Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: Sorunlar çok neden kimse ET-9000 e destek vermiyor ?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2006
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    283633

Sorunlar çok neden kimse ET-9000 e destek vermiyor ?

1-TürkVOD ve SeyirTürk eklentilerinde hiç bir video açılmıyor film olsun dizi olsun üzerine geiyorum tek part veya 3-4 part linklerinde tıklıyorum ya tepki yok ya da açılıyor gibi simsiyah ekranda bekliyor açmıyor.

2-Kanal geçişi başarısız SID-PAT gibi şeyler yazıyor nedir bilmiyorum.

3-Cihazda ne işlem yaparsam yapayım cihazın panel ekranında en on yapılan yazı kalıyor kanal isimleri yazmıyor. Ör. yeniden başlatsam yenidenbaşlatılıyor yazısı kalıyor.

4-Neden kimseher türlü eklentinin oldugu ve sorunsuz bir Backup vermez oldu ?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2011
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    567938

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi pasa_mahmut Mesajı Göster
    1-TürkVOD ve SeyirTürk eklentilerinde hiç bir video açılmıyor film olsun dizi olsun üzerine geiyorum tek part veya 3-4 part linklerinde tıklıyorum ya tepki yok ya da açılıyor gibi simsiyah ekranda bekliyor açmıyor.

2-Kanal geçişi başarısız SID-PAT gibi şeyler yazıyor nedir bilmiyorum.

3-Cihazda ne işlem yaparsam yapayım cihazın panel ekranında en on yapılan yazı kalıyor kanal isimleri yazmıyor. Ör. yeniden başlatsam yenidenbaşlatılıyor yazısı kalıyor.

4-Neden kimseher türlü eklentinin oldugu ve sorunsuz bir Backup vermez oldu ?

kardeş,
    Adana içi ise iletişim kuralım.
    beraber size güncel bir backup yapalım,kolay gelsin..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2006
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    283633

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi 31121964 Mesajı Göster
    kardeş,
    Adana içi ise iletişim kuralım.
    beraber size güncel bir backup yapalım,kolay gelsin..
    Abim Adana içindeyim çalışıyorum. Yalnız cihazı yerinden sökme ihtimalim yok gibi kablosu filan duvara montajlı kablolar saklanmış vaziyette... ama bi kontrol ederim sökülebiliyor ise sökerim.
    Bu işi yapıyorsanız yerinize gelmeye çalışırım bir şeyler yapmaya çalışırım...

Ben kendim image kuruyorum eklentileri indiriyorum ama sorunlar yaşıyorum bir yer düzgün olsa başka bir yer bozuluyor....

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2011
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    567938

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi pasa_mahmut Mesajı Göster
    Abim Adana içindeyim çalışıyorum. Yalnız cihazı yerinden sökme ihtimalim yok gibi kablosu filan duvara montajlı kablolar saklanmış vaziyette... ama bi kontrol ederim sökülebiliyor ise sökerim.
    Bu işi yapıyorsanız yerinize gelmeye çalışırım bir şeyler yapmaya çalışırım...

Ben kendim image kuruyorum eklentileri indiriyorum ama sorunlar yaşıyorum bir yer düzgün olsa başka bir yer bozuluyor....
    kardeş,
    benim işyerim yok..uygun olursa bize buyur,beraber konuşa konuşa en uygun olan birkaç imaj kurarız..
    pm atmıştım.telefon numaramla beraber istersen arayabilirsin.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2006
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    283633

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi 31121964 Mesajı Göster
    kardeş,
    benim işyerim yok..uygun olursa bize buyur,beraber konuşa konuşa en uygun olan birkaç imaj kurarız..
    pm atmıştım.telefon numaramla beraber istersen arayabilirsin.
    Gerçekten çok teşekkür ederim. Fakat çalıştığımdan dolayı boş vaktim olmuyor.
    Ayrıca cihaz bana ait değil babamın cihazı söküpte dışarıya çıkarmaya kalksam elleme benim cihazımı der :)
    Satıp değiştireceğimi düşünür çünkü öyle bir teknolojik hastalık var eski modeli satıp yenisini almak gibi :)
    Ben daha çok cihazlarına kurup sorunsuz çalıştıran arkadaşların backupu varsa iyi olur diye düşünmüştüm.

İkna etmem durumunda zaten Satıp Atlanta G4 ya da G5 mini almayı düşünüyorum ama Görüntü kalieleri nasıl bilemiyorum karşılaştırma yapma imkanınm olmadı henüz...
    Çok teşekkürler yaklaşımınız için...
    Düzenleyen pasa_mahmut : 20-09-2015 at 19:25

Banned Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    198

xtrent et 9000 görüntü kalitesi vede kullanımı ile en iyi e2 cihazlardan biridir. birçok imagede yüklenmektedir.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-06-2009
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    496912

X-Trend ET 9000, Atlanta G4 ile kıyaslanamaz.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2006
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    283633

X-Trend ET 9000 ve Atlanta G4 ya da 5minin Tunerleri hangi marka bilen var mı ?

9. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı