Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Atlanta Xtrend et500 HD Box Biss k-ey sorunu

New Member
    Giriş Tarihi
    23-10-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    511055

Atlanta Xtrend et500 HD Box Biss k-ey sorunu

Merhaba arkadaşlar, elimde başlıkta belirttiğim uydu alıcısı var.

Forumda yazılan biss ke-y girmek için kanalın üstündeyken menüye girip ardından 4132 tuşlarına bastığımızda ekran geliyormuş fakat bende öyle bir ekran gelmiyor. 4132 tuşlarına bastığımda daha doğrusu 41 tuşlarından sonra devamı gelmiyor. 4 e bastığımda "Kanal" ve "Bilgi" seçenekleri çıkıyor 1 e basınca da kanal sekmesine giriyor orada da sadece kanal ile ilgili bilgiler yer alıyor. İşlem yapamıyorum. Bunla ilgili bir sorun yaşamış veya çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-07-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    537507

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi creaters Mesajı Göster
    Merhaba arkadaşlar, elimde başlıkta belirttiğim uydu alıcısı var.

Forumda yazılan biss ke-y girmek için kanalın üstündeyken menüye girip ardından 4132 tuşlarına bastığımızda ekran geliyormuş fakat bende öyle bir ekran gelmiyor. 4132 tuşlarına bastığımda daha doğrusu 41 tuşlarından sonra devamı gelmiyor. 4 e bastığımda "Kanal" ve "Bilgi" seçenekleri çıkıyor 1 e basınca da kanal sekmesine giriyor orada da sadece kanal ile ilgili bilgiler yer alıyor. İşlem yapamıyorum. Bunla ilgili bir sorun yaşamış veya çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    o bahsettiğiniz özellik hd box için et 5000 için softkey dosyası yada hazır güncel backup yükleyin sevgiler

New Member
    Giriş Tarihi
    23-10-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    511055

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi digi1903 Mesajı Göster
    o bahsettiğiniz özellik hd box için et 5000 için softkey dosyası yada hazır güncel backup yükleyin sevgiler
    anladım peki bana arayüzü değiştirmeden yapabileceğim bi softkey yada backup önerebilir misiniz? baktım biraz araştırdım fakat bulamadım bulduklarımda arayüzü değiştiriyor

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı