Uydumarket Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 59 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Atlanta g5 yeni info bar yazılım..

Average Member
    Giriş Tarihi
    03-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    12843

Atlanta g5 yeni info bar yazılım..

Sevgili
    biperva34 üstadım yeni info bar konusunda sizlerden talepte bulunduk hemen çalışmalara başlanmıştır diye cevap döndünüz , yeni dönemde sizlerle beraber sıkıntılı bekleme süreleri bitecek diye sevinmiştik ama yeni info bar konusunda sabit bir gelişme bu zamana göremedik...Ne durumdayız lütfen bir an önce net bir cevap verebilirseniz sevinirim..

Ayrıca kodi programından ıptv izlerken geri tuşuna basılı tutup çıktığınız zaman bazen normal uyduda görüntü gelmiyor ses var , cihazı kapatma işlemi yapamıyorum,anca cihazın arkasından güç kaynağı kablosunu çıkartıp taktığım zaman uydu kısmından görütü alıyorum ..Bu sorunla 2-3 defa yaşadım bilgilerinize iyi çalışmalar.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-10-2010
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    543721

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi serkanadp Mesajı Göster
    Sevgili
    biperva34 üstadım yeni info bar konusunda sizlerden talepte bulunduk hemen çalışmalara başlanmıştır diye cevap döndünüz , yeni dönemde sizlerle beraber sıkıntılı bekleme süreleri bitecek diye sevinmiştik ama yeni info bar konusunda sabit bir gelişme bu zamana göremedik...Ne durumdayız lütfen bir an önce net bir cevap verebilirseniz sevinirim..

Ayrıca kodi programından ıptv izlerken geri tuşuna basılı tutup çıktığınız zaman bazen normal uyduda görüntü gelmiyor ses var , cihazı kapatma işlemi yapamıyorum,anca cihazın arkasından güç kaynağı kablosunu çıkartıp taktığım zaman uydu kısmından görütü alıyorum ..Bu sorunla 2-3 defa yaşadım bilgilerinize iyi çalışmalar.
    evet arkadasim, malesef aynen dedigin gibi Atlanta malesef son 1 yildir yazilim konusunda sikintili. bende atlanta G4 mini var 1 yildan fazla oldu alali guzel cihaz genel olarak memnunum. ama 1 yildir hep yazdik bu cihaza bu info bar inanamiyorum bu kadar siradan bir info bar ancak olabilir valla atlanda hd box cihazdaki gibi olsa bile onada raziyiz en azinda , cccam sunucuyu goruyoruz,yayinlarin kac mp yayini gorebiliyoruz, vs arti cihaz aldim acilis kanali yok dedim ilerde yazilimla verilir 2 yazilim verdiler buda malesef gelmedi. basit cihazlarda bile bu ozelik var.diyelimki yetiskin yayin seyrettim ve oylece cihazi dalginligima geldi cihazi kapadim geldi cocuklar tv acti ne kadar yuz kizartici bir durum. inanirmisiniz bu ozelik olmadigi icin cihazi salondan kaldirdim.bu ozeligin acilen gelmesi icin defalarca yazdim malesef cevap veren bile olmadi.insallah sayin BIPERVA34 arkadasimiz sesimizi duyarda yazilimla en azindan bu 2 ozellik gelir insallah..

Uydumarket Firma Yetkilisi
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

Teknik olarak yazılım yapısından dolayı yeni bir infobar gelmesi çok zor..Boşuna bunu beklemeyin , daha önce ali beyde olmasının çok zor olduğunu dile getirmişti..Var olanla kullanım diğer özelliklerinden faydalanmaya bakmanızı tavsiye ederim..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-12-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    588152

bırakın ya daha CCcam sorununu düzeltmediler info bar bekliyorsunuz bunlar bal dudaklılar insanı kandırıyorlar ben info bar istiyeli 4 yıl oldu hala gelecek alibey yok efendim g4/ g4 mini /yok g5 çıktı hala yok infobar hepsininki aynı olacaktı sözde ama yalan oldu daha fabrika ayarlarına döndüğümüzde eski versiyonu geliyor iptv,nin ayrıca ipcam gelmiyor cihaza bunlar da eksik yanları verdiği hataları saymıyorum sd kart kullanmama rağmen bir bakıyorum görüntü ayarı 720 olmuş kendiliğinden ....
    Düzenleyen jakel_35 : 21-10-2015 at 00:59

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-10-2010
    Mekan
    Üye No
    543721

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi AYBERK Mesajı Göster
    Teknik olarak yazılım yapısından dolayı yeni bir infobar gelmesi çok zor..Boşuna bunu beklemeyin , daha önce ali beyde olmasının çok zor olduğunu dile getirmişti..Var olanla kullanım diğer özelliklerinden faydalanmaya bakmanızı tavsiye ederim..
    AYBERK kardesim merhaba, info bari unutalim dyorsunuz yani! bari sizi bulmusken size soralim zaten ATLANTA'DAN YETKILI BULAMIYORUZ.pekala bu acilis kanali yazilimla verilebilmeside bu kadar zormu acaba? budami olmaz diyorsunuz? 50 tl cihazlarda bu ozellik var yanlis anlamayin bu islerin ehli oldugunuz icin size soruyorum. gonul isterdiki bir ATLANT yetkilisi cikipta bu isteklerimizin olup olmayacagi hakkinda bizleri bilgilendirseydi. selamalar..

Member
    Giriş Tarihi
    07-01-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    573299

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi erenyesil Mesajı Göster
    AYBERK kardesim merhaba, info bari unutalim dyorsunuz yani! bari sizi bulmusken size soralim zaten ATLANTA'DAN YETKILI BULAMIYORUZ.pekala bu acilis kanali yazilimla verilebilmeside bu kadar zormu acaba? budami olmaz diyorsunuz? 50 tl cihazlarda bu ozellik var yanlis anlamayin bu islerin ehli oldugunuz icin size soruyorum. gonul isterdiki bir ATLANT yetkilisi cikipta bu isteklerimizin olup olmayacagi hakkinda bizleri bilgilendirseydi. selamalar..
    merhabalar,

destek isteyen kişi, mesai saatleri içinde;

+90 (212) 875 25 70-71-73 nolu telefonları arayıp, ERCAN bey'le birebir muhatap olacaklar.
    Geçen gün açtığım konuya Ercan bey (BİPVERA34) bu şekilde bir yanıt vermişti.

forumdan cevap alırız diye hiç boşuna beklemeyin ve ümitlenmeyin.

saygılar,

Average Member
    Giriş Tarihi
    03-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    12843

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kaan__ Mesajı Göster
    merhabalar,

destek isteyen kişi, mesai saatleri içinde;

+90 (212) 875 25 70-71-73 nolu telefonları arayıp, ERCAN bey'le birebir muhatap olacaklar.
    Geçen gün açtığım konuya Ercan bey (BİPVERA34) bu şekilde bir yanıt vermişti.

forumdan cevap alırız diye hiç boşuna beklemeyin ve ümitlenmeyin.

saygılar,
    sevgili kardeşim forum üstünden neden cevap veremiyor ercan bey acaba???bir bilgin varmı...??? paylaşırsan sevinirim...

Uydumarket Firma Yetkilisi
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

ben konunun mutahhabı değilim , atlanta ya da firma adına da cevaplamıyorum..Sadece android cihazların tabanını ve işleyişi bildiğim için söylüyorum , kişisel fikrim infobarı gerçekten unutun..var olan infobarı kullanıp , var olan özelliklerini kullanmaya ve tüm özelliklerini keşfetmeye çalışmalısınız..

Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2008
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    420414

bugün yetkili caner beyle telefonda görüşüp kesin bilgiyi aldım ay sonuna kadar g4 mini ve g5 mini info bar yazılımı verilecekmiş ve herkes boşa konuştuğunu görecek dedi sadece biraz sabır neticeyi görün dedi o kadar emin ki yazılımın çıkacağından bence biraz sabır sonra bombalarsınız ATLANTAYI herkese iyi akşamlar.

Member
    Giriş Tarihi
    07-01-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    573299

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mur_naz2004 Mesajı Göster
    bugün yetkili caner beyle telefonda görüşüp kesin bilgiyi aldım ay sonuna kadar g4 mini ve g5 mini info bar yazılımı verilecekmiş ve herkes boşa konuştuğunu görecek dedi sadece biraz sabır neticeyi görün dedi o kadar emin ki yazılımın çıkacağından bence biraz sabır sonra bombalarsınız ATLANTAYI herkese iyi akşamlar.
    işte bizim anlatmak istediğimizde tam da budur.

neden bireysel olarak aramamız gerekiyor.?
    Ercan bey foruma girip te iki satır yazı yazma zahmetinde bulunsa, herkes bilgi sahibi olacak.
    kimse burda kimseyi saygı çerçevesi içerisinde eleştirmeyecek diye bir kural yok.

yukarıda yazdığın yazıyı senin mi yazman lazım?, yoksa ATLANTA firmasından bir yetkili mi yazması lazım?

herkese saygılar,

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2013
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    591241

işte bizim anlatmak istediğimizde tam da budur.

neden bireysel olarak aramamız gerekiyor.?
    Ercan bey foruma girip te iki satır yazı yazma zahmetinde bulunsa, herkes bilgi sahibi olacak.
    kimse burda kimseyi saygı çerçevesi içerisinde eleştirmeyecek diye bir kural yok.

yukarıda yazdığın yazıyı senin mi yazman lazım?, yoksa ATLANTA firmasından bir yetkili mi yazması lazım?

herkese saygılar,
    Kaan bey yoğun bir dönem yaşadık bu hafta bundan dolayı forumu takip etme şansım olmadı. Yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi bir aksilik çıkmazsa ay sonu gibi yeni yazılımı yayınlamayı planlıyoruz. Bu arada ismim Ercan değil CANER dir bilginize.
    Düzenleyen biperva34 : 23-10-2015 at 09:16

Average Member
    Giriş Tarihi
    03-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    12843

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi biperva34 Mesajı Göster
    Kaan bey yoğun bir dönem yaşadık bu hafta bundan dolayı forumu takip etme şansım olmadı. Yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi bir aksilik çıkmazsa ay sonu gibi yeni yazılımı yayınlamayı planlıyoruz. Bu arada ismim Ercan değil CANER dir bilginize.
    Hocam bende sizinle görüşmek için firmayı aradım teknik desteği bağlattım ercan bey diye biri yok dediler doğruymuş :)

Caner bey ilk msj.kodi ile ilgili bir sorun bildirdim gördünüzmü acaba.??

Hocam yazılım ve info barla ilgili olarak gelecek yazılımla ilgili olarak çok sevindim ve heycanlandım doğrusu sizlerden tek ricam siteye info barla ilgi bir resim eklermisiniz...

Ayrıca şimdiden gerek şahsınıza gerekse yazılımda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarınıza teşekkür ederim..
    Düzenleyen serkanadp : 23-10-2015 at 11:06

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2013
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    591241

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi serkanadp Mesajı Göster
    Hocam bende sizinle görüşmek için firmayı aradım teknik desteği bağlattım ercan bey diye biri yok dediler doğruymuş :)

Caner bey ilk msj.kodi ile ilgili bir sorun bildirdim gördünüzmü acaba.??

Hocam yazılım ve info barla ilgili olarak gelecek yazılımla ilgili olarak çok sevindim ve heycanlandım doğrusu sizlerden tek ricam siteye info barla ilgi bir resim eklermisiniz...

Ayrıca şimdiden gerek şahsınıza gerekse yazılımda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarınıza teşekkür ederim..
    Serkan bey açıkçası görsel paylaşmak yerine yazılım çıktığında paylaşmak istiyorum sizi biraz daha meraklandıralım :)

Kodi probleminiz içinse deneme şansım olmadı henüz. Denedikten sonra size geri dönüş yapabilirim. Kullanmış olduğunuz IPTV eklentisini söylerseniz özellikle onunla deneme yapayım.

Biz teşekkür ederiz.
    Düzenleyen biperva34 : 23-10-2015 at 11:54

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-10-2010
    Mekan
    Üye No
    543721

CANER bey merhaba, oncelikle bilgilendirme icin tesekkur ederiz. acilis kanaliayarlama bu yazilimla verilecekmi? yoksa bu yazilimda sadece info bardami sadece degisiklik gorecegiz? bilgi verirseniz seviniriz tesekkurler kolay gelsin.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2013
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    591241

CANER bey merhaba, oncelikle bilgilendirme icin tesekkur ederiz. acilis kanaliayarlama bu yazilimla verilecekmi? yoksa bu yazilimda sadece info bardami sadece degisiklik gorecegiz? bilgi verirseniz seviniriz tesekkurler kolay gelsin.
    Açılış kanalı konusunda yeni gelecek yazılımda bir çalışma yapılmadı. O konu için çözüm düşünülmektedir. Şu an için yeni yazılımda INFO BAR değişikliği olacak. Herhangi bir ekleme/değişiklik olduğu zaman bilgilendirmesi yayınlandığı zaman yapılacaktır Eren bey.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-10-2010
    Mekan
    Üye No
    543721

Açılış kanalı konusunda yeni gelecek yazılımda bir çalışma yapılmadı. O konu için çözüm düşünülmektedir. Şu an için yeni yazılımda INFO BAR değişikliği olacak. Herhangi bir ekleme/değişiklik olduğu zaman bilgilendirmesi yayınlandığı zaman yapılacaktır Eren bey.
    Caner bey,bilgilendirme icin tesekkur eder.iyi calismalar dilerim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-05-2015
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    614009

bi şey yapılacaksa bu sadece miniler için değil modüllü modellerede yapılmalı. Şaka gibi gerçekten

Member
    Giriş Tarihi
    07-01-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    573299

Caner bey, öncelikle isminizi yanlış telaffuz ettiğimden ötürü özür dilerim.

CCCAM problemi ile ilgili olarak, bu yazılımda bir düzeltme olacak mıdır? bu konu bana göre infobar dan daha önemlidir.

saygılar,
    Düzenleyen kaan__ : 23-10-2015 at 22:57

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2013
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    591241

Caner bey, öncelikle isminizi yanlış telaffuz ettiğimden ötürü özür dilerim.

CCCAM problemi ile ilgili olarak, bu yazılımda bir düzeltme olacak mıdır? bu konu bana göre infobar dan daha önemlidir.

saygılar,
    Kaan bey CCCam konusunda sorununuzu tam olarak anlatırsanız bizde testleri ona göre yapar yapılması gereken düzeltmeyi de bu yazılımla birlikte vermeye çalışırız.

Member
    Giriş Tarihi
    07-01-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    573299

Kaan bey CCCam konusunda sorununuzu tam olarak anlatırsanız bizde testleri ona göre yapar yapılması gereken düzeltmeyi de bu yazılımla birlikte vermeye çalışırız.
    Caner bey merhabalar,

CCCam konusunda ki problemler;
    - şifreli kanal çoğu zaman çok geç açılıyor. ( sanki cccam yüklü değilmiş gibi )
    - şifreli kanalı izlerken yayın donup, ŞİFRELİ KANAL ibaresi çıkıyor. 5-10 saniye içinde kendi kendine düzeliyor.
    fakat bu yazdığım problemler döngü halinde devam ediyor.

dip not:
    server da hiçbir problem yok. hatta ilk zamanlar serverdan dır diye karşı tarafla epeyce bi polemik içine girdik. Ta ki server;
    CCCam'i başka cihazda denettirene kadar. Sırf bu konudan dolayı eski dreambox cihazı kurdum, server yükledim. hiçbir sıkıntı yoktu.
    kısacası;
    Caner bey önceki versiyonlarda cccam ile ilgili bir sıkıntı yoktu. bu son yazılımda sıkıntı var gibi. bu konuya özellikle hassasiyet göstermenizi rica edeceğim.
    aynı durumu birkaç kişi daha forum da yazmışlardı. G4CI cihazım vardı sattım. yerine G5 aldım onda da cccam konusunda aynı sıkıntı var.
    Lütfen server la alakalı demeyin.

saygılar,

21. Merih Banner Alt
3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık