Merih Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: Gigablue HD Eltra Editon Kanal Listesi Yükleme Sorunu (DreamboxEdit)

New Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2011
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    567942

New Icon22 Gigablue HD Eltra Editon Kanal Listesi Yükleme Sorunu (DreamboxEdit)

Selamlar Arkadaşlar.Öncelikle Hayırlı Bayramlar.Benim Bir Derdim Var.Elimde Gigablue HD Ultra Edition Cihaz Var.Openmips 4.2 İmage Güncel Yazılım Yüklü.DreamboxEdit Programıyla Buket Ve Kanal Düzenlemesi Yaptım.Programı Kullanmayı Biliyorum.Gayet Kolay Ve Kullanışlı.Herşeyi Doğru Yapmama Rağmen Düzenlediğim Buket Ve Kanalları Cihaza Tam Olarak Gönderemedim.Derambox Edit'ten Gönderdiğimde Cihazda Uydular Gözüküyor.Ama Düzenlediğim Buket Ve Kanallar Gözükmüyor.Yani Favori Listesi Ekranda Gözükmüyor.DreamboxEdit Programının Eski Ve Yeni Sürümlerini Denedim Olmadı.Flashfxp Programıyla Yükledim Olmadı.Cihazımda Favori Listesi Gözükmüyor.Düzenlediğim Buket Ve Kanallar Gözükmüyor.Ne Yapmam Gerek?Görün Diye Size Birkaç Fotoğraf Yükleyeyim.
    Düzenleyen aslangucu_2002 : 23-09-2015 at 19:05

New Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2011
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    567942

Cihazda Sadece Uydu Listesi Gözüküyor.
    Düzenlediğim Buket ve Favori Listesi Gözükmüyor.
    Birde DreamboxEdit Programında Böyle Bir Hatayla Karşılaştım.
    Bu Bir.
    Bu İki.

Birde Cihaza Düzenlemeden Hazır Başka Farklı Kanal Listeleri Yükledim.Onda da Aynı.Favoriler ve Buketler Gözükmüyor.Cihaza Eklentiler Bölümünden Kanal Listesi İndirdim.Yine Değişmedi.Favori Kanal Listesi Gözükmüyor.Ne Yapmam Gerek Bi Yardımcı Olursanız Sevinirim.Teşekkürler.
    Düzenleyen aslangucu_2002 : 23-09-2015 at 19:18

3. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık