Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: ücretli cccam server

Senior Member
    Giriş Tarihi
    15-10-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    273411

ücretli cccam server

korax mini vipbox ta ücretli cccam server lerde takılma oluyor mu . bilgilendirirseniz sevinirim .

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    249669

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cetinerm Mesajı Göster
    korax mini vipbox ta ücretli cccam server lerde takılma oluyor mu . bilgilendirirseniz sevinirim .
    Cihazda bedava gscam var 1 yıllık, ne gerekki cccama.. Menü 6666 yapın, Aktif edin seyredin. Ccam dada sorun yok.

Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2015
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    615828

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi worlds Mesajı Göster
    Cihazda bedava gscam var 1 yıllık, ne gerekki cccama.. Menü 6666 yapın, Aktif edin seyredin. Ccam dada sorun yok.
    Sorunmu yok?
    Haklisin hic donma falan yok.Nasil donsunki zaten dogru durust yayin yok.Bu cihazdaki gscam bes para etmez.Gunlerdir calistigi yok.Ikide bir altif degil oluyor.Aktif etsende bir kac dakikada bir sifreli kanal deyip donuyor.Yabanci kanallar ise hicten seyredilecek gibi falan degil.Actim gene benim yadigar dreamboxu,sorunsuz bakiyorum.Bakalim bu Gscam bakimda falan diyorlar.Duzelir insallah.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    249669

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi 64hakan Mesajı Göster
    Sorunmu yok?
    Haklisin hic donma falan yok.Nasil donsunki zaten dogru durust yayin yok.Bu cihazdaki gscam bes para etmez.Gunlerdir calistigi yok.Ikide bir altif degil oluyor.Aktif etsende bir kac dakikada bir sifreli kanal deyip donuyor.Yabanci kanallar ise hicten seyredilecek gibi falan degil.Actim gene benim yadigar dreamboxu,sorunsuz bakiyorum.Bakalim bu Gscam bakimda falan diyorlar.Duzelir insallah.
    Sayı[email protected] 64hakan Gscam serveri birkaç gün içinde yeniden sistem kuruluyor,sorun olmayacakmış.

Gscam Aktif değilse, Menü 6666 yapın, GSCAM bölümüne ok.eyleyerek girin, Hesap yazan yere Ok.eyleyip 124 124 88 99
    yazın ve Aktif üzerinde Ok.eylesin. Aktif olur. Şayet buna rağmen aktif edemiyorsanız;

Sorunu devam eden arkadaşlar, Mesai saatletl içinde aşağıdaki yardım alın işiniz çözülür.
    Teknik destek için [email protected] msn ile veya 0 352 333 4444 numaralı telefondan teknik destek alabilirsiniz..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2015
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    617046

gscam olsa ccamde olsa 7 batı açmaz çünkü şifreleme sistemi değişti. basımız sağolasın ,sadece bi sorum var hellesat 39 derecede ne kadar açıyor azer uydusu ile 2 si arasında kaldım ne dersiniz

6. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı