Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Kaliteli bir uydu sistemi için önerileriniz?

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    498315

New Icon5 Kaliteli bir uydu sistemi için önerileriniz?

Merhaba,

Teledünya aboneliğime son verip D-Smart (D-Smart D-Fix) modül aboneliği almak ve bunun yanı sıra uydu üzerinden (1-2 çanak ile) ağırlıkla Full HD olan diğer TV kanallarını da izleyebileceğim bir sistem kurmak istiyorum.

Offline (Yayın üzerinden veya Internet üzerinden değil) 1080p yüksek görüntü kaliteli filmler izlemeyi seviyorum, bu amaçla ev sinema ses sistemim mevcuttur. Direkt smart TV'ye bağlayarak kullandığım harici diski bağlayabileceğim ve yerel ağa erişebilir bir uydu alıcı olması tercih nedenidir. Ancak, çok iyi bir yayın ve görüntü kalitesi uğruna uydu alıcısının ekstra özelliklerinden vazgeçebilirim.

65" ekran plazma TV ile kullanacağım yayın ve görüntü kalitesi bir hayli yüksek olacak bu sistem (uydu alıcı, anten, LNB, kablo ve diğer) için önerilerinizi rica ediyorum.

Teşekkürler.
    Düzenleyen ysenkan : 22-09-2015 at 18:36

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423002

nasıl bir sistem tavsiye edeceğimi bilemedim ama size tek tavsiyem dsmart alacaksanız modül olarak alın.cihazlı abonelik size birşey sağlamaz.ayrıca teledünya kaliteli bir platform ama aboneliğinizi sonlandırdığınıza göre saygı duymakdan başka bişey yapamayız.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    498315

D-Smart için MODÜL kullanacağımı belirtmeyi unuttum. Hemen düzeltiyorum.

Teledünya'nın kaliteli bir platform olduğu konusunda maalesef sizinle aynı fikirde değilim. Yerli ve yabancı birçok kanalın d-smart ve digitürk'de HD olanı mevcut iken Teledünya'da hâlâ mevcut değil. Müşteri hizmetleri ve teknik sorunlara hızlı ve kesin çözüm bulma konusunda vasat altı durumdalar.
    Düzenleyen ysenkan : 22-09-2015 at 18:44

4. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık