Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Yeni uydu ekleme sorunu ????

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2011
    Mekan
    04 Ağrı
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    566773

Yeni uydu ekleme sorunu ????

Merhaba arkadaşlar ben türksat çanağımdaki lnb nin sağına başka bir lnb ekleyerek azerspace uydusundan sinyal aldım . Ardından idman tv de c-ligi uefa avrupa ligi premier lig ve la liga maçlarını bedavaya seyrediyorum başka marka uydu alıcımla, tivibuya bir türlü yeni uydu ekleyemedim sizin bi fikriniz varmı sadece tivibu uydusundan hem türksat hemde azerspace izlemeyi nasıl ayarlayabilirim??????????????

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2008
    Mekan
    32 Isparta
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    415238

o uyduyu eklesende izleyemezsin biis le şifreleniyor bildigim kadarıyla ayrıce tivi bu cihazında frekans ekle sil uydu ekle sil seçenekleri yok bende uğraştım bulamadım

Senior Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2015
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    613007

39 derece uydusunu seç çanak 46e de ise frekansı ekle tarat....ben 9e de ki bikaç kanalı 7e uydusuna eklediğim frekanslar ile izliyorum. 46e deki şifrelenen kanalları izleme şansın yok..platform cihazları malesef bunları çözmesi için yazılım yapmıyor.illegal gözüyle değerlendiriyor yada ticari kaygıları açısından yarın bigün başına bela olmasın diye... velev ki yapsın bu güzelliği.millet müşteri hizmetlerini arar tivibu nun idman tivi yi ekledim kanal şifresi neydi nasıl giriliyordu diye kaos yaratır :)
    Düzenleyen whatsapp : 07-10-2015 at 22:36

Member
    Giriş Tarihi
    04-04-2014
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    603792

Benim Samsung Smart TV Uydu Alicisi Dahil bir cihazim var . Catida bi 42° ve 19.2° var. tv de ayarladim hersey süper fakat Azerspace ekliyemedim yani listede yok NEW SAT/USER SAT diyorum frekans istyor ama sorun su ki sinyal 0.. LNB ayarlarinda 1 de Türksat LNB 2 de Astra var uydu bina merkezi bizimkisi .. eve 1 kablo geliyor multiswitch den.. 2 kabloyu (46°) eve cektim diseq ile bagladim 42° ve 19.2° ye. SONUC: TV DE 1 ANTEN KABLOSU BAGLI; 3 UYDU 2 SI LNB AYARLI. 3. azerspace yi lnb 3 yaparsam oda Turksat cikiyor 4 de astra.. Lütfen yardim.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2011
    Mekan
    04 Ağrı
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    566773

keşke modül olsaydı ........ takardık başka cihaza babalar gibi mesele salonda tv izlemek çözüm yoksa gider mutfakta izleriz artık ama annem hemen kızıyor malum onun dizi için özel televizyonu... laf aramızda Bu Fox tv deki Unutma beni ne zaman biter :(((((((((((((((((((((((

6. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı