Merhaba dostlar başımdan geçen 1 hafta süren sıkıntımı ve sonucunu sizinle paylaşmak istiyorum.Yeni bir eve taşındık akabinde sistemi kurup tv izlemeyi umut ederken yayınların belli zaman sürecinde kesildiğini gördüm apartmanda santral sistemi var 2 odada santrale kadar bağımsız kablo sistemi mevcut.Önceleri multiswicth lerden şüphelendim olmadı daha sonra kablo kısa devresi aşaması gene olmadı en sonunda sayın remzi beyin topraklama ile ilgili tavsiyeleri oldu dairede topraklama var nötr ile toprak arasında ölçümü yaptım ve nötr ile toprak arasına sızma oluştuğunu değerlerin değişken oldunu ve cihazın kendisini bir şekilde korumaya aldığını gördüm ama sadece receiveri bağladığım prizin toprak bağlantısını iptal edince herşey normale döndü yani şu an stabil çalışıyor.Öncelikle sabrı ve yardımından dolayı remzi hocaya teşekkürlerimi sunarım sizlerinde başınıza gelebilecek böyle basit ama insanı sinir edebilecek durumda ne yapmanız konusunda faydam olur düşüncesiyle paylaşım yapma ihtiyacı gördüm.Herkese iyi günler:ok: