina.
    Kusurumada bakmayin oldukca uzun oldu uzun yazdim. Herseyin daha iyi olmasi uzmanlarin Teknisyenlerin daha iyi yogunlasmasi icin.
    Süpersiniz
    Sevgi Selam Saygilar , Kolay gelsin.
    Sayı[email protected] memori öncelikle anlayışınıza çok teşekkür ederim. Dedikleriniz, istekleriniz gayet olumlu ve yapıcı, dikkate alınıyor hatta daha fazlası yapılsın diye çalışılıyor. Dediğim gibi biraz zamana ihtiyaç olacak. Test yazılımları deneniyor, tek tek aksaklıklar giderilecektir mutlaka.
    Sinema bölümünüz 200 adet olur vipbox tada. Krol beye özelden yazın size yardım eder mutlaka..200 adet olur elbette. iletişim sağlayamazsanız, bana yazın hallederim. İyi günler dilerim.

9. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı