Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Psikoloji durumunuz ne olurdu?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-10-2007
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    390449

New Icon25 Geleceğiniz biliniyor ama birşey yapamıyorsunuz

Eğer birileri sizin geleceğinizi söyleseydi Mesela size araba çarpacak veya şu sınavı kazanamayacaksın şu hastalığa yakalanacaksın şu şekilde öleceksin.Şu zaman diliminde hiç paran olmayacak şu zaman dilinde ailenle problemlerin olacak stres yaşayacaksın deseydi.Ehliyet sınavını 3.girişte kazanacaksın,şu amansız hastalığa yakalanacaksın Ve söyledikleri birebir gerçekleşseydi, bunu söyleyen kişi şunuda ekleseydi bunları söylüyorum ancak hiç birini değiştiremeyeceksin deseydi söylenenlere rağmen bişeyleri değiştiremiyorsunuz.Psikolojik durumunuz nasıl olurdu?

Senaryo...
    Düzenleyen porshe HALUK : 08-10-2015 at 21:50

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-04-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    205722

Geleceği bilememek Allah.C.C.insanlara verdiği nimetlerden birisidir.Aksi olsaydı dünyamızın çoğunluğu psikolojisi bozuk insanlarla dolardı.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-10-2007
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    390449

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Tommiks50 Mesajı Göster
    Geleceği bilememek Allah.C.C.insanlara verdiği nimetlerden birisidir.Aksi olsaydı dünyamızın çoğunluğu psikolojisi bozuk insanlarla dolardı.

Cevabınız için teşekkürler hocam.. Elhamdüllilah Müslümanız geleceği ya alim sıfatıyla allah bilir doğrudur.Ancak veli kişilere gaybtan haber verildiği Kuran-ı Kerimde'de yazılmıştır.Bunu sormamım sebebi bir film senaryosu hazırlıyorum bilim kurgu tarzında.. Sizlerinde empati yaparak bunu yazıya dökmenizi istedim.O kişinin psikolojisi nasıl olurdu? sormak istediğim soruda bu.Geleceğini biliyor ancak değiştiremiyor...

ben şahsen Tedirgin olurdum... Çok zor bunları biliyorsun ama hiç bir şey yapamıyorsun nasıl öleceğini biliyorsun bir şey yapamıyorsun arabanın sana çarpacağını biliyorsun ayağın kırılacak bir şey yapamıyorsun insan bence kafayı yer delirir.
    Düzenleyen porshe HALUK : 08-10-2015 at 22:41

4. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık