Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: NewNigma 2 image

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-11-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    37528

NewNigma 2 image

Arkadaşlar merhaba;

Denediğim bütün image ler arasında gerek stabillik, gerek harddiski sorunsuz tanıması gerekse görüntü kalitesi açısından en beğendiğim image newnigma 2 oldu. Ancak öyle bir sorunum varki mecbur başka image lara yada backup lara başvurmak zorunda kalıyorum. Ben bu image e oscam ymod(powervu) ve widdcard (tricolor) hiçbir şekilde yükleyemedim. Bu image e uygun cam ları veya hangi dosyayı nereye atmamız gerektiği yada ne gibi değişiklikler yapmamız gerektiği konusunda yardımcı olup açıklama ekleyebilirseniz çok sevinirim.(buarada cihazım dreambox dm 7080 hd)

tüm dostlara selamlar...
    Düzenleyen ibocan1978 : 15-10-2015 at 08:52

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-08-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    373653

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ibocan1978 Mesajı Göster
    Arkadaşlar merhaba;

Denediğim bütün image ler arasında gerek stabillik, gerek harddiski sorunsuz tanıması gerekse görüntü kalitesi açısından en beğendiğim image newnigma 2 oldu. Ancak öyle bir sorunum varki mecbur başka image lara yada backup lara başvurmak zorunda kalıyorum. Ben bu image e oscam ymod(powervu) ve widdcard (tricolor) hiçbir şekilde yükleyemedim. Bu image e uygun cam ları veya hangi dosyayı nereye atmamız gerektiği yada ne gibi değişiklikler yapmamız gerektiği konusunda yardımcı olup açıklama ekleyebilirseniz çok sevinirim.(buarada cihazım dreambox dm 7080 hd)

tüm dostlara selamlar...
    Selamlar
    Bu tarz imageler için en hızlı yönten gp kurmaktır şuan için gemini haricinde powervu oscam yok, rus uydusuyla ilgili bir [oe2.2] emuya rastlamadın, çalışma yaparsamda buradan paylaşırım

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-11-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    37528

cevabiniz icin tesekkur ederim. ancak bu image i toparlamamizin bir yolu yokmu

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı