Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 11 mesajdan 1 ile 11 arası

Konu: yeni 3D kanal mı açtı dsmart

Senior Member
    Giriş Tarihi
    06-01-2014
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    601230

yeni 3D kanal mı açtı dsmart

Bugün Reklamlarda gördüm 3D film yayınlanacak diye detaylı bilgisi olan varmı

Banned Member
    Giriş Tarihi
    23-07-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    446002

Moviesmart Premium 2'de filmlerin 3D versiyonlarını veriyorlar ara sıra zaten yeni birşey değil.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    23-07-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    446002

Yaw arkadaş her D-Smart'ın adının geçtiği yerde akbaba gibi biri gelip D-Smart'ı kötülüyor. Yahu maç yayını almayan platform bitmiş mi oluyor? Üstelik şu anda şu topic'de spordan değil, film kanallarında bahsediyoruz, film kanallarında gayet güzel filmler de var ayrıca. Hayır olay resmen kimse D-Smart hakkında konuşmasın, hemen girip kötüleyelim mantığına geldi. Bu konuyla ilgili fikriniz yoksa yazmayın, moderasyon bu işe bir çözüm bulsun bence.
    Düzenleyen Tspark98 : 08-10-2015 at 14:19

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-05-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    432496

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Tspark98 Mesajı Göster
    Yaw arkadaş her D-Smart'ın adının geçtiği yerde akbaba gibi biri gelip D-Smart'ı kötülüyor. Yahu maç yayını almayan platform bitmiş mi oluyor? Üstelik şu anda şu topic'de spordan değil, film kanallarında bahsediyoruz, film kanallarında gayet güzel filmler de var ayrıca. Hayır olay resmen kimse D-Smart hakkında konuşmasın, hemen girip kötüleyelim mantığına geldi. Bu konuyla ilgili fikriniz yoksa yazmayın, moderasyon bu işe bir çözüm bulsun bence.
    Bir sürü yaygara yaptılar, batmış etmiş, neler olmuş, yıkılmış ortalık, üye kaybı 18 bin, onlarında çoğu maç yayını yapan mekanlar,
    Millet burada diğer forumlarda yeni üyelik teklifleri tartışıyor,
    Üyelik kapattırdıktan sonra, cihaz teslimi yaparken, bayide 4 kişi sıfırdan üyelik alıyorlardı, hiç öyle batmış etmiş bir durum görmedim, bazı az bi kesim hariç kimseye 22 tl altı abonelikte teklif etmiyorlar, abartı hep, digide batıyordu bi ara abartanlara göre, şimdi tivibuya sardılar, digiden bile daha tok satıcı adamlar
    Düzenleyen enstantane : 08-10-2015 at 16:08

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2008
    Mekan
    32 Isparta
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    415238

şampiyonlar ligi uefa maçlarını 22 tl ye izledim bu platformda ayrıca fenerin ön eleme maçınada 30 tl istemedi 15 tl ye izliyorum şimdi şikayetçide değilim açıkçası bir sürü sinema belgesel yayını var tivibu 29 tl elle tutulur su diyecek kanal yok
    Düzenleyen yates_32 : 08-10-2015 at 16:41

Member
    Giriş Tarihi
    14-08-2014
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    606917

22tl ye sinema+aile hd izliyorum modül kartlı istediğim kanalı sıralıyorum teşekkürler dsmart bana bu fiyata bu imkanları sunduğun için ben memnunum

Member
    Giriş Tarihi
    21-03-2005
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    85163

Bir sorum olacak yeri burası mı bilmiyorum?
    Bir adet lcd full HD TV ve HD Smart receiver ile dsmart da oynayan 3D li filmleri izleyebilmek için 3D gözlük yeterli olur mu.. Televizyonunda 3D uyumlu olması mı gerekir...
    Bilgisi olan arkadaşlar varsa cevaplamalarını istiyorum.. Şimdiden teşekkürler

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-07-2010
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    537213

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi atakum25 Mesajı Göster
    Bir sorum olacak yeri burası mı bilmiyorum?
    Bir adet lcd full HD TV ve HD Smart receiver ile dsmart da oynayan 3D li filmleri izleyebilmek için 3D gözlük yeterli olur mu.. Televizyonunda 3D uyumlu olması mı gerekir...
    Bilgisi olan arkadaşlar varsa cevaplamalarını istiyorum.. Şimdiden teşekkürler
    TV nin 3D özellikli olması şart.

Ayrıca arkadaşlara katılıyorum yalın sınırsız internet + kutulu hd sinema aile yi hersey dahıl 73 tl ye izliyorum nadirde olsa bazen spor kanalları bile açık oluyor bu fiyata hiç bir platformda yok malesef.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2014
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    603019

Ya da 3D converter cihazı almalısınız. Ben medialink 3D converter kullanıyorum ( real 3D tv'ler gibi fazla derinlik veremese de). yalnız dsmart, smart 3D kanalını geri getirmeli ya da 3D film sayısını arttırmalı. Çok az 3D film veriyor.

Member
    Giriş Tarihi
    24-05-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    580039

D-Smart çok iyi ama modül (senelik abonelik.Hala varmı bilmiyorum) abonelik çok iyi.
    Cihaz ve fatura işine girince sıkıntılı olur doğal olarak.
    4 senedir modül aboneliği kullanıyorum ve yazılanlar kadar kötü bir içerik yok bence.
    Maç yayını yok evet ama d-smart sadece maç değil. Sinema kanallarını açıp en azından günce 1-2 film izlemeye deyiyor.
    Belgesel kanallar her platformda oldugu gibi d-smart da da var. IDxtra çıkmasa iyi olurdu tabi :badprv:
    Kanal D HD, Star HD ve NTVSpor HD kanallarını da düşünün.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-01-2011
    Mekan
    65 Van
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    552775

benım yıllardır dsmart modül üyelığım var. spor abonelığım olmadığı halde şuan tüm spor kanalları açılıyor. doğrusu ben sporu severım ancak ülkemızde halkı uyutma aracı olarak kullanıldığı için futbool fanatikliğini sevmiyorum. ancak dsmartın spor kanalların özellikle NBA maçlarını ve güzel basket maçları çıkıyor,şuara zevkle belleş izliyorum.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı