Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: LG Plazma kendiliğinden çatladı.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    10-06-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    222982

LG Plazma kendiliğinden çatladı.

Arkadaşlar , LG 60PB690V plazma tv nin tam 1.yılında , en ufak bir darbe almadığı halde iç paneli çatladı. Sabah izlediğim tv akşam gelip açtığımda ses var görüntü yok halde idi. İnanması gerçekten güç ama durum aynen böyle. Üstüne servis geldi ve garanti kapsamı dışında diyerek rapor tuttu ve 50₺ ücret aldı.
    Benzer durum yaşayan veya duyan var mı?
    Düzenleyen zaz : 16-10-2015 at 01:47

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    283932

3 gün önce pb serisi 106 ekran lg tv askı aparatı takmak istedik vidayı taktım ve sıktım bir anda ekran iç panel 2 yumruk şeklinde çatlak oluştu bu serilerde fabrika hatası var galiba başkalarınında başına gelmiş servise söyledik 1000 tl masraf çıkardı tv kullanıcı hatası var diye müşteri hizmetlerinede söyledik servis bilir dedi yenisi zaten 1300 tl bir daha tövbeler olsun bu seriyi tavsiye etmiyorum arkadaşımın 106 ekran philips var smartlı 2 yıldır kullanıyor ekranda sorun var istenilen ücret işçilik dahil 450 tl yani yedek parça philips daha ucuz ama lg rezillik şikayet var sitesindede bir sürü şikayet yapılmış

Banned Member
    Giriş Tarihi
    06-11-2015
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    616903

ah yurdumun inanı ah ..nolursuuz biraz beni dinleyip lg samsung panel almayın .yazık wala ya paralarımıza yazık :( güzelim Panasonik Sony Hitachi Toshiba Pioneer markaları yok etik bu ülkede hiç bi akılı paneli kalmadı ülkemizde :( şimdi artık ya sharp yada philips alın derim . 3 tane Panasonic kullanıyorum 2 Plazma 1 Led nazar deymesin görüntü kalitelerinden tutun sağlamlına kadar süper .

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    151641

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi freedom81 Mesajı Göster
    ah yurdumun inanı ah ..nolursuuz biraz beni dinleyip lg samsung panel almayın .yazık wala ya paralarımıza yazık :( güzelim Panasonik Sony Hitachi Toshiba Pioneer markaları yok etik bu ülkede hiç bi akılı paneli kalmadı ülkemizde :( şimdi artık ya sharp yada philips alın derim . 3 tane Panasonic kullanıyorum 2 Plazma 1 Led nazar deymesin görüntü kalitelerinden tutun sağlamlına kadar süper .

Bende de panasonic 47 inç 119 cm led smart 3 d tv var,süper.nazar değmesin 2 yılı bitti.en ufak bir sorun yok.zaten satıcı da demişti dünyada önce sony,sonra panasonic gelir abi güzel seçim yapmışsın diye alırken.

Adviser
    Giriş Tarihi
    09-12-2014
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    611179

İkitane LG marka led tv var böyle sorun yaşamadım geçmiş olsun.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-05-2015
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    614009

benimde samsung plazmam 7.yılında bir tane dikey çizgi hatası verdi. Şimdi samsung iyimi kötümü 7 yıla göre

7. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı